5,0



Na základe 1 hodnotenia
Novaliv Misa na umývanie riadu okrúhla 7,5 l, D36 cm, biela, bez BPA a vhodná do umývačky riadu - ideálna do kuchyne a na kempovanie, okrúhla misa, veľká plastová misa, misa na umývanie, plastová misa, misa na cesto
20%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 30. septembra
Poukaz je aktivovanýLen do 30. septembra
Zľavu poskytuje AMP-Onlineshop
Zľavu poskytuje AMP-Onlineshop
19,99 €
Cena bez poukazu: 17,98 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,38 €-28%
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Misky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
plast team29400809 Misa na šalát so servítkami na šalát, 7,0 l18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Štvorcová misa CURVER 15 l v antracitovej farbe, plast, 40 x 40 x 15 cm
18,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Novaliv 3x Misa na umývanie riadu štvorcová 14L, 38x38 cm, biela, bez BPA a vhodná do umývačky riadu - ideálna do kuchyne a na kempovanie, vaňa, veľká plastová misa, umývacia štvorcová misa, umývacia vaňa, misa na umývanie riadu
35,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

Novaliv miska na umývanie riadu okrúhla 2 l, D24 cm, biela, bez BPA a vhodná do umývačky riadu - ideálna do kuchyne a na kempovanie, malá okrúhla miska, malá plastová miska, malá miska na umývanie, plastová miska
19,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

Novaliv 4x miska na umývanie riadu okrúhla 3,3 l, D28 cm, biela, bez BPA a vhodná do umývačky riadu - ideálna do kuchyne a na kempovanie, okrúhla plastová miska, okrúhla plastová miska, miska na umývanie, plastová miska, plastová miska
31,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

Misa s cedníkom Plastová 521 Zelený cedník na cestoviny Kuchynský cedník Umývacia misa Odvodňovací cedník Misa na šalát Vhodná do umývačky riadu
9,89 €
Predajca: DanDiBo-Ambiente

Okrúhla misa Curver 6,3 litra tyrkysová misa plastová pre domácnosť záhrada
46,25 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Curver Okrúhla miska na umývanie riadu Curver - 4 l - modrá
20,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

balenie 4 plastových misiek Plastová miska - bez BPA - vhodná do umývačky riadu - ( Ø25,5 cm / zelená ) Nerozbitný PP - Miska na šalát Miska na miešanie
19,99 €
Predajca: Bestlivings

Misa na miesenie cesta 20 cm, biela, plastová
1,61 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,51 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Misa Zadelávací 2L, Plast, 22X8,5Cm
5,29 €
Predajca: VISO

šľahacia misa 2,0l d19x22x11cm, výlevka, 1ucho, mäkší plast_EXTPLASTIMEX
4,51 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,06 €
Predajca: Katomix

Plastová misa 28 cm biela na miesenie cesta
3,26 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,93 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Orion | Misa na šalát - 26 cm - 2,5 l - biela - vyrobená z porcelánu - vhodná do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry - misa do kuchyne
14,99 €
Predajca: Vilde

Jagiełło 2,5 l kuchynská misa z plastu
19,00 €
-84%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,87 €
Predajca: Katomix

Biela okrúhla šalátová misa 15,5 cm Bianco
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Okrúhla umývacia misa CLASSIC 9l 36cm béžová
3,99 €
Predajca: JGS

Orion | Misa - 1,2 l - Keramika - Béžová - Misa na šalát - Možno umývať v umývačke riadu - Misa na polievky
14,99 €
Predajca: Vilde

koziol 3805668, Misa na šalát, Kolo, Plast, Zelená, 2 L, Servírovací
5,95 €
Predajca: NeuertsShop

Vhodné do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu
73,15 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
71,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Multifunkčný kuchynský pomocník: Táto okrúhla plastová miska je ideálna na umývanie, pranie a čistenie. Môže sa používať napríklad ako miska na umývanie detí. Špeciálne na potraviny: Naša veľká misa je vhodná na potraviny, neobsahuje BPA a zmäkčovadlá, takže je bezpečná pre všetky vaše kuchynské potreby, napríklad ako misa na cesto. Univerzálny pomocník v domácnosti: Táto okrúhla plastová misa nie je určená len na umývanie riadu - je ideálna aj na namáčanie bielizne, ako nádoba na čistiacu vodu alebo na zber záhradného odpadu. Nevyhnutné veci na kempovanie: Naša veľká okrúhla plastová misa je nevyhnutnou súčasťou každého kempingu - je ideálna na umývanie riadu pod holým nebom a dostatočne odolná na použitie v prírode. Rozsah dodávky: 1x okrúhla misa biela 7,5 l, D36 cm, V11,5 cm vyrobená v Rakúsku je priestorovo úsporná a hniezdna bez ostrých hrán z robustného plastu.
- Výška
- 11.5 cm
- Priemer
- 36 cm
- Materiál
- Plast
- Farba
- Biela
- Výrobca
- Novaliv
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4251888526311
- Výška
- 11.5 cm
- Priemer
- 36 cm
- Materiál
- Plast
- Farba
- Biela
- Výrobca
- Novaliv
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4251888526311
Hodí sa k tomu

