️EBRAUCHSANWEISUNG:Studenú keramiku zmiešajte s vodou, výrobok dolejte 30 % vody, napr: 100 g Fil Ceramic + 30 g vody.
️VERSCHIEDENE POUŽITIE:Ideálne na vytváranie väčších stabilných omietok, ako sú podnosy, misy, stoly a nadrozmerné dekoratívne predmety.
️VERARBEITBARKEIT: 5-7 min. pri 20-25° - Po zaschnutí a stuhnutí je vytvarovaný predmet pripravený na použitie a stabilný a nerozbitný už 30 minút po odliatí.
️TECHNISCHE PODPORA: Telefonická technická podpora ponúka zdvorilý a profesionálny servis, ktorý vám rád odpovie na všetky týkajúce sa používania výrobku.
️RESCHIMICA KVALITA: 100 % výrobok vyrobený v Taliansku.
FIL CERAMIC modelovacia sadra na odlievanie, jemný sadrový prášok, ideálny na modelovanie a výrobu (3 kg)
Rayher, odlievací prášok Raysin 200, farba: biela, pre kreatívne remeselné projekty, 1 kg
12,47 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(62)Počet hodnotení: 62
124,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
GLOREX Stewaform zmes na liatie 1kg
11,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
11,64 €
Predajca: M_plus_L
Modelovací samotvrdnoucí hmota JOVI
11,87 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Creativ Company – modelovacia hmota, biela, 10 kg
5,14 €/1kg
51,43 €
Predajca: Kleinkantoor
Modelovacia hmota Plastilin, farba: oranžová, určená na modelovanie a umelecké účely, hmotnosť: 5 kg
91,73 €
5% od 2 ks
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
Super Sculpey - Hlina
122,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
55,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
GLOREX Modelovacia hmota Stewalin biela 1000 g
20,79 €/1kg
20,79 €
Predajca: M_plus_L
Vzduchom tvrdnúca modelovacia hlina Granoplast 400 g
44,75 €/1kg
17,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
️EBRAUCHSANWEISUNG:Studenú keramiku zmiešajte s vodou, výrobok dolejte 30 % vody, napr: 100 g Fil Ceramic + 30 g vody.
️VERSCHIEDENE POUŽITIE:Ideálne na vytváranie väčších stabilných omietok, ako sú podnosy, misy, stoly a nadrozmerné dekoratívne predmety.
️VERARBEITBARKEIT: 5-7 min. pri 20-25° - Po zaschnutí a stuhnutí je vytvarovaný predmet pripravený na použitie a stabilný a nerozbitný už 30 minút po odliatí.
️TECHNISCHE PODPORA: Telefonická technická podpora ponúka zdvorilý a profesionálny servis, ktorý vám rád odpovie na všetky týkajúce sa používania výrobku.
️RESCHIMICA KVALITA: 100 % výrobok vyrobený v Taliansku.
CANDeal 2 kusy silikónová forma na dinosaurie pralinky, silikónové formy na cukríky, 3D formy na dinosaurie pralinky, 6 dutín, silikónová forma na čokoládové cukríky, želé, kocky ľadu
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal
Sada 12ks - Akrylové farby, Akrylové fixy, Akrylové fixy, Akrylové fixy, Ceruzky a písací materiál , Permanentné popisovače - ACRYLICPENS
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
COSTWAY Vyvýšený záhon s boxom na sadenie a oporou na popínavé rastliny, vonkajšie popínavé rastliny 235x63x102cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(85)Počet hodnotení: 85
68,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-15%
58,64 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
dekotrická modelárska omietka 5 kg vrece na stavbu a hobby
3,05 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,23 €
Predajca: doenges1903
SES Creative Children's Rock Painting Kit, Detská remeselná súprava, 5 rok / roky, Viacfarebný, 7 kusov
17,10 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,92 €
Predajca: Modadeti
Obdĺžnikový jedálenský stôl Tribesigns pre 6-8 osôb, 200 cm drevený stôl vo vidieckom štýle s robustnými kovovými nohami a drevenou doskou (len stôl)
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(38)Počet hodnotení: 38
219,99 €
3€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
GLOREX Stewaform zmes na liatie 1kg
11,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
11,64 €
Predajca: M_plus_L
Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(77)Počet hodnotení: 77
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Epoxidová živica Epoxidová živica na odlievanie univerzálna | 1 KG | Odlievanie do 5 cm | Pourpoxy | Krištáľovo číra | Epoxidová živica | Obsahuje UV blokátor
29,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,95 €
Predajca: Pourpoxy
Rayher, odlievací prášok Raysin 200, farba: biela, pre kreatívne remeselné projekty, 1 kg
12,47 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(62)Počet hodnotení: 62
124,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
LED stropné svietidlo Stropné svietidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W diaľkové ovládanie farba svetla/jas nastaviteľný stmievateľný biely lakovaný kovový rám svietidla
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(110)Počet hodnotení: 110
149,99 €
10€ poukaz
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Eurotondisplay
GLOREX Keramin, Biela, 1 kg, 1 kusov
18,82 €/1kg
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
18,82 €
Predajca: M_plus_L
Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(131)Počet hodnotení: 131
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA
Rayher, gipsový prášok Raysin 100, farba: biely, balenie: 4 kg
15,67 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(114)Počet hodnotení: 114
62,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Princess 132465, 1 wafle/waflí, Šesťhranný, Čierna, 20 cm, Hliník, Plast
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(18)Počet hodnotení: 18
35,29 €
Predajca: Warehouse
Rayher silikónová forma na svietnik 135 ml, priemer 5,2 cm, výška 7,1 cm
67,60 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Sada polymérovej hliny Shuttle Art, 60 farieb, modelovacia hlina tvrdnúca v peci, 1,65 kg
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
52,72 €/1l
Tekutý latex Tekutý prírodný latex vo forme tekutého latexu pre umelý latex 2 kg
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
23,00 €/1kg
Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
61,44 €/1kg
Primo Modelovací materiál, sivá farba, 500 g
26,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
52,60 €/1kg
Sada modelovacej hmoty z polymérovej hmoty, 64 farieb, vrátane príslušenstva, formičiek a nástrojov. Netoxická
85,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
49,14 €/1kg
Modelovací materiál, ktorý tvrdne na vzduchu, 64 farieb, sada modelovacej hmoty, detský kreatívny set, DIY, mäkká, flexibilná, netoxická modelovacia hlinka
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
128,87 €/1kg
Hlinený blok bez výpalu - biely - 1,5 kg
24,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
24 150,00 €/1l
Plast Max 216 Rollen 1174
25,82 €
2% poukaz
Predajca: MATFEL
Elektrický magnetický zámok na jedny dvere 180KG držiaca sila DC12V NC režim Elektromagnetický zámok z hliníkovej zliatiny pre sklenené drevené kovové požiarne dvere
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
48,13 €/1kg
Formy na modelovaciu hmotu,nože na modelovaciu hmotu,sada na modelovaciu hmotu,hračky z modelovacej hmoty,nástroje na modelovaciu hmotu,príslušenstvo na modelovaciu hmotu