4,9



Na základe 15 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
DAS F387500, Modelárska hlina, Biela, Dospelý, 1 kusov, balíček, 1 farba/farieb7,26 €/1kg
7,59 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,26 €
Predajca: MATFEL

Staedtler FIMOair 8103, 1 kusov
23,76 €/1kg
5,94 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Staedtler FIMO 8042-0, Keramické hliny, Biela, 8 kusov, 110 °C, 30 min, Nemecko
70,75 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Staedtler FIMO 8010-014, Keramické hliny, Biela, 8 kusov, 110 °C, 30 min, Nemecko
42,11 €/1kg
2,40 €
Predajca: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelárska hlina, Biela, 1 kusov, 1 farba/farieb, 110 °C, 30 min
26,78 €/1kg
12,16 €
Predajca: CORWELL

Staedtler FIMO 8040-02, Keramické hliny, Šampanské, 8 kusov, 110 °C, 30 min, Nemecko
52,63 €/1kg
3,00 €
Predajca: CORWELL

Staedtler FIMO 8010-803, Keramické hliny, Žula, Farba kameňa, 8 kusov, 110 °C, 30 min, Nemecko
81,58 €/1kg
4,65 €
Predajca: Shan

Staedtler FIMO 8021, Modelárska hlina, Červená, 1 kusov, 1 farba/farieb, 110 °C, 30 min
26,78 €/1kg
12,16 €
Predajca: CORWELL

Staedtler FIMO 8010-51, Keramické hliny, Zelená, Kovová, 8 kusov, 110 °C, 30 min, Nemecko
99,12 €/1kg
5,65 €
Predajca: VISO

Staedtler FIMO 8023 C, Modelárska hlina, Rôzne farby, Dospelý, 12 kusov, 110 °C, 30 min
36,97 €/1kg
11,09 €
Predajca: VISO

Samotvrdnúca sochárska hlina biela 500g
10,54 €/1l
5,27 €
Predajca: MATFEL

Staedtler FIMO Mod.masse effect nachtleucht, Keramické hliny, Biela, 8 kusov, 110 °C, 30 min, Nemecko
42,11 €/1kg
2,40 €
Predajca: CORWELL

Staedtler FIMO 8781, 1 kusov
31,98 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Staedtler FIMO 8023 C, Modelárska hlina, Rôzne farby, Dospelý, 12 kusov, 110 °C, 30 min
34,93 €/1kg
10,48 €
Predajca: CORWELL

Modelovací samotvrdnoucí hmota JOVI
11,87 €/1kg
11,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Eberhard Faber 570301, Modelárska hlina, Biela, Detské, 500 g, 1 kusov
21,26 €/1kg
10,63 €
Predajca: M_plus_L

Staedtler 8421-2, Modelárska hlina, Červená
15,32 €/1kg
15,32 €
Predajca: somnia24

Staedtler FIMO 8040, Modelárska hlina, Biela, Dospelý a dieťa, 1 kusov, Chlapec / dievča, 1 farba/farieb
52,63 €/1kg
3,00 €
Predajca: CORWELL

Samotvrdnúca terakotová hlina 1000 g
12,20 €/1kg
12,20 €
Predajca: M_plus_L

Modelovacia hlina, biela, 250g, MITAMA 63857
0,02 €/1l
5,79 €
Predajca: ADI_Global_Store
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Model:
- Keramické hliny
- Farba:
- Biela
- Počet kusov:
- 8 kusov
- Zapečenie v rúre:
- Áno
- Teplota pečenia:
- 110 °C
- Doba pečenia:
- 30 min
- Krajina pôvodu:
- Nemecko
- Hmotnosť:
- 226 g
- Typ balenia:
- Blistr
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Modelárska hlina FIMOair 8102
- Ideálna na umelecké, voľnočasové a hobby účely, ako aj na vzdelávacie účely v školách, škôlkach a podobných inštitúciách, Testovaná nezávislými toxikológmi, Hlinená, Pripravená na použitie, Najmenej 95 % prírodných surovín, Príjemná haptika, Nelepí sa, Nie je potrebný výpal, Hladká konzistencia, Vytvrdnuté modely sa dajú prepracovať (pilovanie, brúsenie, vŕtanie, maľovanie, lakovanie)
- Vzor modelovacej hmoty: Materiál: na vodnej báze, Farba: biela
- Typ sušenia: tvrdnutie na vzduchu
- Rozmery (š x h x v): 100 mm x 330 mm x 40 mm
- Druh obsahu balenia: Modelovacia hlina schnúca na vzduchu
- Farba
- Biela
- Výrobca
- Staedtler
- Hmotnosť
- 226 g
- EAN kód
- 4007817161487
- Číslo od výrobcu
- 8102-0
- Farba
- Biela
- Výrobca
- Staedtler
- Hmotnosť
- 226 g
- EAN kód
- 4007817161487
- Číslo od výrobcu
- 8102-0
Hodí sa k tomu

