5,0



Na základe 1 hodnotenia
Zmäkčovač tkanín ABC Parfumia Fragranced Jasmine 1,44L
4,29 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,14 €-3%
plus 5,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Aviváže a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Downy prestieradlá do sušičky Cool Bavlna 240 kusov - svieža vôňa a jemná bielizeň1 124,58 €/1l
26,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Dr Beckmann, Chusteczki do prania, kolor, 40 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)7,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Perkarbonát sodný aktívny kyslík na pranie 1kg Nuvio12,85 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
Dr.Beckmann 126809000 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL DEO & ROST Fleckenentferner flüssig, 0,05 ml71 285,71 €/1kg
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekuté, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Fľaša
8,54 €/1l
6,49 €
Predajca: T3S_Shop

SOMMERWIND aviváž 38 praní | 1l DE
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Yumos Extra Lily Koncentrovaný avivážny prostriedok na bielizeň 1,44 l
4,29 €/1kg
6,64 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,44 €
Predajca: UniMarket

Kuschelweich prémiový zmäkčovač tkanín s moringovým olejom 28 WL 750ml
4,01 €/1l
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Náplň do zmäkčovača tkanín Frosch Bavlna blossom
3,00 €/1l
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zmäkčovač tkanín Kuschelweich Pink Kiss na 38 praní 1000 ml
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Kúzelný Plyn na Zmiešanie, Vôňa Radosti, 38 Pranie
4 995,00 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lenor 8700216694490 Lenor zmäkčovač tkanín Aprilfrisch, 1,239 litra - 59 WL
4,69 €/1kg
5,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,82 €
Predajca: UniMarket

Silan Fascinating Jungle Oplachovací prostriedok, 1364 ml
5,12 €/1l
6,99 €
Predajca: Dolmoshop

Lavandera, Mediteránsky aviváž, 1760 ml
5,40 €/1l
9,50 €
Predajca: VISO

Silan płyn do płukania tkanin Rose 1.012L 46 prań
7,02 €/1l
7,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,10 €
Predajca: Katomix

Cuddly Soft Emotions Sensual 38WL 1000ml
5,71 €/1l
5,71 €
Predajca: T3S_Shop

Yumos Floral Garden aviváž a zmäkčovač bielizne 3 l
2,84 €/1kg
8,77 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,52 €
Predajca: UniMarket

SOFTLAN Aviváž Traumfrish 1l
0,27 €/1kg
3,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SOFTLAN Aviváž Sensitive 1l
3,64 €
Predajca: LAVONIO

Lenor aviváž 200 praní 5 l Summer Breeze
19,97 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,91 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ABC Parfumia Zmäkčovač tkanín s vôňou jazmínu 1,44 l
ABC Parfumia zmäkčovač a aviváž na tkaniny
ABC Aviváž a zmäkčovač tkanín je jedinečný prací prostriedok, ktorý dodá vášmu oblečeniu neuveriteľnú jemnosť a sviežosť po každom praní. Vďaka špeciálne vyvinutému zloženiu zmäkčovač tkanín ABC účinne zmäkčuje vlákna vašich tkanín, ktoré sú príjemné na dotyk a odolnejšie voči pokrčeniu. Výrobok nielenže poskytuje dlhotrvajúcu jemnú vôňu, ale pomáha aj chrániť farby, vďaka čomu oblečenie vyzerá dlhšie ako nové. Tekutina ABC je bezpečná na použitie na všetky typy tkanín vrátane jemných a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si cenia pohodlie a kvalitu.
Bezkonkurenčná jemnosť tkaniny
Špeciálne zloženie tekutiny ABC zmäkčuje vlákna tkanín, vďaka čomu sú mäkšie a príjemnejšie na dotyk.
Dlhotrvajúca vôňa
ABC liquid dodáva oblečeniu sviežu a jemnú vôňu, ktorá dlho vydrží aj po opakovanom nosení.
Ochrana farieb
Výrobok chráni intenzitu farieb, takže oblečenie nevybledne a dlhšie vyzerá ako nové.
Jednoduché žehlenie
Zmäkčené vlákna tkaniny sú menej náchylné na pokrčenie, čo uľahčuje žehlenie a udržiavanie oblečenia v bezchybnom stave.
Všestranné použitie
Tekutina ABC je vhodná na všetky typy tkanín vrátane jemných tkanín, ako je hodváb, vlna a bavlna.
Bezpečný pre pokožku
Zloženie tekutiny je jemné a bezpečné aj pre osoby s citlivou pokožkou, takže je ideálnou voľbou pre celú rodinu.
- Objem
- 1.44 l
- Model
- Parfumia Duftender Jasmin
- Výrobca
- Počet kusov
- 105
- Hmotnosť
- 1500 g
- EAN kód
- 8690511125297
- Číslo od výrobcu
- ABC Parfumia Büyüleyici Yasemin- Niebieski
- Objem
- 1.44 l
- Model
- Parfumia Duftender Jasmin
- Výrobca
- Počet kusov
- 105
- Hmotnosť
- 1500 g
- EAN kód
- 8690511125297
- Číslo od výrobcu
- ABC Parfumia Büyüleyici Yasemin- Niebieski
Nebezpečenstvo
P201 Pred použitím sa oboznámte s osobitnými pokynmi.
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Zmäkčovač tkanín ABC Parfumia Fragrance Orchid 1,44L
3,12 €/1kg
4,68 €
Predajca: BestGlobalBrand

