Univerzálny odvápňovač AquaFloow 2x 500 ml pre rôzne domáce spotrebiče: Vhodné pre rýchlovarné kanvice, kávovary, žehličky, práčky a iné. Rýchlo a účinne odstraňuje usadeniny vodného kameňa a chráni pred koróziou. Obsahuje prírodnú kyselinu mliečnu (30-50 %).
Špecifikácia: Obsahuje vodný kameň:
Obsah: 2x 500 ml
Zloženie: kyselina mliečna (30-50 %)
Dátum spotreby: 24 mesiacov od dátumu výroby na obale
Odporúčania: používajte v koncentrácii maximálne 100 ml odvápňovača na 500 ml vody
Aquafloow odstraňovač vodného kameňa zelený 500 ml
Káva už nechutí tak dobre ako predtým? Vaše domáce spotrebiče pracujú pomalšie a menej efektívne? Môže to znamenať, že sa na súčiastkach tvoria usadeniny vodného kameňa. Univerzálny odstraňovač vodného kameňa zabraňuje preťaženiu a predčasnému opotrebovaniu vašich spotrebičov, takže vydržia dlhšie.
Odstraňovač vodného kameňa je vhodný pre
Kávovary na espresso
Espresso prístroje,
Rýchlovarné kanvice,
Žehličky,
Umývačky riadu,
Práčky,
a...
Aquafloow univerzálny odstraňovač vodného kameňa z kávovarov, ekologický odstraňovač vodného kameňa pre plne automatické kávovary 2 x 500 ml
Elbow Grease | Univerzálny odstraňovač vodného kameňa vo forme prášku - 3x25 ml - Účinný - Odstraňovač vodného kameňa - Univerzálny čistiaci prostriedok
2,99 €
Predajca: Lemonbite
AquaFloow Odvápňovač 0,5 l Zelený tekutý odvápňovač pre kávovary Výkonný čistiaci prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa Kompatibilný s Delonghi Jura, Saeco, Bosch, Siemens
29,80 €/1l
14,90 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Calgon odstraňovač vodného kameňa pre práčky, 2,25 litra – výhodné balenie – 6 kusov
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
164,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-30,00 €
134,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Aroumatum 4x 300 ml odstraňovač vodného kameňa pre kávovary, rýchlovarné kanvice a žehličky – prírodná formula
14,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
SCANPART DC0157, 1000 ml, Tekuté
8,19 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,19 €
Predajca: esol
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Univerzálny odvápňovač AQUAFLOOW 1000ml
Univerzálny odvápňovač AquaFloow 2x 500 ml pre rôzne domáce spotrebiče: Vhodné pre rýchlovarné kanvice, kávovary, žehličky, práčky a iné. Rýchlo a účinne odstraňuje usadeniny vodného kameňa a chráni pred koróziou. Obsahuje prírodnú kyselinu mliečnu (30-50 %).
Špecifikácia: Obsahuje vodný kameň:
Obsah: 2x 500 ml
Zloženie: kyselina mliečna (30-50 %)
Dátum spotreby: 24 mesiacov od dátumu výroby na obale
Odporúčania: používajte v koncentrácii maximálne 100 ml odvápňovača na 500 ml vody
Aquafloow odstraňovač vodného kameňa zelený 500 ml
Káva už nechutí tak dobre ako predtým? Vaše domáce spotrebiče pracujú pomalšie a menej efektívne? Môže to znamenať, že sa na súčiastkach tvoria usadeniny vodného kameňa. Univerzálny odstraňovač vodného kameňa zabraňuje preťaženiu a predčasnému opotrebovaniu vašich spotrebičov, takže vydržia dlhšie.
Odstraňovač vodného kameňa je vhodný pre
Kávovary na espresso
Espresso prístroje,
Rýchlovarné kanvice,
Žehličky,
Umývačky riadu,
Práčky,
a mnoho ďalších domácich spotrebičov.
Dlhodobá ochrana spotrebiča
Odstraňovač vodného kameňa nielen odstraňuje vodný kameň, ale aj zabraňuje jeho opätovnému vytváraniu, čo výrazne predlžuje životnosť vašich domácich spotrebičov. To znamená, že sa môžete vyhnúť nákladným opravám.
