5,0



Na základe 29 hodnotení
Silit Diamant 4-dielna sada hrncov z nehrdzavejúcej ocele 18/10 s celoplošným dnom SiliTherm
228,63 €
plus 9,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Súpravy hrncov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
WMF 07.2105.6380, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Sklo, 250 °C426,64 €
Predajca: M_plus_L

Ďalšie informácie o reklame
Sada riadu Serenk Modernist – servírovacia panvica, hrniec na dusenie a hrniec na varenie50,34 €
Doprava zdarma
Predajca: BiggBrands_EU

Ďalšie informácie o reklame
Orion sada panvíc, oceľ 18/10 PREMIUM 7-dielna sada123,99 €
Predajca: Vilde

Ďalšie informácie o reklame
Gastronorm hrniec s pokrievkou, nehrdzavejúca oceľ, pre indukčný varič, 44 l96,70 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sada riadu WMF, 4 diely, Alicante
129,06 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

WMF Silit Toskana Topf-Set, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Sklo, 250 °C
190,00 €
-56,48 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
133,52 €
Predajca: Di-Life

Tefal Duetto+ G719S735, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Bez povlaku, Nerezová oceľ, 250 °C
98,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Silit Alicante, sada hrncov, 3 kusy, kód: 3201019675, EAN: 4004633305385
177,23 €
-25,24 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,99 €
Predajca: NeuertsShop

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

ELO Basic Galactica sada hrncov z nehrdzavejúcej ocele s objemovou stupnicou, indukčná, strieborná, 5-dielna
52,87 €
Predajca: Landema

Súprava panvíc 4 kusy - Cromargan 18/10 nerezová oceľ - s pokrievkou
208,99 €
-78,23 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
130,76 €
Predajca: NeuertsShop

Tefal Duetto A705A8, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Sklo, 250 °C
212,88 €
Predajca: TR8

Wmf Kochtopf Set 7Tlg. Diamant
310,70 €
Predajca: NeuertsShop

7-dielna súprava panvíc Diamant od spoločnosti WMF: Elegancia a výkon v kuchyni
299,00 €
-41,10 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
257,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Silit 21.0930.0519, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Sklo, 250 °C, Alicante
170,99 €
-7,96 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
163,03 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Blaumann 110328, Zmiešaná súprava, Strieborná, Nerezová oceľ, Sklo, 1,9 L, 16 cm
91,13 €
Doprava zdarma
Predajca: PERLACASA

Karl Krüger SAP, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Resistium, Čierna, Sklo, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska
82,57 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,70 €
Predajca: NeuertsShop

Sada 6 hrncov Carl Schmidt Sohn-Leipzig, nerez/žiaruvzdorné sklo, 16/20/24 cm, strieborná
50,85 €
Predajca: PERLACASA

Súprava oceľových hrncov - 12 kusov - panvice a hrnce so sklenenými pokrievkami
56,65 €
Predajca: Special-trends
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
WMF SADA PANVÍC 4 KS DIAMANT - Vysokokvalitné kuchynské potreby pre vašu kuchyňu
Objavte WMF TOPF-SET 4 KUSY. DIAMANT, ideálnu súpravu pre vášnivých kuchárov a kuchynských nadšencov! Táto vysokokvalitná súprava kuchynského riadu vám ponúka všetko, čo potrebujete na prípravu chutných pokrmov. Hrnce sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a zaujmú svojou trvanlivosťou a odolnosťou.
Dokonalé rozloženie tepla pre optimálne výsledky
Séria WMF Diamant sa vyznačuje vynikajúcim rozložením tepla. Vďaka dnu TransTherm® sa vaše pokrmy pripravujú rovnomerne, či už na indukčnej, plynovej alebo elektrickej varnej doske. To vám umožní variť chutné polievky, dusené jedlá alebo prílohy bez námahy a rýchlo.
Funkčnosť sa snúbi s elegantným dizajnom
Každý hrniec v súprave WMF TOPF-SET 4 KUSY. DIAMANT sa spája funkčnosť s elegantným dizajnom. Ergonomické rukoväte zabezpečujú bezpečné uchopenie pri varení, zatiaľ čo priehľadné sklenené pokrievky umožňujú optimálne sledovať proces varenia. Súprava je tiež vhodná na umývanie v umývačke riadu, a preto sa mimoriadne ľahko čistí.
S touto súpravou hrncov vnesiete do svojej kuchyne nielen kvalitu, ale aj nádych elegancie. Či už ste začiatočník alebo profesionál - WMF TOPF-SET 4TLG. DIAMANT sa rýchlo stane vaším nepostrádateľným kuchynským spoločníkom!
Využite kvalitné spracovanie a všestrannosť tejto súpravy a užite si nezabudnuteľné chvíle pri varení! Kúpte si súpravu WMF TOPF-SET 4 DIALTA. DIAMANT a zažite kulinárske vrcholy ako nikdy predtým!
Súprava hrncov Silit Diamant, 4-dielna
Riad Silit Diamant: dokonalá kombinácia estetiky a funkčnosti
Kuchynský riad Diamant od spoločnosti Silit s jedinečným dizajnom, elegantným povrchom a lesklými detailmi spája sofistikovanú estetiku s praktickou funkčnosťou. Pokrievky zo žiaruvzdorného skla a široký vylievací okraj umožňujú pohodlné varenie bez nepríjemného kvapkania. Dno Silitherm® pre všetky typy sporákov zabezpečuje optimálne rozloženie tepla a skladovanie na všetkých typoch varných dosiek vrátane indukcie. Štvordielna súprava sa skladá z fritovacieho hrnca s pokrievkou (Ø 20 cm), hrnca na mäso s pokrievkou (Ø 16 cm), ďalšieho hrnca na mäso s pokrievkou (Ø 20 cm) a panvice bez pokrievky (Ø 16 cm).
- Elegantný dizajn - riad Silit Diamant zaujme elegantným povrchom, lesklými detailmi a rafinovanými líniami.
- Vysokokvalitné sklenené pokrievky - Vysokokvalitné sklenené pokrievky vám umožnia vždy vidieť dovnútra hrnca.
- Vylievanie bez kvapkania - Vďaka širokému okraju na vylievanie môžete tekutiny vylievať bez námahy a bez kvapkania.
- Celoplošné dno Silitherm® - Vysokokvalitné celoplošné dno Silitherm® šetrí energiu optimalizáciou distribúcie a akumulácie tepla. Vhodná pre všetky typy varných dosiek vrátane indukcie.
- Vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ - Riad je vyrobený z rozmerovo stabilnej, nehrdzavejúcej a kyselinovzdornej nehrdzavejúcej ocele. Ľahko sa čistí a je hygienická.
Rozsah dodávky:
- 1x panvica na pečenie s pokrievkou Ø 20 cm
- 1x hrniec na mäso s pokrievkou Ø 16 cm
- 1x hrniec na mäso s pokrievkou Ø 20 cm
- 1x panvica bez pokrievky Ø 16 cm
- Počet panvíc:
- Nie
- Počet hrncov:
- Áno
- Panvica na dusenie:
- Nie
- Farba:
- Nerezová oceľ
- Materiál:
- Nerezová oceľ
- Vnútorná vrstva:
- Nerezová oceľ
- Nelepiaci povrch:
- Nie
- Materiál rukoväte:
- Nerezová oceľ
- Veko v cene:
- Áno
- Materiál veka:
- Sklo
- Je možné umývať v umývačke:
- Áno
- Teplota (max):
- 250 °C
- Kolekcia:
- Diamant
- Objem kastróla:
- 2,5 L
- Objem kastróla 2:
- 3,3 L
- Objem kastróla 3:
- 1,9 L
- Objem kastróla 4:
- 1,5 L
- Priemer hrnca:
- 2 cm
- Priemer hrnca 2:
- 2 cm
- Priemer hrnca 3:
- 1,6 cm
- Priemer hrnca 4:
- 1,6 cm
- Počet priložených produktov:
- 4 kusov
- Obsah: 1x fritovací hrniec s pokrievkou Ø 20 cm (V 2,5 l), 2x hrniec na mäso s pokrievkou Ø 16 cm (V 1,9 l), Ø 20 cm (V 3,3 l), 1x panvica bez pokrievky Ø 16 cm (V 1,5 l) - číslo položky: 2109262589
- Materiál: nehrdzavejúca oceľ 18/10, leštená, bez povrchovej úpravy - odolná voči korózii, vhodná do umývačky riadu, rúry a odolná voči kyselinám. Odolný voči teplu do 250 °C (s pokrievkou 180 °C). Sklo
- Hrnce bez vodného kameňa možno používať na všetkých štandardných typoch varných dosiek: Indukčné varné dosky, plynové varné dosky, elektrické varné dosky, sklokeramické varné dosky. Vďaka optimálnemu rozloženiu tepla sa nič nepripáli
- Nitované rukoväte hrncov z nehrdzavejúcej ocele poskytujú bezpečné uchopenie a počas varenia sa nezahrievajú. Sklenená pokrievka bez otvoru na paru umožňuje sledovať proces varenia
- Konštrukcia dna (SiliTherm) zabezpečuje rovnomerné a dlhotrvajúce uchovávanie tepla. Vďaka tomu sa počas varenia šetrí energia a čas
Hodí sa k tomu

WMF - Panvica SELECTit! 24 cm
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tefal Jamie Oliver E31006, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Sklo
104,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
72,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Stavebnica modelu auta LEGO Technic 42111 Domov Dodge Charger s osemvalcovým motorom z filmovej série Rýchlo a zbesilo (1 077 dielikov)
244,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Brick-Heaven

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
404,12 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
811,70 €/1l
81,17 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Batériový elektrický čistič okien Čistič okien Stierka na okná Čistič okien Vysávač okien Lehmann Stierače okien Stierače okien s rukoväťou a podložkou, na čistenie vysokých okien, čierna a červená, čistiaca kapacita: 100 m2
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

LEGO DUPLO Nákladiak a pásový bager 10931, hra?ka s témou staveniska s rýpadlom a vyklápa?om pre deti vo veku od 2 rokov (20 dielov)
23,48 €
Predajca: Capi-cap

Adler AD 2823, 35 W, 570 g, 20 x 6 x 27 mm, 750 g
50,51 €/1kg
28,79 €
Predajca: Warehouse

BBQ-Toro smaltovaný liatinový kotlík s pokrievkou, 4,0 l - Ø 24 cm, kastról, pekáč
44,95 €
Predajca: CS-Trading

Nafukovací zimný vankúš, veľkosť po nafúknutí približne 122x122x44 cm
17,53 €
Predajca: PLKshop

Braun Satin Hair 3 AS 330, Teplovzdušná kefa, Čierna, Modrá, orgován, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Silit 2110272861 Panvica vysoká 28 cm Domus 7115005465
99,99 €
-5,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,99 €
Predajca: NeuertsShop

Tefal Jamie Oliver E31471, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Sklo, Termo indikátor
102,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Zwilling - Sada 3 panvíc s nepriľnavým povrchom Poletto
322,25 €
-78,87 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
243,38 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ankarsrum - 6230 Čierny chróm (2300107)
829,59 €
Predajca: Traminal

HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
57,33 €
Predajca: ADI_Global_Store

Gucci - Rush EDT 75ml
683,60 €/1l
51,27 €
Predajca: Glamperfeu

Planetárny robot Russell Hobbs 23480-56
202,58 €
Predajca: VISO

PLAYMOBIL 9486, Box, Voľne stojace, Viacfarebný
187,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Wahl 08841-66 Trimmer ProLithium Beret Haarschneidemaschine, silver/black
133,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bosch Siemens Neff Constructa plech na pečenie, plech na koláče, smaltovaná forma na tuk 00662999, 662999, 17008354
87,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Xoro HRS 8660 HD DVB-S2 Receiver
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

HENDI panvica - bez veka, Kitchen Line, 2,7 l, 280x(H)50 mm
42,34 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

ZWILLING 07146-338-0, 375 mm, 495 mm, 105 mm
214,70 €
-11,95 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
202,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Dreame L10 Prime, Bezvreckové, Biela, Kolo, Bezvreckové, 0,45 L, Nabíjanie
520,61 €
Predajca: Shopmobile

WMF Silit Toskana Topf-Set, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Sklo, 250 °C
190,00 €
-56,48 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
133,52 €
Predajca: Di-Life

WMF 4000530650139, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Sklo, 250 °C, Keramický, Plyn, Indukčná
174,49 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
97% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
97%3% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
3%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré a krásne hrnce
Hrnce sú kvalitné, čo sa pri tejto značke a cene dá očakávať. Vizuálne sú jednoduché, ale štýlové. Hrnce a pokrievky sa ľahko čistia a pôsobia solídnym dojmom. Odporúčame kúpiť!
Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá štartovacia sada
Veľmi rýchle dodanie. Hrnce pôsobia pevným dojmom a vyzerajú elegantne. Teraz už len musia prejsť skúškou varenia.
Hodnotenie z 22. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parádny set
Súprava hrncov presne spĺňa moje želania: vhodná veľkosť hrncov, atraktívny dizajn a skvelá cena: jednoznačné odporúčanie!
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekné hrnce
Tieto hrnce sú vynikajúcej kvality Som veľmi spokojný Na tovar druhej akosti sú bezkonkurenčné a za skvelú cenu
Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi robustný a ľahko sa čistí
Kvalita je vynikajúca, ako sa od hrncov Silit očakáva, a dodanie bolo rýchle.
Hodnotenie z 30. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kuchynský riad
Špičková kvalita, skvelá cena a bezkonkurenčne krátka dodacia lehota !!! Vždy a rád znova !!!
Hodnotenie z 4. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Súprava hrncov, ktorú môžete dobre používať
Vynikajúci výrobok Veľmi dobrý pomer ceny a výkonu
Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sada hrncov
Hrnce vyzerajú pekne a ich kvalita je veľmi dobrá.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Súprava riadu Iittala Nástroje 4-dielna



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1 190,00 €
-164,77 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 025,23 €
Predajca: lotharjohn

HU.KA Nestio súprava riadu 20 dielov odnímateľná rukoväť indukcia Dune Sand
103,90 €
Predajca: HukaHome

Súprava riadu NutriChef 20 kusov - Súprava hrncov, panvíc a plechov na pečenie s nepriľnavým povrchom - Riad bez PFOA/PFOS - Indukčné hrnce a panvice



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
259,00 €
Predajca: GLOBALXPSA

14-dielna sada riadu Rosmarino HexaPro s pokrievkami
618,13 €
Predajca: Vitapurliving

WMF 07.2105.6380, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Sklo, 250 °C



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(137)Počet hodnotení: 137
426,64 €
Predajca: M_plus_L

11-dielna sada hybridného riadu Rosmarino HexaPro s voštinovou štruktúrou
473,18 €
Predajca: Vitapurliving

21-dielna súprava mramorovaného riadu Zilner Burgundy Zl-8541



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
185,99 €
Predajca: SuperMerchant

ZILNER 21-dielna mramorovaná súprava riadu Emerald Noir Zl-8542, indukcia, darček



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
185,99 €
Predajca: SuperMerchant

ZILNER 21-dielna exkluzívna červená mramorová súprava Zl-8541, indukcia, darček, moderná kuchyňa



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(10)Počet hodnotení: 10
189,99 €
Predajca: HIMMELTON

ZILNER 21-dielna biela mramorovaná sada riadu sada riadu na indukciu, potiahnuté hrnce, sada riadu| sada riadu Zl-8543



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(10)Počet hodnotení: 10
189,99 €
Predajca: HIMMELTON

ZILNER sivá keramická mramorová súprava hrncov s panvicou a wokom 15-dielna, ako darček, indukcia



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
145,99 €
Predajca: HIMMELTON

SADA HRNCOV S Mramorovým povrchom. 11-dielna. ZILNER ZL-8514
146,99 €
Predajca: HIMMELTON

Klausberg Kuchynský riad 63866
115,53 €
Predajca: SuperMerchant

ZWILLING SIMPLIFY Sada 5 hrncov, modrá farba
230,01 €
Predajca: BalticVaris_DE

SADA 3 HRNCÍ ZLIATINY 2,5, 3,5, 4,5 a 6,5 L, Značka ZILNER, model ZL-8555



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
85,99 €
Predajca: SuperMerchant

Sada 6 Mramorových Hrncov 16 / 20 / 22 / 24 / 28Cm Zilner Zl-8526



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(40)Počet hodnotení: 40
124,99 €
Predajca: HIMMELTON

Zilner Gold hliníková súprava hrncov 17 prvkov, pre všetky typy sporákov, ideálna ako darček, elegantný a nadčasový dizajn Zl-7215
129,99 €
Predajca: HIMMELTON

Sada kuchynského riadu Edenberg, 23-dielna, biela, pozostávajúca z hrncov s pokrievkami, panvíc a kuchynských pomôcok. Vhodné na indukčné varné dosky, model EB5603
189,99 €
Predajca: HIMMELTON

Sada kvalitných smaltovaných hrncov Serenk Premium, 3-dielna, s hlbokým a prehnutým telom, objemy 18/20/22 cm



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
73,74 €
Predajca: BiggBrands_EU

Tefal Jamie Oliver E311S7, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(27)Počet hodnotení: 27
448,00 €
-150,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
297,30 €
Predajca: NetworkTechnologies