5,0



Na základe 1 hodnotenia
Dylon – Textilná farba – Námornícka modrá – All-in-One – vrátane soli – 350 g – Výhodné balenie – 2 kusy
41,95 €
59,93 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Farby na textil a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela590,00 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Textilná farba Setacolor opak - Zitronengelb - 45 ml273,33 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Simplicol tekutá a intenzívna farba na textil v zamatovo čiernej farbe45,47 €/1l
6,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dylon – Textilná farba – Francúzsky levanduľa – All-in-One – Vrátane soli – 350 g – Výhodné balenie – 4 kusy
38,54 €/1l
58,95 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Textilná farba, doplnkové farby
179,95 €/1kg
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

2 balenia Simplicol textilnej farby Expert lila-fialová 150g
61,63 €/1kg
18,49 €
Predajca: Westerwald-Shop

Iberia Neblednúca farba na odevy 40 červená 70g
128,90 €/1kg
12,89 €
Predajca: somnia24

Sada textilných farieb Rit v odtieni denimová modrá – na farbenie a oživenie odevov
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Marabu 17160005013 Marabu farba na textil "Textil", oranžová, 50 ml
286,00 €/1l
14,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Krealová žltá farba na textil
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Hromadné balenie textilnej farby v tmavomodrej farbe, 50 g, 25 ks
1 035,45 €/1kg
56,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Marabu 0314000000001, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Žltá, farba na textil, 5 kusov
583,33 €/1l
8,75 €
Predajca: M_plus_L

PENTART farba na textil a kožu, 50 ml, denim
126,40 €/1l
6,32 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17030050970, Biela, farba na textil, 100 ml, 1 kusov
91,60 €/1l
9,16 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Dylon - Textilná farba - Slnečnicová žltá - Svetlostála textilná farba - 350 g - Výhodné balenie - 25 kusov
208,10 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Marabu 173522098, Tyrkysová, 1 kusov
1 002,00 €/1kg
25,05 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Talens Art Creation | Textilná farba 50 ml Starkrosa
139,50 €/1l
13,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Simplicol intenzívne farbivo na textil všetko v 1, olivovo zelená farba
17,20 €/1kg
9,63 €
Predajca: Visage

Darwi DA0100050085C Farba na látky Pearlescent 50 ml 1 ks
101,60 €/1l
5,08 €
Predajca: MUZIKER

PENTART Jemná farba na textil a kožu, 50 ml, strieborná
299,80 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dylon - Textilná farba - Námornícka modrá - All-in-One - Vrátane soli - 350 g
Dodajte svojim odevom novú farbu s textilnou farbou Dylon.
Textilná farba Dylon je perfektným riešením, ak chcete svojmu oblečeniu vdýchnuť nový život alebo mu dať novú farbu. Táto farebne stála textilná farba je vhodná pre širokú škálu tkanín a zaisťuje sýtu, žiarivú a dlhotrvajúcu farbu. Obsahuje všetky potrebné soli pre jednoduché použitie a je k dispozícii v širokej škále farieb, od svetlých až po tmavé, intenzívne odtiene.
Dôležité informácie o výsledku farbenia
Konečná farba vášho oblečenia závisí od nasledujúcich faktorov:
1. Druh tkaniny
- Bavlna, ľan a viskóza dosahujú najlepšie výsledky farbenia.
- Zmesové tkaniny z polyesteru/bavlny a polyesteru/viskózy dosahujú svetlejšie farebné výsledky.
- Vlna, hodváb, polyester, akryl a nylon nie je možné farbiť.
- Niektoré závesy a poťahy na pohovky majú vodoodpudivú ochrannú vrstvu a nemožno ich farbiť.
2. Množstvo látky
- Jedným balením môžete farbiť až 600 g látky na sýtu farbu a až 1,2 kg látky na svetlejšiu farbu.
- V jednom pracom cykle je možné použiť viacero balení, napríklad 4 balenia na 2 kg vážiaci obliečok na posteľ.
3. Pôvodná farba látky
- Tmavé látky nemožno farbiť na svetlejšie odtiene.
- Farby môžete miešať, napríklad modrá + červená = fialová, modrá + žltá = zelená atď.
- Vzor potlačenej látky často zostáva viditeľný aj po farbení.
Návod na použitie
- Zvážte suchú látku, aby ste skontrolovali, či máte dostatok farby.
- Látku starostlivo vyperte, aj keď je nová, aby ste odstránili škvrny.
- Obsah balenia vložte do bubna, nie do dávkovača pracieho prostriedku.
- Nepoužívajte žiadnu ďalšiu soľ, zloženie už obsahuje soľ.
- Pohybujte bubnom sem a tam, kým farba nezmizne cez otvory.
- Vložte mokrú látku voľne do bubna (neskladajte ju).
- Spustite štandardný program na bavlnu bez predprania pri 40/60 °C.
- Do tohto prvého programu nepridávajte žiadny prací prostriedok.
- Potom pridajte prací prostriedok a spustite ten istý program znova (bielizeň nechajte v práčke).
- Vyberte látku z práčky a nechajte ju vyschnúť (nie na slnku ani v sušičke).
- Práčku dôkladne vyčistite (pozri Čistenie práčky). Čistenie práčky: Pridajte šálku chlórového bielidla alebo bieliaceho prostriedku. Vyčistite tesnenie dvierok handričkou, aby ste odstránili zvyšky. Spustite program na 90 °C s prázdnou bubnou. Kontrola tesnenia dvierok je často postačujúca (v závislosti od typu práčky). Upozornenie: Niektoré farby môžu obsahovať nemecko-francúzske obaly a návody. K vašej objednávke vždy priložíme holandský návod.
- Objem
- 700 ml
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Dylon
- Počet kusov
- 2
- Hmotnosť
- 0.75 kg
- EAN kód
- 8721418016262
- Číslo od výrobcu
- 872142
- Objem
- 700 ml
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Dylon
- Počet kusov
- 2
- Hmotnosť
- 0.75 kg
- EAN kód
- 8721418016262
- Číslo od výrobcu
- 872142
Varovanie
P103 Pozorne si prečítajte všetky pokyny a dodržiavajte ich.
Hodí sa k tomu

