4,8



Na základe 6 hodnotení
Open Food 4012429001144, 700 ml, 159 kcal
10,79 €
15,41 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Vínovica a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jack Daniel's MASTER DISTILLER Series No. 6 Limited Edition 43 % 1,00 liter253,23 €/1l
296,07 €
-42,84 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
253,23 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Rémy Martin VSOP 40% 0,7l (kartón)119,83 €/1l
92,26 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,88 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Meukow Cognac XO 40 % obj238 100,01 €/1l
166,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Metaxa 7 Stars 40 % 0,70 litra120,09 €/1l
98,28 €
-14,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,06 €
Predajca: AllYouNeed

Asbach Uralt brandy z Rüdesheimu pri Rýne | 36 % obj. | 0,7 l
56,11 €/1l
39,28 €
Predajca: AllYouNeed

Chantré 0,7 L
21,73 €/1l
15,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mariacron 36% vol. 0,7 L
21,21 €/1l
14,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa 7 hviezdičiek 40%
13,59 €/1l
28,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chantre Cuvee Rouge 700ml
21,31 €/1l
14,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Osborne Veterano Spiritus Classic Spiritus de Jerez 700 ml
34,80 €/1l
24,36 €
Predajca: AllYouNeed

Metaxa 5 hviezdičiek 38 %
32,76 €/1l
22,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Asbach Uralt 0,7l, alk. 36 obj. %
59,29 €/1l
41,50 €
Predajca: AllYouNeed

Metaxa Grande Fine Brandy Grécke brandy v bielej karafe (1 x 0,7 l)
140,84 €/1l
98,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dujardin Imperial 36%
22,44 €/1l
15,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Martell VS Single Distillery, 0,7 L, koňak, Francúzsko, 40%
108,80 €/1l
76,16 €
Predajca: PitnemiodyPL

Wilthener Gold Crown 10% 250ml
11,76 €/1l
2,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Courvosier Vs
127,69 €/1l
89,38 €
Predajca: PitnemiodyPL

Springer Urvater 28% Vol.
19,36 €/1l
13,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chantré 0,35 L
26,74 €/1l
9,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Remy Martin VSOP Cognac, jemné šampanské, liehovina, alkohol, 40%, 0,7 l
94,19 €/1l
65,93 €
Predajca: Ambiente-3000
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Wilthener Goldkrone brandy Lahodne jemné a harmonické 700ml
Wilthener Goldkrone je starostlivo zložená pomocou najlepších techník destilácie vína podľa starej receptúry a tradície a zušľachtená podielom vysokokvalitných vínnych destilátov. Lahodná a jemne harmonická chuť so zaobleným buketom je korunou dobrej chuti.
Neodporúča sa pre deti a tehotné a dojčiace ženy.
Hardenberg Wilthen AGVorderhaus 237176 Nörten-Hardenberg
- Kapacita:
- 700 ml
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 159 kcal
<?xml:namespace prefix="o" ns="urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Návod na použitie
Tento špeciálny destilát je starostlivo zložený pomocou najlepších techník destilácie vína podľa starej receptúry a tradície a rafinovaný podielom vysokokvalitných vínnych destilátov. Lahodný a harmonický - so zaobleným buketom.
Alergény | oxid siričitý, mlieko, siričitany |
Adresa výrobcu/dovozcu
Hardenberg-Wilthen AG , P.O. Box1153 , 37171Nörten-Hardenberg
Wilthener Goldkrone 28% 0,7L
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Neobsahuje žiadne zložky podliehajúce vyhláseniu.
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfity
- Obsah alkoholu
- 28 % vol.
- Potravinársky podnik
- Hardenberg-Wilthen AG Vorderhaus 2 37176 Nörten-Hardenberg
- Obchodný názov
- Brandy
- Výrobca
- Open Food
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- 15555
- EAN kód
- 401242900114440124290432054012429011143
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Neobsahuje žiadne zložky podliehajúce vyhláseniu.
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfity
- Obsah alkoholu
- 28 % vol.
- Potravinársky podnik
- Hardenberg-Wilthen AG Vorderhaus 2 37176 Nörten-Hardenberg
- Obchodný názov
- Brandy
- Výrobca
- Open Food
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- 15555
- EAN kód
- 401242900114440124290432054012429011143
Hodí sa k tomu

