5,0



Na základe 7 hodnotení
Objem:
10 l- 0.5 l
- 10 l
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
ĽANOVÝ OLEJ IMPREGNÁT PRÍRODNÝ 100% NA DREVO 4L Flexol24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNÁCIA DREVA 5 LITROV Flexol prostriedok na ochranu dreva11,05 €/1l
55,23 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
Olej na prútie a ratan 1L Flexol25,71 €/1l
25,71 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
Lak na bambus-Bamboo Protector 1L (vodná báza)27,95 €/1kg
27,95 €
Predajca: gobamboo

Ľanový olej 100% 10L Čistý ľanový olej Level+33
5,95 €/1l
59,53 €
Predajca: Izosklep

Remmers Maintenance Oil 2655 Bangkirai 2,5 litra
21,80 €/1l
54,51 €
Predajca: Surtep

Remmers – TOP Olej na terasy
19,99 €/1l
99,95 €
Predajca: Surtep

Remmers Hydroizolačný olej WPC 2088 hnedý 2,5 l
13,18 €/1l
32,95 €
Predajca: Surtep

Remmers - ECO Terrace Oil 2,5 l, Bangkirai Intensive
21,97 €/1l
54,92 €
Predajca: Surtep

Xylazel teakový olej s dlhodobou prirodzenou farbou 0,750 l
38,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olej na drevo, 2K olej na drevo, transparentný, 1,25 Liter
115,82 €/1kg
144,78 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Remmers - ECO Terrace Oil 0,75 l, grafitovo sivá
36,49 €/1l
27,37 €
Predajca: Surtep

OSMO Hardwax-Oil Original -3032 Bezfarebný hodvábne matný-25 litrov
1 509,71 €
Predajca: Artisan

Minwax Lak na drevo Wipe-On Poly 946ml lesklý
57 928,12 €/1l
54,80 €
Predajca: HOLZPFLEGE

Hagerty Wood Spray A100612 Ochranný a Čistiaci Sprej na Drevo 200 ml
79,95 €/1l
15,99 €
Predajca: GUGITA

Hagerty Wood Care Cream 250ml A116046 Hagerty A116046
61,96 €/1l
15,49 €
Predajca: GUGITA

Olejová vrstva na surové drevo, 1 liter
109,95 €
Predajca: Lieda

Ochranný olej na drevené podlahy, 1 liter
83,95 €/1l
83,95 €
Predajca: Lieda

Klasické impregnačné oleje Hartöl určené pre drevené podlahy
315,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Lieda
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
FLEXOL - Ľanový olej na drevo 10L
100% prírodný | Výrobca leštidla | Ekologicky nezávadný
Kefa a hubka ZDARMA!
Popis produktu
Prírodný, hlboko penetrujúci ľanový olej na impregnáciu a údržbu dreva. Neobsahuje chemické prísady ani UV filtre.
Bezpečný pre ľudí, zvieratá a rastliny - testovaný aj pre styk s potravinami.
Ekologický a účinný
🪵 Zvýrazňuje kresbu a farbu dreva
️ Chráni pred vlhkosťou, plesňami a praskaním
Použitie
Na impregnáciu, ošetrovanie a údržbu všetkých druhov dreva
Na neošetrené, exotické a tlakovo impregnované drevo
Na použitie v interiéri a exteriéri, napr:
altánky, terasy, záhradný nábytok
fasády, ploty
prístrešky na náradie, debny, kvetináče
️ Vlastnosti oleja
Hlboko preniká do štruktúry dreva
Chráni pred:
▪ vodou, vlhkosťou
▪ plesňami a nečistotami
▪ praskaním a odlupovanímZvýrazňuje prirodzenú farbu a kresbu
Zanecháva matný povrch, ktorý sa ľahko čistí
Umožňuje drevu "dýchať"
Jednoduchá aplikácia a údržba
Môže sa používať v blízkosti potravín
🧴 Ako používať
Uistite sa, že je drevo čisté a suché
Olej nanášajte v tenkých vrstvách podľa smeru vlákien
Prebytok odstráňte po 20 minútach
Postup opakujte, kým drevo prestane absorbovať olej
Spôsoby aplikácie: štetec, handra, valček, sprej
Technické údaje
Farba: slamený jantár
Zápach: prírodný, na báze oleja
Zloženie: 100% prírodný ľanový olej (bez chemikálií a UV filtrov)
Hustota: 0,94 kg/l
Roztieranie:
▪ surové drevo - do nasýtenia: ~10 m²/l
▪ predtým naolejované drevo - ~15-40 m²/lAplikačná teplota: min. +10 °C
Čas schnutia:
▪ suchý na dotyk: min. 24 h
▪ úplne suché: min: 7-14 dní
️ Bezpečnosť
Zabráňte kontaktu s očami
Nepohltnúť
Uchovávajte mimo dosahu detí
S ada ZDARMA - súčasťou výrobku
Štetec na maľovanie
Špongiová handrička na nanášanie alebo leštenie
Ideálna sada na prvé nanášanie! v
- Objem
- 10 l
- Výrobca
- Flexol
- Hmotnosť
- 10 kg
- EAN kód
- 5905718992669
- Biocíd
- Nie
- Objem
- 10 l
- Výrobca
- Flexol
- Hmotnosť
- 10 kg
- EAN kód
- 5905718992669
- Biocíd
- Nie
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary.
Hodí sa k tomu

ĽANOVÝ OLEJ IMPREGNÁT PRÍRODNÝ 100% NA DREVO 4L Flexol
24,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: FonderhillSp

5L Ľanový Olej Impregnát Prírodný 100% Na Drevo
4,90 €/1l
24,50 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ľanový olej 100% 10L Čistý ľanový olej Level+33
5,95 €/1l
59,53 €
Predajca: Izosklep