Simplicol textilné farbivo intenzívne všetko v 1 tekuté espresso hnedé
70,96 €/1kg
17,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Marabu 17160075073, Čierna, farba na textil, Tekuté, 500 ml, 1 kusov
96,50 €/1l
48,25 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Jacquard Jacquard iDye Poly 14 gr Black
339,00 €/1l
33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Simplicol 1716, Hnedá, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
21,80 €/1kg
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Got2b 1998447, Pasta na vlasy, Muži, Modelovanie, Matte, Hrniec
319,50 €/1l
31,95 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: WAYS

Creative Dtúrovacia pasta Smooth 2 kg | Biely tmel na akrylové maľovanie | Modelovacia pasta na umelecké projekty, akrylové farby, pre domácich majstrov, 3D efekty, textúry | Jednoduchá aplikácia paletovým nožom
13,48 €/1kg
26,95 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: CreativeBrandsEU

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)
10,04 €/1kg
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nevskaya Palitra farba na textil biela | 50 ml v malej nádobke | farby na textil odolné voči praniu | kvalita od Decola
5,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Sada textilných farieb Mont Marte 20 x 20 ml – odolné voči praniu a žehleniu, vysoko pigmentované farby na textil pre tričká, tašky, vankúše a DIY módu
126,22 €/1l
50,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Pebeo 7A aerosólová farba na textil na vodnej báze, 100 ml, čierna
232,50 €/1l
23,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

7 Artists Textile Paint Set - 9x20 ml Akrylové farby Cat na maľovanie na textil, oblečenie, tašky, topánky - brilantné farby na textil odolné voči praniu
221,58 €/1l
55,70 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Simplicol 1718, Čierna, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
48,93 €/1kg
7,34 €
Predajca: Dragtek-com

KREUL 91953, Biela, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
189,80 €/1l
9,49 €
Predajca: MUZIKER

Creativ Company 334833, Rôzne farby, Viacfarebný, 20 farba/farieb, Kolo, 2,3 mm, 3,6 mm
155,19 €/1kg
29,85 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,83 €
Predajca: M_plus_L

Rit farba na textil Back to Black Set - farbenie oblečenia na čierno
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Farba na textil a kožu - farba na textil a kožu - oranžová / oranžová 50ml - Pentart
125,60 €/1l
6,28 €
Predajca: Loveart

