2,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parný čistič Kärcher SG 4/2 Classic570,27 €/1l
855,40 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
Parný čistič Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0476,16 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m486,37 €/1l
389,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Kärcher SC 3 Deluxe, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 2,2 m, 1900 W
200,63 €/1l
200,63 €
Predajca: velmontask

Parný čistič SC 3 Deluxe Anniversary Edition
405,00 €/1l
405,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kärcher SC 3 EasyFix Plus, Parný mop, 1 L, Biela, Tlačidlá, Otočné, 4 m, 1900 W
249,90 €/1l
249,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kärcher SC 4 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml
310,61 €/1l
248,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher SC 3 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
170,23 €/1l
170,23 €
Predajca: egenta-shop

Parný čistič Kärcher SC 1 Multi & Up Textile Edition 1.516-421.0
898,30 €/1l
179,66 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Kärcher SC 2 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
143,06 €/1l
143,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič SC 2 Deluxe
149,98 €/1l
149,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič SC 1 Multi
457,35 €/1l
91,47 €
Predajca: egenta-shop

Parný čistič SC 5 EasyFix Iron Plug
270,96 €/1l
406,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parogenerátor Kärcher SC 3 Easyfix Deluxe, 1900 W, 3,5 bar, 1-litrová nádrž, edícia na 90 rokov
2 434,74 €/1l
2 434,74 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Parný čistič KARCHER SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.0
272,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Parný čistič SC 1 EasyFix
539,55 €/1l
107,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher Upright Easyfix Parný Mop Sc 2 1.513-509.0
715,00 €/1l
286,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Karcher Sc2 Deluxe Easyfix Profesionálny Parný Čistič
172,38 €/1l
172,38 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Žehliaci naparovač Karcher SC 3 Deluxe Textile Edition 1.513-435.0
Naparovacia žehlička SC 3 Deluxe Textile Edition je pripravená na použitie už po 30 sekundách zahrievania a odstraňuje až 99,999 % vírusov* a 99,99 % všetkých bežných domácich baktérií** z tvrdých povrchov. Rad príslušenstva odstraňuje aj odolné nečistoty z dlaždíc, varných dosiek a digestorov, ako aj zo všetkých druhov zákutí. Podlahová hubica EasyFix s flexibilným kĺbom a lamelovou technológiou poskytuje vynikajúcu ergonómiu a vynikajúce výsledky čistenia. Vďaka systému pripevnenia na suchý zips pre väčšie pohodlie možno podlahovú hubicu ľahko pripevniť a neskôr odstrániť bez toho, aby sa dostala do kontaktu so špinou. Naparovač odevov Textile Edition vyhladzuje záhyby na odevoch pomocou pary, čím dosahuje pôsobivé výsledky, a je ideálny aj na osvieženie tkanín. Dvojstupňová regulácia pary zaisťuje, že sa prúd pary zakaždým dokonale prispôsobí tkanine a úrovni znečistenia. Integrovaná priehradka na príslušenstvo v samotnom spotrebiči poskytuje jednoduché a pohodlné uloženie príslušenstva, káblov a hadíc. Medzi ďalšie funkcie patrí integrovaná kazeta na odstraňovanie vodného kameňa, nádržka na vodu, ktorú možno v prípade potreby doplniť, aby sa zabezpečilo nepretržité čistenie, a LED lišta na indikáciu prevádzkových režimov.
Krátky čas zahrievania
Vďaka času zahrievania iba 30 sekúnd je spotrebič rýchlo pripravený na použitie.
Pohodlné uloženie príslušenstva a parkovacia poloha
Pohodlný úložný priestor na príslušenstvo, predlžovaciu trubicu, napájací kábel a parnú hadicu. Parkovacia poloha na jednoduché zaparkovanie podlahovej hubice počas prestávok.
Nonstop para a integrovaný filter na odstraňovanie vodného kameňa v kazete
Nádržku možno kedykoľvek doplniť - non-stop para bez prestávok. Inteligentná kazeta na odstraňovanie vodného kameňa automaticky odstraňuje vodný kameň z vody, čím výrazne predlžuje životnosť spotrebiča.
Všetko príslušenstvo na jednom mieste
Ďalšou výhodou nášho parného čističa je zabudovaný úložný priestor na príslušenstvo. Všetky potrebné predmety môžete uložiť na jednom mieste, aby ste mali všetko vždy po ruke. To nielen šetrí miesto, ale aj uľahčuje organizáciu a rýchlu prípravu na čistenie.
Použitie
Čistenie podláh
Vodovodné kohútiky
Umývadlá
Obkladačky
Okná, zrkadlá, sklo
Odsávač pár
Varná doska
Škárovacia hmota
Osviežuje oblečenie
Odstraňuje preliačiny na tkaninách a materiáloch
Technické údaje
- Kapacita plochy na jedno naplnenie nádrže: cca 75 m²
- Výkon ohrievača: 1900 W
- Maximálny tlak pary: 3,5 bar
- Dĺžka napájacieho kábla: 4 m
- Čas ohrevu: 0,5 min
- Kapacita nádrže: 1 l
- Napätie: 1 / 220 - 240 / 50 - 60 Ph/V/Hz
- Farba: biela
- Hmotnosť bez príslušenstva: 3,3 kg
- Hmotnosť s obalom: 5,6 kg
- Rozmery (d x š x v): Dĺžka: 1,5 mm: 361 x 251 x 282 mm
: Testy preukázali, že pri bodovom čistení parným čističom Kärcher počas 30 sekúnd, pri maximálnej úrovni pary a priamom kontakte s čisteným povrchom sa dá odstrániť 99,999 % obalených vírusov, ako je alebo vírus chrípky (okrem vírusu hepatitídy B) na hladkých a tvrdých povrchoch v domácnosti (testované mikroorganizmy: modifikovaný vírus kravských kiahní Ankara).
** Dôkladné čistenie parným čističom Kärcher odstraňuje 99,99 % baktérií, ktoré sa bežne vyskytujú v domácnosti na hladkých a tvrdých domácich povrchoch, pri rýchlosti čistenia 30 cm/s a maximálnej úrovni pary a priamom kontakte s čisteným povrchom (testované mikroorganizmy: Enterococcus hirae).
Súprava obsahuje
Viacúčelovú podlahovú utierku EasyFix: 1 ks.
Povlak z mikrovlákna pre ručnú hubicu: 1 ks.
Odvápňovací filter v kazete: 1 ks.
Bodová tryska
Ručná tryska
Príslušenstvo na vyhladzovanie záhybov na oblečení a iných textíliách
Ručná tryska
Štrbinová kefa
Podlahová hubica: EasyFix
Sacia trubica 2 x 0,5 m
- Objem
- 1 l
- Farba
- ČiernaBiela
- Výrobca
- Kärcher
- Maximálny pracovný tlak
- 0.004 kbar
- Výkon
- 1900 W
- Hmotnosť
- 5.65 kg
- EAN kód
- 4066529129338
- Číslo od výrobcu
- 1.513-435.0
- Objem
- 1 l
- Farba
- ČiernaBiela
- Výrobca
- Kärcher
- Maximálny pracovný tlak
- 0.004 kbar
- Výkon
- 1900 W
- Hmotnosť
- 5.65 kg
- EAN kód
- 4066529129338
- Číslo od výrobcu
- 1.513-435.0
Hodí sa k tomu