Marabu12100000209 Marabu sada akrylových farieb "EFFECT", 18 x 36 ml
46,05 €/1l
29,93 €
Predajca: M_plus_L

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Varta -56706B, Nabíjateľná batéria, AA, Nikel-Metal Hydrid (nimh), 1,2 V, 4 kusov, 2100 mAh
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Staedtler FIMO air basic 8101, Modelárska hlina, Biela, 1 kusov, 1 farba/farieb, 24 h, 1 kg
5,28 €/1kg
5,28 €
Predajca: CORWELL

Staedtler FIMO 8100-80, Modelárska hlina, Šedá, Dospelý, 1 kusov, Grey, balíček
23,98 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Staedtler FIMOair light 8130, 1 kusov
40,56 €/1kg
14,60 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Staedtler FIMOair 8101, 1 kusov
13,99 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusov
26,78 €/1kg
12,16 €
Predajca: CORWELL

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

Bomann KS 7257, 83 L, SN-ST, 41 dB, E, Grafit
309,95 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

Jovi 85, Modelárska hlina, Biela, Dospelý a dieťa, 24 h, 500 g
17,46 €/1kg
8,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

STAEDTLER® 81 SET 03 Sada Modelovacia hmota FIMOair Keepsake
13,56 €
Predajca: VISO

Vactidy C6 Vysávač s káblom, 7 m kábel/1,7 kg/30000 Pa/600 W, 800 ml nádoba na prach Tyčový vysávač, vyprázdňovanie jedným tlačidlom, ručný vysávač na
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Staedtler FIMO 8023 C, Modelárska hlina, Rôzne farby, Dospelý, 24 kusov, 110 °C, 30 min
35,53 €/1kg
21,32 €
Predajca: CORWELL

Modelovacia hmota schnúca na vzduchu, 5 kg, po zaschnutí veľmi pevná, určená na hrnčiarstvo a modelovanie
35,99 €
Predajca: M_plus_L

Jovi Self-Hardening Modelling Clay Samoschnúca hmota Grey 1000 g
4,89 €/1kg
4,89 €
Predajca: MUZIKER

Ninebot by Segway E2 Pro, Klasický skúter, Šedá, 20 km/h, 100 kg, Akékoľvek pohlavie, 16 rok / roky
364,94 €
Predajca: velmontask

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Huňatý koberec Mäkký koberec PLYŠ HNEDÝ PLYŠ 160x220 cm
31,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TimeTrade

Joyor Offroad S5-S s cestnou homologizáciou (ABE)
469,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Medisana MP 940, 71 mm, 71 mm, 252 mm, 123 g, Batérie, 5 V
39,74 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

MARPUR, matrac s pružinovou výplňou, rozmery 140x200 cm, model Lambada, 7 zón, tvrdosť H3, výška 15 cm
142,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mar-Pur

12 kusov Elastický obväz 7,5 cm x 115 cm
16,08 €/1m
18,49 €
Predajca: Westerwald-Shop

BRUBAKER Cosmetics Kúpeľová a sprchovacia súprava s vôňou kokosu a jahôd - 10-dielna darčeková súprava vo vintage vaničke
28,29 €/1l
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

STAEDTLER® 8131-76 Modelovacia hmota FimoAir light 250 g, terakotová
30,68 €/1kg
7,67 €
Predajca: VISO

Creativ Company 789050, Súprava detských umeleckých/remeselných súprav, Biela, Chlapec / dievča, 1 kusov
16,10 €
Predajca: M_plus_L