Účinnosť
Každá fľaša obsahuje 500 ml tekutiny, čo stačí na päť kompletných cyklov odstraňovania vodného kameňa. To znamená, že môžete pravidelne udržiavať svoje spotrebiče bez toho, aby ste museli často kupovať nové výrobky. Výsledky uvidíte už po prvom použití!
Bezpečné zloženie
Odvápňovač obsahuje zložky, ktoré sú bezpečné pre väčšinu povrchov domácich spotrebičov a zároveň účinne rozpúšťajú usadeniny vodného kameňa. Výrobok je založený na prírodných organických kyselinách, ktoré sú biologicky odbúrateľné. Môžete si byť istí, že účinne odstráni vodný kameň bez poškodenia vašich spotrebičov.
Ako často by som mal používať Aquafloow Descaler Green?
Frekvencia odstraňovania vodného kameňa závisí od tvrdosti vody vo vašom regióne a intenzity používania vašich spotrebičov. V prípade kávovarov sa odporúča odstraňovať vodný kameň približne po 250 šálkach kávy alebo každé 1 až 3 mesiace. V prípade rýchlovarných kanvíc a žehličiek sa odporúča odstraňovať vodný kameň každé 2 - 3 mesiace alebo podľa potreby, keď spozorujete prvé známky usadzovania vodného kameňa.
V akej koncentrácii?
Používajte maximálnu koncentráciu 100 ml prípravku na odstraňovanie vodného kameňa na 500 ml vody. Ak návod na použitie vybraného spotrebiča obsahuje pokyny na odstraňovanie vodného kameňa, postupujte podľa nich.
Vlastnosti výrobku:
Všestranný - účinne pôsobí na širokú škálu domácich spotrebičov
Zloženie šetrné k životnému prostrediu - výrobok je založený na prírodnej kyseline mliečnej
Úsporný - jedna fľaša vystačí na päť použití
Účinný - rýchlo a účinne odstraňuje usadeniny vodného kameňa a chráni pred koróziou
Ochrana pred poruchami
Zlepšenie kvality nápojov - odstraňovanie vodného kameňa z kávovarov zlepšuje chuť nápojov tým, že odstraňuje kovovú pachuť
Bezpečnosť:
chráňte pred deťmi,
po použití si dôkladne umyte ruky a zasiahnuté časti tela
Ak sa dostane do očí:
Ak sa vám dostane do očí, dôkladne ich niekoľko minút vyplachujte vodou.
Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(739)Počet hodnotení: 739
116,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Sada AquaFloow na údržbu kávovarov DeLonghi – 3 filtre na vodu, 1 liter odstraňovača vodného kameňa, 10 tabletiek
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(330)Počet hodnotení: 330
27,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
AquaFloow 20x – vodné filtre, náhradné filtre kompatibilné s systémami BRITA MAXTRA+ a s filtračnými kanvami BRITA MAXTRA PRO All-in-1
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(1177)Počet hodnotení: 1177
45,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Wessper Premium Descaler 6 x 250 ml univerzálny odvápňovač pre plnoautomatické kávovary a kávovary na espresso
84,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,00 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
6x vodný filter Aquafloow kompatibilný s DeLonghi + odvápňovač Delonghi 500 ml ecoDecalk
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(559)Počet hodnotení: 559
44,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
De’Longhi EcoDecalk Entkalker, Odstraňovač vodného kameňa, DeLonghi, Fľaša, 1 kusov, 80 mm, 80 mm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
11,95 €
Predajca: Friseurtotal
KYSELINA LITRICKÁ e330 CLEAN 2kg Nuvio
6,65 €/1kg
13,30 €
0,80€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp
Osram Base CL A, 14 W, 100 W, E27, 1521 lm, 15000 h, Studená biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(141)Počet hodnotení: 141
6,83 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: LEDDO
Čalúnená posteľ 160x200cm s USB a zásuvkami, posteľ pre mladých manželská posteľ so 4 zásuvkami, úložná posteľ z masívneho dreva s LED/typom C a lamelovým roštom, posteľná bielizeň
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(32)Počet hodnotení: 32
283,90 €
Doprava zdarma
Predajca: UnboxGermany
Wessper Šungitové kamene hrubé 2 kg - vodné kamene na prírodnú filtráciu a energetizáciu pitnej vody
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(24)Počet hodnotení: 24
16,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Bestseller
Osram LED Star Classic, 8,8 W, 60 W, E27, 806 lm, 25000 h, Teplá biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(72)Počet hodnotení: 72
