4,7



Na základe 11 hodnotení
Pskacia kanvica Kinghoff KH 1860, 2,5 l, indukcia, dreven rukov, biela
19,99 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
3h 12m 48s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Varné kanvice a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Orion kanvica Nerezová kanvica s teplomerom 3,2 l32,99 €
Predajca: Vilde

Ďalšie informácie o reklame
Čajník Kinghoff KH 1221, 3,4 l, pískajúci, indukcia, čierna29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Kanvica Kinghoff s píšťalkou 3 l KH-377729,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Kinghoff Kanvica S Píšťalkou 3,0 L Kh-377829,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Karl Hausmann nerezová pískacia kanvica 2,5L rýchlovarná kanvica pískacia kanvica na sporák
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Kanvica s píšťalkou 2 l KARL HAUSMANN kanvica píšťalka 2 l kanvica píšťalka NEREZ
15,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: VikingHome

Rýchlovarná kanvica s píšťalkou GAS INDUCTION nerezová "Odelia" sivobéžová 3L
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Smaltovaná kanvica Lucjan 2 l - sivá, klasický dizajn, vysoká kvalita a všestrannosť | Pre všetky typy varných dosiek vrátane indukcie
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Orion kanvica Red dots | 1,5 l | Fľašová kanvica | Na plyn a indukciu
21,99 €
Predajca: Vilde

Smaltovaný hrniec na čaj 2,5 L, farba eukalyptus – varná kanvica na čaj, vhodná na indukciu a sporák
28,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: JGS

Čierna rýchlovarná kanvica s automatickou píšťalkou a teplomerom
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Smaltovaná kanvica 2,2 l - pre všetky typy varných dosiek vrátane indukcie - klasická a robustná - červená
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Klausberg Kuchynský riad KB7319
26,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rýchlovarná kanvica 2,5 l z nehrdzavejúcej ocele Čajová kanvica Rýchlovarná kanvica na indukčný, plynový a elektrický sporák
15,73 €
Doprava zdarma
Predajca: SlazTrade

Briebe 00447, 2,3 L, Ružová, Čierna, Drevo, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Drevo, Manuálne
35,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Electroactiva

Kanvica KADAX "Vasto", kanvica z nehrdzavejúcej ocele pre všetky typy sporákov, tmavomodrá, 1,7 l
16,61 €
Predajca: KADAX

Nerezová pískacia kanvica Fľašová kanvica 2,5 l kanvica Konvica strieborná indukčná
25,49 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Predajca: JGS

Kinghoff Kuchynský riad KH1053
20,70 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,76 €
Predajca: TradeConcept

Orion kanvica Pískacia kanvica Kanvica s píšťalkou z nerezovej ocele GREENISH 3 l
29,99 €
Predajca: Vilde

Kinghoff Kuchynský riad KH1910
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nerezová kanvica s objemom 2,5 litra od značky KINGHOFF
Užite si praktickú a štýlovú kanvicu, ktorá sa osvedčí v domácej kuchyni aj na cestách. Je vyrobená z robustnej nehrdzavejúcej ocele, dokonale zapadne do každého interiéru a spája estetiku s vysokou kvalitou.
Kľúčové vlastnosti:
- Vyrobená z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele s matným povrchom. Dodatočné dekoratívne akcenty vo vzhľade dreva.
- Kompatibilný so všetkými typmi varných dosiek vrátane plynových, elektrických a indukčných.
- Vybavená píšťalkou - zvukovo signalizuje var vody a zaisťuje pohodlie a bezpečnosť.
- Dômyselný dizajn - zaberá málo miesta a je užívateľsky prívetivý, skladacia ergonomická rukoväť uľahčuje skladovanie.
- Farba: matná biela
Rozmery:
- Celkový objem: 2,5 l
- Užitočný objem: 1,8 l
Priemer: 15 cm. Farba: Biela, Hnedá. Výška: 20 cm. Hlavná farba: Biela. Hmotnosť: 2 kg. Dĺžka: 15 cm. Počet produktov v sade: 1 szt. Počet produktov v sade: Nie. Počet produktov v sade: Áno. Objem: 2,5 cm.
- Priemer
- 15 cm
- Kapacita
- 2.5 l
- Materiál
- Oceľ
- Farba
- HnedáBiela
- Vhodné pre indukciu
- Áno
- Výrobca
- KINGhoff
- Hmotnosť
- 2 kg
- EAN kód
- 5908287218604
- Číslo od výrobcu
- KH1860
- Priemer
- 15 cm
- Kapacita
- 2.5 l
- Materiál
- Oceľ
- Farba
- HnedáBiela
- Vhodné pre indukciu
- Áno
- Výrobca
- KINGhoff
- Hmotnosť
- 2 kg
- EAN kód
- 5908287218604
- Číslo od výrobcu
- KH1860
Hodí sa k tomu

Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g
10,79 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pískacia kanvica KADAX, kanvica na vodu z nehrdzavejúcej ocele, 2,5 l kanvica na vodu, bojler s protišmykovým povrchom
33,89 €
Doprava zdarma
Predajca: KADAX

Sada príborov Homla ABELE Gold, 16 ks.
14,13 €
Predajca: CoffeeFriend

Karl Hausmann nerezová pískacia kanvica 2,5L rýchlovarná kanvica pískacia kanvica na sporák
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Smaltovaný hrniec na čaj 2,5 L, farba eukalyptus – varná kanvica na čaj, vhodná na indukciu a sporák
28,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: JGS

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

262 farebné graffiti skicovacie perá, mastné fixky, fixky Obojstranná sada fixiek, alkoholové fixky
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Kanvica s píšťalkou 2 l KARL HAUSMANN kanvica píšťalka 2 l kanvica píšťalka NEREZ
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Ariete 2877/04, 1,7 L, 2000 W, Zelená, Indikátor úrovne vody, Bezšnúrový, Filtrovanie
64,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

MIADOMODO® Jedálenské stoličky sada 2, 4, 6, 8 - Čalúnené s vankúšom na sedenie, vyrobené z plastu a masívneho dreva, možnosť výberu farby - Kuchynská stolička, stoličky (sada 2, biela)
170,39 €
Predajca: Kokiska

Blumtal útulná fleecová deka - vysokokvalitná deka s certifikátom Oeko-TEX® v rozmere 130 x 150 cm, - veľmi dobrá
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Flieks Sedacia súprava 5-dielna, jedálenský stôl so 4 stoličkami, čalúnené stoličky, sada 4 stoličiek Velvet, jedálenský stôl obdĺžnikový, 117 cm, sivá
338,99 €
-39,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Klausberg Kuchynský riad 8144, KB7074
22,49 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,99 €
Predajca: iKable

BOXILAND® nostalgický adventný kalendár 2026, 24 retro sladkosti, klasika
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Čierna rýchlovarná kanvica s automatickou píšťalkou a teplomerom
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Blumtal® prestieradlo 160x200cm z mikrovlákna - prestieradlo Oekotex 160x200 v sade 2 kusov -
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Bosch TSM6A017C, Čepeľový mlynček, 75 g, Krém, Plast, 180 W, 220 - 240 V
23,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jedálenská stolička z 2 zamatovo béžových čalúnených | Wohnling
149,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FineBuy_de

CompoZemina na siatie a prešívanie 5l
3,04 €/1l
15,20 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ariete 2877/03, 1,7 L, 2000 W, Béžová, Indikátor úrovne vody, Bezšnúrový, Filtrovanie
64,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lehmann Milano LHOEK-2220F biela bezdrôtová rýchlovarná kanvica 2200W, veľká kapacita 2L, oceľový interiér, retro štýl
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Rýchlovarná kanvica Lehmann 1,7 l s reguláciou teploty 45-100 ?C, nerezová kanvica s funkciou udržiavania teploty a dotykovým panelom, matná čierna
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Prehoz plyšová deka deka deka fleecová deka prehoz ČERVENÁ deka čierna 150x200 cm HOMLA
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

TESA 64621-00000-04, Priehľadná, 10 m, 12 mm
0,16 €/1m
7,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Idena 10426 - Krúžkový viazač DIN A4, sada 12 kusov, 2-krúžkový mechanizmus s priemerom 16 mm, šírka chrbta 2 cm, 12 rôznych farieb, vhodný pre cca 30 listov s gramážou 80 g/m²
31,30 €
Predajca: M_plus_L