Misa na kysnuté cesto 6 litrov s plop vekom
37,40 €
Predajca: NeuertsShop

Novaliv miska na umývanie riadu okrúhla 5 l, D32 cm, biela, bez BPA a vhodná do umývačky riadu - ideálna do kuchyne a na kempovanie, okrúhla plastová miska, okrúhla plastová miska, miska na umývanie, plastová miska, plastová miska
19,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

Novaliv miska na umývanie riadu okrúhla 10 l, D40 cm, biela, bez BPA a vhodná do umývačky riadu - ideálna do kuchyne a na kempovanie, okrúhla miska, veľká plastová miska, miska na umývanie, plastová miska, miska na cesto
19,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

Novaliv 2x miska na umývanie riadu okrúhla 5 l, D32 cm, biela, bez BPA a vhodná do umývačky riadu - ideálna do kuchyne a na kempovanie, okrúhla plastová miska, okrúhla plastová miska, miska na umývanie, plastová miska, plastová miska
22,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

Novaliv 2x miska na umývanie riadu okrúhla 7,5 l, D36 cm, biela, bez BPA a vhodná do umývačky riadu - ideálna do kuchyne a na kempovanie, okrúhla miska, veľká plastová miska, miska na umývanie, plastová miska, miska na cesto
23,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

Novaliv 2x miska na umývanie riadu okrúhla 3,3 l, D28 cm, biela, bez BPA a vhodná do umývačky riadu - ideálna do kuchyne a na kempovanie, okrúhla plastová miska, okrúhla plastová miska, miska na umývanie, plastová miska, plastová miska
21,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

Štvorcová misa CURVER 15 l v antracitovej farbe, plast, 40 x 40 x 15 cm
18,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Vodotesný chránič matraca 90x200 od Mister Sandman
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
23,30 €
Predajca: somnia24

Bosch Serie 4 HKR39C250, Voľne stojaci sporák, Čierna, Šedá, Otočné, Dotyk, Chróm, Predné, 1,2 m
973,54 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: Dragtek-com

LOCKWEILER Schüssel 6,5l Höhe 13,5cm Ø32cm weiß
75,20 €
Predajca: NeuertsShop

Metaltex 25.17.21, Hliník, Hliník, 140 mm, 100 mm, 260 mm
41,46 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lehátko SONGMICS, skladacie lehátko, 193 x 53 x 29 cm, max. nosnosť 150 kg, s ochranou proti slnku, opierkou hlavy a nastaviteľným operadlom, na záhradu, k bazénu, na terasu, tmavosivé GCB19UV1
96,98 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,80 €
Predajca: Jurhan

Masážny prístroj na nohy s vyhrievaním
57,46 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,94 €
Predajca: Dareknaklik

Štvorcová misa CURVER 10 l v antracitovej farbe, plast, 35 x 35 x 12 cm
1,78 €/1l
17,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Plastová miska 28 cm - 4,0 l
4,45 €
Predajca: VISO

Novaliv miska na umývanie riadu okrúhla 3,3 l, D28 cm, biela, bez BPA a vhodná do umývačky riadu - ideálna do kuchyne a na kempovanie, okrúhla plastová miska, okrúhla plastová miska, miska na umývanie, plastová miska, plastová miska
19,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

Tefal CY7548, 5 L, Čierna, Polypropylén (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
149,16 €
Predajca: BalticVaris_DE

Novaliv 10x miska na umývanie riadu okrúhla 10 l, D40 cm, biela, bez BPA a vhodná do umývačky riadu - ideálna do kuchyne a na kempovanie, okrúhla miska, veľká plastová miska, miska na umývanie, plastová miska, miska na cesto
75,99 €
-3,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,99 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Lupa na čítanie Veľká lupa A4 Lupa 3X Zväčšenie LED svetlo Osvetlená lupa Stojan na čítanie kníh Seniori Šperkársky stojan Lupa Novinová lupa Veľká lupa Retoo
12,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

