4,1



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Smaltovaný hrniec s pokrievkou 360 ml17,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Staub Cocotte, 5,5 L, Čierna, liatina, 4 cm, 310 mm, 167 mm314,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Liatinový hrniec s pokrievkou, kanvica, pekáč, okrúhly pekáč, 28 cm, 5,9 l52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Orion smaltovaný kastról Kastról smaltovaný BROWN 28 cm 8 L29,99 €
Predajca: Vilde

BBQ-Toro smaltovaný liatinový kotlík s pokrievkou, 4,0 l - Ø 24 cm, kastról, pekáč
44,95 €
Predajca: CS-Trading

BBQ-Toro liatinový cocotte, 2,7 l, Ø 20 cm, okrúhly, pekáč s vekom
25,95 €
Predajca: CS-Trading

Liatinový hrniec BBQ-Toro 6,8 l, hrniec na dusenie na varenie
44,95 €
Predajca: CS-Trading

BBQ-Toro Cast Iron Cocotte | 4,3 l | červená, oválna | Smaltovaný liatinový pekáč
54,95 €
Predajca: CS-Trading

Navaris liatinový hrniec na pečenie hrniec na varenie 2,5 l - Ø 20 cm smaltovaný hrniec na pečenie odolný voči teplote, možno umývať v umývačke riadu - všetky riady a varné plochy - zelený
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

Karl Krüger G3808F, 7 L, Čierna, Oceľ, Smalt, 380 mm, Box
28,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

EMALIA RYBNIK smaltovaný hrniec s pokrievkou MAGNOLIA krémová 12l
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: JGS

LACOR 14324 Garinox fritovací hrniec s pokrievkou 24 cm 5 l
59,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Fissler Pure Collection hrniec s skleneným pokrievkou 24 cm 3,9 l
99,18 €
Predajca: NeuertsShop

GASTROLUX Štvorcový kastról - indukcia
148,84 €
Predajca: NeuertsShop

Smaltovaný kastról s pokrievkou Livoo MEP129G
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

LACOR 50032 Hrniec na pečenie s pokrievkou 32 cm
125,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Smaltovaný liatinový hrniec 26 cm 5 l HAGE baklažán
76,36 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Fontestic Hrniec na varenie Griddle D28xh13cm liatina s pokrievkou
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Smaltovaný liatinový hrniec 26 cm 5 l HAGE ZELENÝ
77,05 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,25 €
Predajca: Katomix

HNEDÝ smaltovaný hrniec 26 cm, 6,5 l
19,52 €
Predajca: NaseNadobi-cz
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Smaltovaný hrniec HELENA krémový mramor - SILESIA EMALIA
️ Vyrobený z vysoko kvalitnej ocele a pokrytý smaltovaným povrchom z oboch strán, tento hrniec vyzerá skvele na všetkých typoch sporákov. Tento model spája funkčnosť s estetikou, ponúkajúc praktickosť v krásnom oblom tvare.
️ Smalt, ktorým je hrniec pokrytý, zaručuje bezpečnosť pri kontakte s potravinami, odolnosť voči poškriabaniu, vysokým teplotám a korózii. Vytvára antialergický povrch, ktorý neovplyvňuje chuť ani vôňu jedál a zároveň uľahčuje čistenie.
️ Hrniec je vybavený dvomi pevnými rukoväťami pre bezpečné prenášanie a sklenenou pokrievkou s rukoväťou, ktorá udržiava teplo jedál. Je vhodný na použitie na všetkých typoch sporákov vrátane indukčných a je prispôsobený na umývanie v umývačke riadu.
Technické údaje:
Objem: 3 l
Priemer: 18 cm
Materiál: smaltovaná oceľ
Farba: krémová
Typy sporákov: elektrický / plynový / keramický / indukčný
- Priemer
- 18 cm
- Kapacita
- 3 l
- Materiál
- Oceľ
- Farba
- Béžová
- Tvar
- Ovál
- Vhodné pre indukciu
- Áno
- Výrobca
- Silesia Emalia
- Nepriľnavý povrch
- Áno
- EAN kód
- 5905155022103
- Priemer
- 18 cm
- Kapacita
- 3 l
- Materiál
- Oceľ
- Farba
- Béžová
- Tvar
- Ovál
- Vhodné pre indukciu
- Áno
- Výrobca
- Silesia Emalia
- Nepriľnavý povrch
- Áno
- EAN kód
- 5905155022103
Hodí sa k tomu