Outsunny – vonkajší koberec, nepremokavý koberec na terasu a balkón, sivý
13,14 €/1m²
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Rýchlovarná kanvica Philips Eco Conscious Edition HD9365/10
53,42 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Duerté - Chrbtový podporný pás na dolnú časť chrbta - Chrbtový pás na bolesť dolnej časti chrbta - Korektor chrbta pre ženy - Bedrová opierka s tyčami - Chrbtový podporný pás pre mužov a ženy
26,95 €
Predajca: Destaca
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
73% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
73%27% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
27%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ľahký, ale dobre vyrobený
Farba Hnedá, Biela
Prišiel v zábavnej krabici. Malá kanvica ma príjemne prekvapila. Veľmi dobre funguje na indukčnej varnej doske. Pískavý zvuk sa ozýva celým domom, takže nemusím nikoho zvolávať na "čajový obrad". Jednoducho skvelý tovar za super cenu. Vďaka za rýchle odoslanie '3
Hodnotenie z 13. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásny tovar
Farba Čierna
Veľmi pekná rýchlovarná kanvica. Skvelá farba. Veľmi dobrá kvalita.
Hodnotenie z 8. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kanvica
Farba Čierna
Veľmi dobré
Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ľahká kanvica
Farba Čierna
Praktická do karavanu, ale pri otváraní si musíte dávať pozor, aby ste si nepopálili prsty!
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásna kanvica na vodu
Farba Čierna, Béžová
Farba krásna ako na obrázku Materiál dobrý.
Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Červená, Čierna
Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Čierna
Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Čierna
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Esse Lounger
1 901,00 €
-1 214,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
686,99 €
Predajca: SuperMerchant

Kezzel® inovatívna rýchlovarná kanvica pre indukčné sporáky 1,5 litra | Automatická funkcia vypnutia, žiadne prevarenie



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
99,90 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Smaltovaná kanvica Retro Black 3,3 l s píšťalkou Plynová indukcia
27,45 €
Predajca: EDANTI

Orion kanvica Nerezová kanvica s teplomerom 3,2 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,99 €
Predajca: Vilde

Orion rýchlovarná kanvica rýchlovarná kanvica rýchlovarná kanvica rýchlovarná kanvica 1,2 l ANETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Vilde

Orion Smaltovaná kanvica Kanvica Smaltovaná kanvica SCHACHBRETT 2 L
29,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: Vilde

Orion kanvica Pískacia kanvica Kanvica s píšťalkou z nerezovej ocele GREENISH 3 l
29,99 €
Predajca: Vilde

Klausberg Kuchynský riad 7768, KB7264



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(17)Počet hodnotení: 17
33,99 €
Predajca: SuperMerchant

Klausberg Kuchynský riad KB7910



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,13 €
Predajca: SuperMerchant

Klausberg Kuchynský riad 7750, KB7412
29,99 €
Predajca: SuperMerchant

Klausberg Kuchynský riad KB7775
32,99 €
Predajca: SuperMerchant

Pískacia kanvica Klausberg KB 7917, 2,5 l, Tepelne izolovaná rukoväť, Indukcia, Béžová
33,61 €
Predajca: SuperMerchant

Pískacia kanvica Klausberg KB 7919, 2,8 l, Tepelne izolovaná rukoväť, Indukcia, Béžová
33,52 €
Predajca: SuperMerchant

Klausberg Kuchynský riad 7776, KB7451
30,99 €
Predajca: SuperMerchant

Klausberg KB 7953 Whistling Kettle, 2,5 l, nehrdzavejúca oceľ, tepelne izolovaná rukoväť, indukcia, béžová
32,59 €
Predajca: SuperMerchant

Klausberg Kuchynský riad KB7774
31,99 €
Predajca: SuperMerchant

Klausberg Kuchynský riad KB7773
30,99 €
Predajca: SuperMerchant

Vilde čajová kanvica čajová kanvica s liatinovým sitkom smaltovaná 1 l
27,99 €
Predajca: Vilde

Orion rýchlovarná kanvica z nehrdzavejúcej ocele čiernozlatá 3 litre
23,99 €
Predajca: Vilde