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Kärcher SC 3 Deluxe, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 2,2 m, 1900 W
200,63 €/1l
200,63 €
Predajca: velmontask

Parný čistič SC 4 Deluxe
244,47 €/1l
317,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič SC 3 Deluxe Anniversary Edition
405,00 €/1l
405,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kärcher SC 4 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml
310,61 €/1l
248,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher SC 3 EasyFix Plus, Parný mop, 1 L, Biela, Tlačidlá, Otočné, 4 m, 1900 W
249,90 €/1l
249,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kärcher SC 3 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
170,23 €/1l
170,23 €
Predajca: egenta-shop

Parný čistič SC 2 Deluxe
149,98 €/1l
149,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher SC 2 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
143,06 €/1l
143,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher SC 5 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 6 m
320,32 €/1l
480,48 €
Predajca: Shop-Mediarado

Parný čistič SC 5 EasyFix Iron Plug
270,96 €/1l
406,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Parný čistič Kärcher SC 1 Multi & Up Textile Edition 1.516-421.0
898,30 €/1l
179,66 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 L, ST, 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Biela
385,02 €
-19,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
365,77 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

Parný čistič Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0
476,16 €
Predajca: BalticVaris_DE

Vysávač na pranie kobercov Olvy 17 000 PA - Výkonný mokrý vysávač na pohovku, auto a koberce vrátane príslušenstva a čistiaceho prostriedku
175,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
199,52 €/1l
49,88 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Tepovač Tepovač Puzzi 8/1
524,77 €
Predajca: Digiexpert

Automatická práčka LG F-11WM17TS2 / FH
948,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Etrona

Parný čistič COSTWAY 2000 W na 108 m², tlak pary 5 barov, teplota do 160 ℃, 1,8 l nádrž, 8 min. zahrievania, parné spotrebiče s 13 kusmi príslušenstva a napájacím káblom
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Parný čistič SC 1 Multi Comfort
520,00 €/1l
104,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Karcher

Parný čistič KARCHER SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.0
272,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher SC 1, Valcovitý parný čistič, Čierna, Biela, 4 m, 200 ml, 1200 W, 220-240 V
434,95 €/1l
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Siemens EQ.6 plus s700, Espresso kávovar, 1,7 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
778,59 €
-113,93 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
664,66 €
Predajca: Etrona

Hisense RS818N4TIE, Voľne stojaci, Americké dvere, Šedá, Nerezová oceľ, Dotyk, LED, Na dverách
1 770,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Parný čistič SC 1 EasyFix
539,55 €/1l
107,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný extraktor Adler AD 7038, 1500 W
110,02 €/1l
49,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%100% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
100%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
36,99 €
Predajca: Mormark
36,99 €/1l

Ručný parný čistič Yuriko 1,6 l 6-stupňový nastaviteľný, vysoký tlak s režimom oplachovania, 15s zahrievanie, bez chemikálií, s adaptérom EÚ na podlahy, špáry, mastnotu a autá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,90 €
Predajca: Magictop
34,94 €/1l

sada 6 ručných parných čističov 1000 W na dezinfekciu so 6 nástavcami, parný čistič do auta s batériou - VAPERO



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
31,59 €
Predajca: Mormark

Polti Pro 100 Eco Power, Valcovitý parný čistič, Čierna, Modrá, Biela, Tlačidlá, Otočné, Teleskopický, Hliník, 1900 W



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
559,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
559,20 €/1l

Ariete 4178/00, Parný mop, 0,35 L, Modrá, Otočné, 5 m, CE



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Polti Vaporetto Pro 95_Turbo Flexi, Valcovitý parný čistič, Čierna, Zelená, Tlačidlá, Otočné, 1100 W, 1100 W, 5 bar



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
427,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
854,20 €/1l

Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
389,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
486,37 €/1l

Dampfreiniger HOOVER H-PURE 700 STEAM 0,3 l 1700 W (HPS700 011) Blau



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
387,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paračistič CleanKoala CK-S 2v1, 1350 W, určený na podlahy, kúpeľňu, kuchyňu, škáry, okná a textílie, s tlakom 3,5 bar, čas ohrevu 15 sekúnd, objem nádržky 550 ml, doba prevádzky 30 minút, 12 príslušenstiev, čierna farba
105,69 €
-15,66 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
90,03 €
Predajca: Joybiz

Clatronic DR 3280, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Šedá, 1500 W, 230 V, 50 Hz



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(26)Počet hodnotení: 26
121,09 €
Predajca: ClatronicCZSK
80,73 €/1l

Výkonný parný čistič, parný mop, 2500 W, 4 bar, pre domáce použitie, okná, kúpeľne, škáry
76,22 €
Predajca: NUVIO

350 ml, univerzálny, prenosný parný čistič, ručný parný čistič bez použitia chemikálií



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
37,99 €
Predajca: Mormark
108,54 €/1l

Parný čistič Achaté - Čistič kobercov - Zabíja 99,9 % všetkých baktérií
119,00 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,00 €
Predajca: Achateshop
178,00 €/1l

Rowenta RY8561, Parný mop, 0,4 L, Biela, Modrá, Tlačidlá, 8 m, 0,4 L
366,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
916,87 €/1l

Polti StainOver SC30, Handheld, Hlboký, 1,6 L, 1,3 L, 2000 W, 81 dB
262,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
163,91 €/1l

COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom Biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
154,99 €
-12,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,49 €
Predajca: FDSGmbH
79,16 €/1l

COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom žltá



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
154,99 €
-5,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,49 €
Predajca: FDSGmbH
83,05 €/1l

Ručný parný čistič s výkonom 1600 W, vysokotlakový čistič s tlakom 3 bar, s nádržou na vodu s objemom 1 l a súpravou kefiek – BRUSHSTEAMMAX



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
52,99 €
Predajca: Mormark

Parný čistič COSTWAY 2000 W na 108 m², tlak pary 5 barov, teplota do 160 ℃, 1,8 l nádrž, 8 min. zahrievania, parné spotrebiče s 13 kusmi príslušenstva a napájacím káblom



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(170)Počet hodnotení: 170
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Predajca: FDSGmbH