Ľanový olej 100% 5L Čistý ľanový olej Level+33
6,05 €/1l
30,23 €
Predajca: Izosklep

Flexol 100% čistý tungový olej, na impregnáciu dreva v interiéri a exteriéri, bezfarebný hodvábne matný z Bindulinu-5 l
12,60 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ľanový olej FLEXOL 0,5 l - Prírodný prostriedok na ochranu dreva
37,32 €/1l
18,66 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ľanový olej 100% 20L Čistý ľanový olej Level+33
5,93 €/1l
118,60 €
Predajca: Izosklep

INF Filter do sušičky bielizne Candy Hoover 40006731 5-balenie
10,79 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Ľanový olej 100% 15L Čistý ľanový olej Level+33
5,94 €/1l
89,13 €
Predajca: Izosklep

OLEJ NA DREVENÉ PODLAHY 5L impregnovať ochranu Flexol
6,74 €/1l
33,71 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

SAUNOVÝ OLEJ NA IMPREGNÁCIU DREVA 1 LITER Flexol
22,13 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

OMNA | Generátor ozónu G-600 - 600 mg/h - pre akvárium, auto, bazén - dezinfekcia vzduchu a vody
25,41 €
Predajca: OMNA

Benzínová Kosa Stihl Fs 235
696,85 €
Predajca: Dragtek-com

Poťah na záhradný nábytok, vodeodolný ochranný obal na záhradný stôl na záhradný nábytok, sedacia súprava, priedušný, 180 x 120 x 74 cm
13,94 €/1m²
30,10 €
Predajca: odsellingaaa

48 x 27 cm dvierka pece na drevo liatinové dvierka pece na pizzu so sklom vpravo
137,50 €
Doprava zdarma
Predajca: SELLIT24

SONGMICS Kôš na odpadky 24 l nerezový odpadkový kôš vnútorný kôš 3 x 8 l pedálový kôš
90,44 €
Predajca: Lumarko

Ľanový olej 100% 25L Čistý ľanový olej Level+33
5,93 €/1l
148,13 €
Predajca: Izosklep

Gardlov 25509 automatický navijak záhradnej hadice
2,68 €/1m
67,00 €
Predajca: Ekoflam

Arebos 4252023110389, Čierna, 2 kusov
Použité
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNÁCIA DREVA 5 LITROV Flexol prostriedok na ochranu dreva
11,05 €/1l
55,23 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Krbové kachle Dita 11,8 kW polená 52 cm Sannover
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Sun-Chauffage

Bežecký pás so sklonom 7 % - Bežecké pásy 3 v 1 do 130 kg - Nastaviteľná rýchlosť 1-8 km/h - Bežecká plocha 38,5 x 90 cm - Čierna
109,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Urbanico-Stav

Vysokotlakový čistič PARKSIDE® »PHD 170 E3« »Nástupca modelu PHD 170 D2«
155,30 €
-16,77 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
138,53 €
Doprava zdarma
Predajca: JR-Commerce

Profesionálne oceľové záhradné nožnice Greenmill Classic
5,90 €
Predajca: BrickBloom

Mini elektrické kúrenie do auta a turbo ohrievač a rozmrazovač čelného skla, ventilátor do auta 150W 12V (13 x 11 x 7,5 cm) - BREEZY
12,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Arebos 4260551583667, 1 kusov
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Komunikácia s obchodom dobrá, len pri odosielaní objednávky som bol zmätený a robil problémy, že neexistuje žiadny výber adresy. Potrebovala som inú na faktúru, mám uložené dve. Takže som potom musela riešiť zmenu fakturačných údajov, čo bolo zbytočné zdržanie.
Objem 10 l
Výrobok je fajn, dobre sa rozotiera a pekne vsiakne, použili sme ho na drevené postele.
Hodnotenie z 4. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ľanový olej flexol
Objem 10 l
Produkt je výborný, dobre sa s ním pracuje, pre mňa super olej, prírodný, žiadna chémia.
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ok
Objem 10 l
Nater exteriérového dreva
Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalitný olej, rýchle doručenie, ďakujem
Objem 10 l
Super, ďakujem
Hodnotenie z 24. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 10 l
Hodnotenie z 19. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 10 l
Hodnotenie z 19. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 10 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ĽANOVÝ OLEJ IMPREGNÁT PRÍRODNÝ 100% NA DREVO 4L Flexol



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
24,99 €
Predajca: FonderhillSp

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNÁCIA DREVA 5 LITROV Flexol prostriedok na ochranu dreva
55,23 €
Predajca: FonderhillSp
11,05 €/1l

ĽANOVÝ OLEJ IMPREGNÁT PRÍRODNÝ 100% NA DREVO 10l Flexol



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
48,00 €
Predajca: FonderhillSp
4,80 €/1l

OLEJ NA DREVENÉ PODLAHY 5L impregnovať ochranu Flexol
33,71 €
Predajca: FonderhillSp
6,74 €/1l

5L Ľanový Olej Impregnát Prírodný 100% Na Drevo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
24,50 €
Predajca: FonderhillSp
4,90 €/1l

Olej na prútie a ratan 1L Flexol



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,71 €
Predajca: FonderhillSp
25,71 €/1l

Ľanový olej FLEXOL 0,5 l - Prírodný prostriedok na ochranu dreva



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
18,66 €
Predajca: FonderhillSp
37,32 €/1l

Lak na bambus-Bamboo Protector 1L (vodná báza)
27,95 €
Predajca: gobamboo
27,95 €/1kg

Terasový olej na drevené podlahy 1 liter Flexol
18,03 €
Predajca: FonderhillSp

Olej na nábytok, drevené stolové dosky FLEXOL 0,5L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,98 €
Predajca: FonderhillSp
39,96 €/1l