Berentzen WildKirsch 16%
18,30 €/1l
12,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Amarula Cream und Marula Fruit Likör Grown free Hand Harvested 700ml
33,04 €/1l
23,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l
38,33 €/1l
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chantre 36% 1000ml
17,48 €/1l
17,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
21,69 €/1l
15,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
31,70 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mätový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
22,54 €/1l
15,78 €
Predajca: AllYouNeed

Open Food 4400065443105, 2 kcal, 1 g
13,03 €/1l
9,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nordbrand Mäta pieporná 18% 0,7l
11,27 €/1l
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sierra Tequila Silver Elaborado De agave Azul aus Mexiko 700ml
32,67 €/1l
22,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
29,87 €/1l
23,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,91 €
Predajca: AllYouNeed

St. Hubertus Currant Drops Berry Liqueur Premium Shot 24 x 20 ml
26,83 €/1l
12,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lillet Blanc Aperitív | 17 % obj. | 0,75 l
27,25 €/1l
22,48 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,44 €
Predajca: AllYouNeed

Mariacron 36% vol. 0,7 L
21,21 €/1l
14,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno polosuché
15,33 €/1l
11,50 €
Predajca: AllYouNeed

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

King George čajový nápoj instantný čerešňovo-banánový (1x400g fľaša)
7,97 €/1kg
3,19 €
Predajca: Euroshare

Gordon's London Dry Gin | 37,5 % obj. | 0,7 l
28,27 €/1l
19,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Batida de Coco Original likér s kokosovou a mliečnou príchuťou 700ml
21,41 €/1l
14,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kávový likér Kahlua s tónmi karamelu a vanilky 700ml
43,03 €/1l
30,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre vyskúšané
Rýchle dodanie Ľahká, jemná chuť
Hodnotenie z 24. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ďakujeme za dobrú prácu
Znova a znova s radosťou.
Hodnotenie z 21. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
HODNOTENIE
VELMI DOBRÉ
Hodnotenie z 24. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Jack Daniel's MASTER DISTILLER Series No. 6 Limited Edition 43 % 1,00 liter
296,07 €
-42,84 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
253,23 €
Predajca: AllYouNeed
253,23 €/1l

Metaxa GRANDE FINE Collector's Edition Keramická fľaša 40 % 0,70 l.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
194,11 €
Predajca: AllYouNeed
277,30 €/1l

Rémy Martin VSOP 40% 0,7l (kartón)
92,26 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,88 €
Predajca: AllYouNeed
119,83 €/1l

Meukow Cognac XO 40 % obj
166,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
238 100,01 €/1l

Metaxa 7 Stars 40 % 0,70 litra
98,28 €
-14,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,06 €
Predajca: AllYouNeed
120,09 €/1l

Metaxa Grande Fine Brandy Grécke brandy v bielej karafe (1 x 0,7 l)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
98,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
140,84 €/1l

Metaxa 7 hviezdičiek 40%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
28,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,59 €/1l

Asbach Uralt brandy z Rüdesheimu pri Rýne | 36 % obj. | 0,7 l



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
39,28 €
Predajca: AllYouNeed
56,11 €/1l

Open Food 4012429001144, 700 ml, 159 kcal



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,41 €/1l

Mariacron 36% vol. 0,7 L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
14,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,21 €/1l

Chantré 0,35 L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,74 €/1l

Chantre Cuvee Rouge 700ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
14,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,31 €/1l

Osborne Veterano Spiritus Classic Spiritus de Jerez 700 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,36 €
Predajca: AllYouNeed
34,80 €/1l

Chantré 0,7 L



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,73 €/1l

Chantre 36% 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
17,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,48 €/1l

Wilthener Gold Crown 10% 250ml
2,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,76 €/1l

Dujardin Imperial 36%
15,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,44 €/1l

Springer Urvater 28% Vol.



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,36 €/1l

Metaxa 5 hviezdičiek 38 %



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,76 €/1l