KADAX Matná plastová misa na umývanie riadu, plastová misa, okrúhla misa na umývanie riadu (krémová, 14 l)
5,00 €
Predajca: KADAX

Novaliv miska na umývanie riadu štvorcová 10,5 l, 34x34 cm, biela, bez BPA a vhodná do umývačky riadu - ideálna do kuchyne a na kempovanie, vaňa, veľká plastová miska, umývacia štvorcová miska, umývacia vaňa, miska na umývanie riadu
19,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

VILDE sklenená karafa karafa 1,4 l | džbán sklenená karafa na vodu s vekom a výlevkou, džbán na vodu džbán na vodu karafa na čaj vložka na ovocie karafa
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Philips Daily Collection HR7310/00, 2,1 L, Biela, Otočné, 20000 ot/min, 0,5 L, 1,5 L
95,59 €
Predajca: Warehouse

neutral Original Dänische Cookies Kekse 500,0 g
8,65 €/1kg
12,97 €
Predajca: somnia24

Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
29,51 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Umývadlo Guľaté 8L, 36X14,5Cm Plast
6,63 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 3
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Silikónová miska okrúhla 9 litrov - 01544
16,99 €
Predajca: SuperMerchant

Arendo sada 5 nerezových misiek na šalát s vekom, 1,6 l / 2 l / 3 l / 4 l / 5 l, misa z nehrdzavejúcej ocele, miešacia misa, kuchynská miska (sada 5), bez BPA, vhodné do umývačky riadu



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
53,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

Arendo sada 3 misiek na šalát s vekom, sklenená miska 1,1 l / 2,7 l / 4,4 l, sklenená miešacia miska, sklo, (sada 3), sklenená miska, bez BPA, vhodná do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 14
53,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

Sada misiek Serenk Modernist s viečkom – 9-dielna sada misiek na šalát, stohovateľná



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
43,74 €
Predajca: BiggBrands_EU

Sada solárnych misiek Tupperware (3 kusy): 860 ml + 1,3 L + 1,9 L
59,43 €
Predajca: lithuaniashop

Súprava misiek Arendo s vekom, šalátová misa, miešacia misa, vhodné do umývačky riadu, vhodné do mikrovlnnej rúry, 0,35 l / 0,65 l / 1,2 l / 2,0 l, bez BPA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

Súprava misiek Arendo s vekom, šalátová misa, miešacia misa, vhodné do umývačky riadu, bez BPA, 0,35 l / 0,65 l / 1,2 l / 2,0 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
37,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

7-Dielna Súprava Misy A Veka + Cedidlo



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,80 €
Predajca: EDANTI

3 Ks. Plastová Miska S Vekom 2/3/5L Koziol Miska Miešacia Miska Na Šalát, Potraviny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,26 €
Predajca: EDANTI

3 Ks. Plastová Miska S Vekom 2/3/5L Koziol Miska Miešacia Miska Na Šalát, Potraviny Čierna



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,11 €
Predajca: EDANTI

Plastová Miska S Vekom Sivá 0,7 L



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,56 €
Predajca: EDANTI

Porcelánová miska Ashley 480 ml vzor 3
16,99 €
Predajca: homerci

Luvan 5-dielna sada sklenených misiek s viečkami, misky na šalát zo skla, bez BPA
116,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Arendo misa na šalát s vekom, sada, 3x sklenené misy 0,7 l / 1,1 l / 1,5 l, sklenená misa na miešanie, sklo, (sada 3 ks, 3 diely), sklenená misa, bez BPA, vhodná do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
42,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

TUPPERWARE Chladnička Hit-Parade 600 ml tmavomodrá (3) S DARČEKOM
36,97 €
Predajca: lithuaniashop

misa iittala Taika Ø 15 cm
32,90 €
Predajca: lotharjohn

Relaxdays misy na šalát, sada 2 ks, mangové drevo, Ø 23 a 29 cm, okrúhle servírovacie misy na šalát, občerstvenie, ovocie, hnedé
46,99 €
Predajca: Relaxdays

Váza HOMLA LOURRY zelená 3 l
49,99 €
Predajca: HelloHomla

HOMLA Váza LOURRY tmavomodrá 3 l
49,99 €
Predajca: HelloHomla

Súprava plastových misiek 8 farieb 760 ml, vhodné do mikrovlnnej rúry, vhodné do umývačky riadu, bez BPA
50,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion