XXL izbová vôňa v elegantnom sklenenom flakóne 800 ml - Amber- Veľká štýlová váza so 6 vonnými tyčinkami
osviežovač miestnosti s jantárovou vôňou 800 ml v ušľachtilom veľkom sklenenom flakóne so 6 vonnými tyčinkami s difuzérom
Údaje o výrobku: Objem fľaštičky približne 800 ml
Materiál: sklo / drevo Farba: transparentná Vôňa: jantárová Veľkosť flakónu cca 16,5 cm x 10,5 cm (výška x priemer) Súčasťou je 6 difúznych tyčiniek Dĺžka tyčiniek cca 36 cm Vôňa vydrží až 4 týždne Individuálne nastavenie intenzity vône zmenou počtu tyčiniek Ideálne do všetkých obytných priestorov
Rozsah dodávky:
1x XXL izbová vôňa v elegantnom sklenenom flakóne 800 ml - jantár
1.08 Izbová vôňa v ušľachtilom sklenenom flakóne - XXL množstvo 800 ml - Vôňa: AMBER
Vonné tyčinky 200 ml, vôňa Jus d'Ambre, do obývačky
99,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kimuri
Luxusný difúzor do miestnosti - čierna farba, 500 ml | NESTI DANTE
117,56 €/1l
58,78 €
Predajca: taleoo
Aróma difuzér Cedarwood and Cinnamon 150 ml
117,13 €/1l
17,57 €
Predajca: VISO
Millefiori Milano MINERAL GOLD - difuzér 500 ml
138,68 €/1l
69,34 €
Predajca: LAVONIO
vonné tyčinky s bielou pižmovou vôňou
61,95 €
Doprava zdarma
Predajca: VosRetail
Tyčinkový difuzér Amber and Balms
25,29 €
Predajca: Decor-by-Glassor
Deodorant s výraznou vôňou, 3 x 150 ml
51,95 €
Doprava zdarma
Predajca: VosRetail
Parfém Lattafa, orientálna vôňa, 100 ml
641,30 €/1l
64,13 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA
ARÔME Tyčinkový difuzér 100 ml Jablko a škorica
74,40 €/1l
7,44 €
Predajca: TradeConcept
Foresan Orient – koncentrovaný osviežovač vzduchu 125 ml
47,28 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,91 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
XXL izbová vôňa v elegantnom sklenenom flakóne 800 ml - Amber- Veľká štýlová váza so 6 vonnými tyčinkami
osviežovač miestnosti s jantárovou vôňou 800 ml v ušľachtilom veľkom sklenenom flakóne so 6 vonnými tyčinkami s difuzérom
Údaje o výrobku: Objem fľaštičky približne 800 ml
Materiál: sklo / drevo Farba: transparentná Vôňa: jantárová Veľkosť flakónu cca 16,5 cm x 10,5 cm (výška x priemer) Súčasťou je 6 difúznych tyčiniek Dĺžka tyčiniek cca 36 cm Vôňa vydrží až 4 týždne Individuálne nastavenie intenzity vône zmenou počtu tyčiniek Ideálne do všetkých obytných priestorov
Rozsah dodávky:
1x XXL izbová vôňa v elegantnom sklenenom flakóne 800 ml - jantár
Náplň do fľaštičky s vôňou do izby mango orange, 500 ml
71,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(81)Počet hodnotení: 81
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Ortopedický a profilovaný vankúš – Pohodlný krčný vankúš | Ergonomický vankúš na spanie | Vankúš z pamäťovej peny – 50 x 30 cm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(31)Počet hodnotení: 31
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
69,44 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(170)Počet hodnotení: 170
124,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(76)Počet hodnotení: 76
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: _Haushaltsparadies_
FCH 61 klávesový elektronický klavír, digitálny klavír, sada digitálneho klavíra, stojan na klavír, stolička k klavíru a mikrofón
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(79)Počet hodnotení: 79
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Odpadkový kôš s pedálom Rotho Paso ECO 20L modrý
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(66)Počet hodnotení: 66
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(42)Počet hodnotení: 42
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
alpina sada riadu pre 8 osôb 40-dielny kameninový riad - tanierová súprava s taniermi, miskami a hrnčekmi na kávu - kempingový riad - vhodný do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu - biely
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(35)Počet hodnotení: 35
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(174)Počet hodnotení: 174
72,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Albatros záhradné stoličky sada 4 Kuba - stohovateľné záhradné stoličky s robustným kovovým rámom a vysokou nosnosťou - pohodlné stohovateľné stoličky aj ako stoličky na terasu alebo balkón
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(68)Počet hodnotení: 68
139,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-35,19 €
104,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop
Čalúnená posteľ Flieks 140x200 cm s LED diódou a výškovo nastaviteľným čelom, manželská posteľ s lamelovým roštom a 4 zásuvkami, posteľ s úložným priestorom na bielizeň, sivá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(148)Počet hodnotení: 148
269,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Flieks Čalúnená posteľ 140x200 cm Manželská posteľ s lamelovým roštom a 2 zásuvkami, úložný priestor Funkčná posteľ Velvet, bez matraca
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(115)Počet hodnotení: 115
295,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
MOB, Pohovka dvojsed - Collo (antracit)
1,7Priemerné hodnotenie: 1,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
855,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovyNabytok
Pracovné nohavice do pása maliarske nohavice pánske nohavice pracovné oblečenie Craftland biele nohavice do pása64
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
18,34 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Tepelná clona
70,56 €/1m
3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5(9)Počet hodnotení: 9
23,99 €
Predajca: EDAXO_cz
HillMiles E Bike, mestský elektrobicykel a E-Hollandbike s 36V 13Ah batériou do 80-100km, SHIMANO 7 rýchlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(495)Počet hodnotení: 495
619,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-29,00 €
590,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome
Sony PS5 DualSense Edge Controller, Gamepad, PlayStation 5, D-pad, Tlačidlo domov, Tlačidlo možnosti, Tlačidlo zdieľať, Analógový/digitálny, Bezdrôtový, Bluetooth/USB
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
206,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Tribesigns Skriňa na topánky s 2 dverami, 75x35x105cm, regál na topánky Komoda na topánky pre 25 párov, skriňa na topánky biela so zlatým kovovým rámom, skriňa do predsiene hnedá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
179,99 €
3€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(61)Počet hodnotení: 61
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 5,0
5,0Na základe 1 hodnotenia
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%
0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.