Zmäkčovač tkanín ABC Parfumia Fragranced Lotus 1,44L
4,29 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,14 €
Predajca: UniMarket

Zmäkčovač tkanín ABC Parfumia Fragrance Dahlia 1,44L
3,25 €/1l
4,68 €
Predajca: BestGlobalBrand

6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
19,97 €
Predajca: BEBELUC

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekuté, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Fľaša
8,54 €/1l
6,49 €
Predajca: T3S_Shop

Persil Deep Clean Color prací gél 3,9 l
15,42 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: BestGlobalBrand

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Elbow Grease Sprej na umývanie riadu Lemon 500 ml
5,36 €/1l
5,49 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,68 €
Predajca: Katomix

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Zmäkčovač tkanín Kuschelweich Pink Kiss na 38 praní 1000 ml
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Lenor destilovaná voda s vôňou do naparovacej žehličky - Leto 1 liter
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Fakir TVL 90 S, Vertikálny domáci ventilátor, Čierna, Biela, Podlaha, Tlačidlá, 8 h, LCD
127,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Yumos Extra Lily Koncentrovaný avivážny prostriedok na bielizeň 1,44 l
4,29 €/1kg
6,64 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,44 €
Predajca: UniMarket

COSTWAY 4 v 1 detské chodítko detské chodítko nastaviteľná výška 15 kg 6 - 18 mesiacov
76,95 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Cuddly Soft Emotions Sensual 38WL 1000ml
5,71 €/1l
5,71 €
Predajca: T3S_Shop

Felce Azzurra, Elektrický osviežovač vzduchu Classic, 20 ml
9,81 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: Bugelo

Prášok na pranie OMO Marseille Soap & Spring Blooms, 42 kapsúl.
20 820,00 €/1kg
20,82 €
Predajca: Zeitburg

Waschkonig Farbwaschmittel, 5 l - Profesionálny čistič pre farebné odevy
2 358,00 €/1kg
11,79 €
Predajca: vikpap

LED stolná lampa MasterLED s možnosťou výberu 3 farebných teplôt, zlatá, s USB-C portom, dotykové ovládanie a stmievanie, 185 lm
12,19 €
Doprava zdarma
Predajca: master-led

Braun MQ 525, Ponorný mixér, 0,6 L, 600 W, Šedá, Biela
206,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Silan Fascinating Jungle Oplachovací prostriedok, 1364 ml
5,12 €/1l
6,99 €
Predajca: Dolmoshop

Tekutina na pranie farieb Yumos Regeneračná terapia 2,52 L
2,63 €/1kg
7,37 €
Predajca: UniMarket

Univerzálny prací gél Persil High Performance Universal 1,56 L
5,60 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,68 €
Predajca: BestGlobalBrand

Bezdrôtová naparovacia žehlička Lehmann so základnou stanicou | nastaviteľná teplota a objem pary | vertikálne žehlenie, ochrana proti odkvapkávaniu, ochrana proti vodnému kameňu | s nádržkou na vodu
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Kovový vešiak WISFOR, voľne stojaci vešiak s mramorovým podstavcom v tvare stromu, vešiak s 3 policami a 9 háčikmi, vstupný priestor
58,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Prášok na bielu a farebnú bielizeň Univerzálny Persil Deep Clean 9 kg
15,91 €
Predajca: BestGlobalBrand

roba detská deka "Happy Cloud", 2-stranná: 1x super mäkká, hrejivá a nadýchaná, 1x 100% bavlna
41,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Yellow-Webshop

Yumos Floral Garden aviváž a zmäkčovač bielizne 3 l
2,84 €/1kg
8,77 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,52 €
Predajca: UniMarket
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé, znovu a znovu perfektne vonia gerne❤️
Vôňa je super príjemná, vydrží super dlho aj po týždňoch.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Downy prestieradlá do sušičky Cool Bavlna 240 kusov - svieža vôňa a jemná bielizeň



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,99 €
Predajca: Lemonbite
1 124,58 €/1l

Kúzelný Plyn na Zmiešanie, Vôňa Radosti, 38 Pranie
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
4 995,00 €/1kg

The Pink Stuff Sensitive, Żel do prania, laundry, 960ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
8,13 €
Predajca: lithuaniashop

Frosch, Płyn do zmiękczania tkanin, migdał, 1l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3 000,00 €/1kg

Zmäkčovač tkanín ABC Parfumia Fragrance Dahlia 1,44L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,68 €
Predajca: BestGlobalBrand
3,25 €/1l

Kuschelweich prémiový zmäkčovač tkanín Glamour s mandľovým olejom 28 WL 750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,01 €/1l

Lenor 8700216283694 Lenor Tag in der Provence Weichspüler 1,7 l
9,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,63 €/1kg

Kuschelweich prémiový zmäkčovač tkanín s moringovým olejom 28 WL 750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,01 €/1l

Náplň do zmäkčovača tkanín Frosch Bavlna blossom
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,00 €/1l

Kuschelweich prémiový zmäkčovač tkanín Elegance s makadamovým olejom 28 WL 750ml
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,01 €/1l

SOFTLAN Aviváž Traumfrish 1l
3,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,27 €/1kg