20-farebná sada fixiek na textil, permanentné fixky na oblečenie, kreslenie a remeselné práce, vhodné na textílie, papier, plátno, drevo a obuv
134,55 €/1kg
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza

Simplicol textilné farbivo intenzívne všetko v 1 tekutina v opálovom benzíne
93,20 €/1l
13,98 €
Predajca: Visage

Marabu 171950073, Čierna, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
81,00 €/1l
8,10 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Simplicol 1706, Blackberry, Červená, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
81,20 €/1l
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Marabu 0314000000002, Béžová, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Ružová, Purpurová, Červená, Žltá, farba na textil, 10 kusov
489,33 €/1l
14,68 €
Predajca: M_plus_L

Simplicol 1702, Oranžová, 1 kusov, India-Orange, 150 g, Box, Nemecko
32,33 €/1kg
4,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tekutá Farba Na Bavlnu, Ľan A Viskózu, Sivá
83,27 €/1l
12,49 €
Predajca: Visage

Simplicol intenzívne tekuté farbivo na textil v kráľovskej modrej
64,20 €/1l
9,63 €
Predajca: Visage

Simplicol 1714, Zelená, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
92,67 €/1l
13,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Marabu Textilná farba v spreji "Fashion Spray" Set TIE DYE STYLE
63,37 €/1l
19,01 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 171950232, Červená, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
112,20 €/1l
11,22 €
Predajca: M_plus_L

Creative Deco Hladká štruktúrna pasta 1 kg | Biela jemná hmota na výtvarné projekty a maľovanie akrylovými farbami | Ľahko sa nanáša pomocou špachtle | na 3D efekty a textúry
12,95 €/1kg
12,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CreativeBrandsEU

Marabu 171950091, Tyrkysová, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
100,50 €/1l
10,05 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 17190050293, Modrá, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
81,00 €/1l
8,10 €
Predajca: Art-Paint-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Farby na textílie Phoenix - sada 24 farieb s objemom 59 ml | farby na textílie na oblečenie, tričká a nohavice | vysoko pigmentované farby odolné voči praniu
43,18 €
Predajca: Phoenix-arts
28,79 €/1kg

Sada akrylových fixiek GuangNa 60 farieb – dvojitý hrot s tenkým hrotom a štetec, vodeodolná na maľovanie kameňa, skla a keramiky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,00 €
Predajca: Nordatech

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
590,00 €/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,04 €/1kg

Regenerum, Regeneracyjne Serum do paznokci w lakierze, 8 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 775,00 €/1l

Pebeo 7A aerosólová farba na textil na vodnej báze, 100 ml, čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
232,50 €/1l

Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
14,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
291,00 €/1l

Marabu 17160005236 Marabu farba na textil "Textil", svetloružová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
14,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
290,00 €/1l

Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
298,00 €/1l

Sada na výrobu "Squishy" banánu z tekutého silikónu – 3D sada na vlastnú výrobu s farebnou pastou
68,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
6 899,00 €/1kg

Akrylové fixky, 80 farieb, priama aplikácia tekutej farby, fixky na textílie, vhodné na použitie na textílie, plátno, sklo, drevo, papier, pre kreatívne projekty (DIY)
180,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
107,09 €/1kg

Veľké balenie priadze vhodné na ručné pletenie a háčkovanie, 2 klbá, 500 g, farba: marshmallow
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
119,98 €/1kg

Textilné fixky, biela, 2 kusy. Odolné voči praniu. Fixky s dvojitou špičkou na maľovanie na textílie a iné materiály
47,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Profesionálny čistiaci prípravok Chantal Prosalon na odstraňovanie farby z kože, 200g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44 950,00 €/1kg

Vzdelávacie DIY veterné auto model deti ručne zostavenie hračka
14,99 €
Predajca: Zanjo24
223,73 €/1kg

Viva Decor 116210101 ViVA DECOR perleťové pero, 28 ml, ľadovo biela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
439,29 €/1l

Farba na textil Setacolor krycia - červená - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
274,44 €/1l

Textilná farba Setacolor opak - Zitronengelb - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
273,33 €/1l

KREUL Farba na textil JAVANA "Opaque", červená, 50 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,49 €
Predajca: MUZIKER
189,80 €/1l

KREUL 91961, Čierna, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,39 €
Predajca: MUZIKER
187,80 €/1l