Abrihome Rohová pohovka v tvare L 3-miestna pohovka - 166x118x77 cm s ležadlom, ľanový poťah a pena, sivá
429,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Abrihome
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekne vám ďakujem. Tovar sme dostali a sme veľmi spokojní. Vynikajúca práca! Ste najlepší!
Farba BielaHmotnosť 1 kg
Veľmi vám ďakujem. Tovar sme dostali a sme veľmi spokojní. Vynikajúca práca! Ste najlepší!
Hodnotenie z 12. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Farba BielaHmotnosť 1 kg
Hlinku som vyskúšala hneď, výborne sa s ňou pracuje a dobre schne. Určite si ju znovu objednám
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Farba BielaHmotnosť 1 kg
Na Vianoce som vyrobila skvelé závesy. Sú pevné a vyzerajú dobre.
Hodnotenie z 26. novembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
Farba BielaHmotnosť 1 kg
Produkt je jednoducho skvelý. Nemôžete o ňom povedať nič zlé. Ľahko sa modeluje a nie je príliš široký ani príliš tvrdý.
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré pre remeslá
Je skvelý na ručné práce
Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba BielaHmotnosť 0,226 kg
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba BielaHmotnosť 1 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sada polymérovej hliny Shuttle Art, 60 farieb, modelovacia hlina tvrdnúca v peci, 1,65 kg
86,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
52,72 €/1l

Tekutý latex Tekutý prírodný latex vo forme tekutého latexu pre umelý latex 2 kg
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,00 €/1kg

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
61,44 €/1kg

Primo Modelovací materiál, sivá farba, 500 g
26,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
52,60 €/1kg

Sada modelovacej hmoty z polymérovej hmoty, 64 farieb, vrátane príslušenstva, formičiek a nástrojov. Netoxická
85,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
49,14 €/1kg

Modelovací materiál, ktorý tvrdne na vzduchu, 64 farieb, sada modelovacej hmoty, detský kreatívny set, DIY, mäkká, flexibilná, netoxická modelovacia hlinka
57,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
128,87 €/1kg

Hlinený blok bez výpalu - biely - 1,5 kg
24,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
24 150,00 €/1l

Plast Max 216 Rollen 1174
25,82 €
Predajca: MATFEL

Elektrický magnetický zámok na jedny dvere 180KG držiaca sila DC12V NC režim Elektromagnetický zámok z hliníkovej zliatiny pre sklenené drevené kovové požiarne dvere
43,99 €
Predajca: Zanjo24
48,13 €/1kg

Formy na modelovaciu hmotu,nože na modelovaciu hmotu,sada na modelovaciu hmotu,hračky z modelovacej hmoty,nástroje na modelovaciu hmotu,príslušenstvo na modelovaciu hmotu
15,99 €
Predajca: Zanjo24
319,80 €/1kg

DAS F387500, Modelárska hlina, Biela, Dospelý, 1 kusov, balíček, 1 farba/farieb



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,59 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,26 €
Predajca: MATFEL
7,26 €/1kg

Alabaster Modellgips 1x 1,5kg



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(9)Počet hodnotení: 9
3,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,32 €/1kg

Cernit Polymer Clay Kit Polymérová hmota Effects 12 x 25 g
18,89 €
Predajca: MUZIKER
57,24 €/1kg

Modelovacia hmota Plastilin, farba: oranžová, určená na modelovanie a umelecké účely, hmotnosť: 500 g
17,27 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler

Cernit Metallic Polymérová hmota Gold 250 g
15,90 €
Predajca: MUZIKER
63,60 €/1kg

Cernit Polymer Clay Metallic Polymérová hmota Silver 56 g
7,19 €
Predajca: MUZIKER
128,39 €/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymérová hmota Raspberry 56 g
7,29 €
Predajca: MUZIKER
130,18 €/1kg

Primo 285MOD500B, Detská remeselná súprava, 3 rok / roky, Biela
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
24,60 €/1kg

Masa samoutwardzalna 500g biała MUNGYO
5,47 €
Predajca: MATFEL
10,94 €/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymérová hmota Pink 56 g
7,09 €
Predajca: MUZIKER
126,61 €/1kg