Nanoil Rastlinný ríčny olej na starostlivosť o vlasy a telo, 50ml
217 500,01 €/1kg
13,05 €
Predajca: MANADA

Rýchlovarná kanvica Lehmann 1,7 l s reguláciou teploty 45-100 ?C, nerezová kanvica s funkciou udržiavania teploty a dotykovým panelom, matná čierna
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Krémový mramorový smaltovaný hrniec HELENA 1,9L Gas Induction Traditional
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Smaltovaný oceľový kuchynský hrniec s pokrievkou Helena Hrniec 5,5 l béžový smaltovaný
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Krémový mramorový smaltovaný hrniec HELENA 4L Gas Induction Traditional
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Silesia Emalia kuchynský hrniec zo smaltovanej ocele Helena Hrniec 3L Červený smaltovaný hrniec + sklenená pokrievka 3L
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Hrniec na mäso z nehrdzavejúcej ocele "Sylt" Hrniec na varenie vhodný na indukciu
14,27 €
Predajca: Tradior

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Kastról z nehrdzavejúcej ocele s pokrievkou - Ø cca 16 cm
19,20 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,13 €
Predajca: Special-trends

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
238,32 €/1l
95,33 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mraziaci box Bomann s objemom 31 l | malá mraznička s mriežkovanou policou | plynulá regulácia teploty | so 4 hviezdičkami | GB 341.1 inox
229,35 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

Cheffinger, indukčný hrniec s nepriľnavým mramorovým efektom 28 cm s pokrievkou, čierny
87,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

Hrniec na mäso - nerezová oceľ - Ø 20 cm - so sklenenou pokrievkou
77,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Industriálny Stôl V Podkroví 100 Cm Vintage
113,51 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Lumarko

HI - Hrniec na mäso Sylt Hrniec na varenie z nehrdzavejúcej ocele s objemom 1 liter
11,81 €
Predajca: Tradior

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou Ruhhy 22739
30,10 €
Predajca: Eoshop

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

VASAGLE konferenčný stolík so zlatým železným rámom Ø84 x 45,5 cm okrúhly sklenený stolík robustný rozkladací stolík z tvrdeného skla stabilný stolík do obývačky dekoratívny zlatý LGT21G
85,44 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

KARL KRÜGER, hrniec s pokrievkou, Ohio, objem 1 liter, priemer 16 cm, nerezová oceľ, kód: 120219
22,39 €
Predajca: Di-Life

travelite batoh na voľný čas Backpack Basics Roll-Up Backpack Plane 19L Ivory cream
29,86 €
Predajca: Bagalio

Tefal Hard Titanium PRO G28906, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, 175 °C, Hliník
151,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Tapiso koberec VALLEY Moderný krátky vlas svetlosivý obývacia izba 200 x 300 cm
144,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE

EMSA 515615, Čierna, Nerezová oceľ, 6 h, 12 h, Čína, 80 mm, 80 mm
50,10 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,16 €
Predajca: TR8

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft
4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
57% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
57%29% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
29%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
To bolo číslo 5:
Priemer 0,18 mKapacita 3 l
Mám už niekoľko kusov tohto typu. Som veľmi spokojný. Cibuľový dizajn mi ide dobre .....
Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku!
Priemer 0,18 mKapacita 3 l
Splnilo to moje očakávania!
Hodnotenie z 26. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásny vzhľad a zdravý riad
Priemer 0,16 mKapacita 1,9 l
Všetko je perfektné!
Hodnotenie z 13. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nechcem, aby ma oslovovali dôverným "DU".
Priemer 0,16 mKapacita 1,9 l
Hrniec je v poriadku.
Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Poškodený hrniec
Priemer 0,2 mKapacita 4 l
Bohužiaľ som dostala vadný tovar, hrniec mal niekoľko drobných odlupkov.
Hodnotenie z 2. októbra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Priemer 0,24 mKapacita 6,5 l
Hodnotenie z 6. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Priemer 0,24 mKapacita 6,5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Panvica na pečenie Vilde Panvica s pokrievkou z liatiny 2v1 CAST LINE 3,5 l / 1,5 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
37,99 €
Predajca: Vilde

SMEG - Bratentopf - 24 cm - 4,2 l - Schwarz
179,99 €
Predajca: COOKVERO

KOTARBAU® Nádoba na kyslé zelie, 8 litrov. Nádoba na prípravu ovocných kompotov. Fermentačná nádoba z keramiky. Nádoba na kyslé zelie a uhorky. Keramická nádoba na konzervovanie. Fermentačná nádoba. Nádoba na fermentáciu



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
44,48 €
Predajca: KOTARBAU

Tlakový hrniec 24 cm ROSMARINO HEXAPRO
99,98 €
Predajca: Vitapurliving

Fiskars Norden Miska na pečenie S Pokrievkou ⌀ 28 cm Oceľová 1067635



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
241,34 €
Predajca: Lebula

Orion Panvica na pečenie s granitovým povrchom Kastról s pokrievkou Grilovací hrniec Grilovacia panvica 3v1 GRANDE 10l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
97,99 €
Predajca: Vilde

Staub Cocotte, 5,5 L, Čierna, liatina, 4 cm, 310 mm, 167 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
314,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

BergHOFF 3900044, 5,2 L, Zelená, liatina, Smalt, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Zelená
350,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vilde | Panvica - Smaltovaná panvica s pokrievkou - 2v1 - 39x26,5x18 cm - 8+3,2 l - Vhodné do umývačky riadu - GRANITICA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,99 €
Predajca: Vilde

Orion | Pekáč s vekom - oválny - 12 l - granitový povrch - nepriľnavý - kuchynský riad
76,99 €
Predajca: Vilde

Orion Smaltovaný pekáč Smaltovaná panvica na pečenie Pekáč s vekom 2,9 l



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
53,99 €
Predajca: Vilde

ToCis Big BBQ Beefalo | liatinový hrniec | Platpotjie #1 | holandská rúra 3 l
Použité
54,99 €
Predajca: Klarstein

Vilde | Panvica - Smaltovaná panvica s pokrievkou - 41x26x16 cm - 7,5 l - Vhodné do umývačky riadu - GRANITICA
42,99 €
Predajca: Vilde

KitchenAid CC006062-001, 5,6 L, Krém, liatina, Keramický, Elektrický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, liatina, liatina
244,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Orion Pekáč na pečenie husí Pekáč na dusenie Smaltovaný s pokrievkou Pekáč na pečenie mäsa 46x27,5x14,5 cm



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(10)Počet hodnotení: 10
69,99 €
Predajca: Vilde

Vilde | Panvica - Smaltovaná panvica s pokrievkou - 39x22x17,5 cm - 5,4 l - Možno umývať v umývačke riadu - GRANITICA
37,99 €
Predajca: Vilde

Brunbeste Brunbeste 6,4L 33Cm Brunbeste Bb-2651
68,99 €
Predajca: SuperMerchant

ORION Grande Pekáč Obojstranný 43 X 30 X 135 cm 127029
63,89 €
Predajca: Modadeti

Krisberg Kuchynský riad KS2570



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
59,99 €
Predajca: SuperMerchant