8,56 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: esol
Sada na údržbu pre automatické kávovary Philips Saeco – 6x vodný filter kompatibilný s AquaClean CA6903 + 2x odstraňovač vodného kameňa CA6700 250 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
45,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Wessper AquaBlue, 10 kusov filtrov na vodu, kompatibilné s kávovarmi Jura GIGA 5, A1, A9, ENA 9, J9, J90, J95, Z7, Z9
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(141)Počet hodnotení: 141
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezchybný nákup aj produkt
Na Kaufland eshope som nakupovala prvýkrát a všetko prebehlo tip-top. Oceňujem rýchle dodanie a výbornú komunikáciu obchodu. Ekologický odstraňovač vodného kameňa Aquafloow splnil očakávania, kávovar vyčistil skvele. Určite to nebol môj posledný nákup.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Philips LatteGo Filtr do expresu + Philips Odvápňovač CA6700 250ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
32,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
131,96 €/1l
Wessper CleanMax Green odstraňovač vodného kameňa 4×500 ml – ekologický, univerzálny pre automatické kávovary, kompatibilný s De’Longhi, Jura, Siemens a mnohými ďalšími.
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(46)Počet hodnotení: 46
27,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
14,00 €/1l
Kyselina octová 80% | 5 kg | Klimaticky neutrálne | Ideálne ako čistiaci prostriedok a odvápňovač | Pre domácnosť a záhradu Klimaticky neutrálny Flexol
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(23)Počet hodnotení: 23
24,00 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: FonderhillSp
4,80 €/1l
Wessper Philips/Gaggia/Saeco (12 x 250 ml) Kompatibilní tekutý odvápňovač z Wessper CA6700 / CA6701 / 21001681 / RI9111
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
35,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
143,96 €/1l
Wpro Odstraňovač vodného kameňa 2x250g – prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa pre práčky a umývačky riadu
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
42,26 €/1kg
Wessper Premium Descaler 6 x 250 ml univerzálny odvápňovač pre plnoautomatické kávovary a kávovary na espresso
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,00 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
84,00 €/1l
AquaFloow odstraňovač vodného kameňa 2x 1000 ml pre kávovary, rýchlovarné kanvice a domáce spotrebiče
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
10,50 €/1l
Wessper prášok na odstraňovanie vodného kameňa univerzálny 1 kg - do práčky, rýchlovarnej kanvice, umývačky riadu
18,89 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
18,89 €/1l
Aquafloow univerzálny odstraňovač vodného kameňa z kávovarov, ekologický odstraňovač vodného kameňa pre plne automatické kávovary 2 x 500 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,00 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
17,00 €/1l
Kyselina citrónová E330 – 100 % čistá – 1 kg
13,00 €
Doprava zdarma0,80€ poukaz
Predajca: FonderhillSp
13,00 €/1l
Ekologický odvápňovač Wessper pre kávovary 2 x 500 ml, kávovary, espresso - kompatibilný s kávovarmi Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele atď
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(46)Počet hodnotení: 46
19,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
19,99 €/1l
De’Longhi Entkalker Descaler
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
79,95 €/1l
Aroumatum 4x 300 ml odstraňovač vodného kameňa pre kávovary, rýchlovarné kanvice a žehličky – prírodná formula
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
14,99 €/1kg
3x Wessper Odvápňovač 250ml alternatíva k Philips Saeco CA6700 CA6700/99
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
71,96 €/1l
AquaFloow Odvápňovač 0,5 l Zelený tekutý odvápňovač pre kávovary Výkonný čistiaci prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa Kompatibilný s Delonghi Jura, Saeco, Bosch, Siemens
14,90 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
29,80 €/1l
Nitro Cold Brew kávovar z nehrdzavejúcej ocele Dusíkový kávovar dávkovací systém Kit 2L