5,0



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml298,00 €/1l
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela590,00 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tekutá Textílnia Farba Modrá Simplicol113,53 €/1l
17,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
KREUL Farba na textil JAVANA "Opaque", červená, 50 ml189,80 €/1l
9,49 €
Predajca: MUZIKER

Marabu 17150005032, Červená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu Textil 073, 50 ml, Čierna, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 171600096, Modrá, orgován, Purpurová, Ružová, farba na textil, Tekuté, 60 ml, 4 kusov
226,33 €/1l
13,58 €
Predajca: NeuertsShop

Marabu 0314000000002, Béžová, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Ružová, Purpurová, Červená, Žltá, farba na textil, 10 kusov
489,33 €/1l
14,68 €
Predajca: M_plus_L

Marabu Textil 062, 50 ml, Zelená, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 1716 05 053 Textilná tmavomodrá 50 ml
288,00 €/1l
14,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 1711000000080, Zelená, Oranžová, Ružová, Žltá, farba na textil, 15 ml, 4 kusov
1 347,33 €/1l
20,21 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 17160075073, Čierna, farba na textil, Tekuté, 500 ml, 1 kusov
96,50 €/1l
48,25 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 17030050913, Červená, farba na textil, 100 ml, 1 kusov
292,00 €/1l
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Súprava akrylových farieb na textil Decola | 12x20 ml farieb na textil, ktoré možno prať v práčke | Vyrobené spoločnosťou Nevskaya Palitra
26,47 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17140039784, Zlato, Kovová, farba na textil, Tekuté, 15 ml, 1 kusov
1 640,67 €/1l
24,61 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Textilfarbe Metallic-silber
225,00 €/1l
4,50 €
Predajca: Art-Paint-Shop

7 Artists Textile Paint Set - 12x20 ml Akrylové farby Cat na maľovanie na textil, oblečenie, tašky, topánky - brilantné farby na textil odolné voči praniu
255,33 €/1l
48,17 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Marabu 1703000000082, Čierna, farba na textil, 100 ml, 1 kusov
249,60 €/1l
24,96 €
Predajca: M_plus_L

Sada textilných farieb Mont Marte 20 x 20 ml – odolné voči praniu a žehleniu, vysoko pigmentované farby na textil pre tričká, tašky, vankúše a DIY módu
126,22 €/1l
50,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kreul Javana Farba na látky Rose 50 ml 1 ks
183,60 €/1l
9,18 €
Predajca: MUZIKER
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
na vodnej báze, na svetlé textílie, odolný voči praniu do 40 stupňov, svetlostály, možno miešať, riediť vodou, na bavlnu, ľan, jutu, hodváb a
- Objem
- 50 ml
- Farba
- Ružová
- Výrobca
- EAN kód
- 4007751736796
- Číslo od výrobcu
- 17160005236
- Objem
- 50 ml
- Farba
- Ružová
- Výrobca
- EAN kód
- 4007751736796
- Číslo od výrobcu
- 17160005236
Hodí sa k tomu

Marabu 17150005032, Červená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu Textil 070, 50 ml, Biela, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 17150005073, Čierna, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml
298,00 €/1l
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml
291,00 €/1l
14,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17160005014 Marabu farba na textil "Textil", purpurová, 50 ml
307,00 €/1l
15,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17150005046, Hnedá, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17150005090, Modrá, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17150005020, Žltá, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17150005061 Marabu Textilfarbe "Textil Plus", reseda, 50 ml
307,00 €/1l
15,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17160005035, orgován, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
129,80 €/1l
6,49 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17150005023, Oranžová, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu Textil 062, 50 ml, Zelená, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 17150005051, Fialová, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17150005055, Ultramarine, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17150005015, Zelená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17150005030, Červená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17160005091, Modrá, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 17160005031, Červená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 20 x 1,1 kg
10,91 €/1kg
239,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Marabu Textil 073, 50 ml, Čierna, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu Textil 021, 50 ml, Žltá, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 1715 05 021 Textil plus stredne žltá 50 ml
312,00 €/1l
15,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu Textil 070, 15 ml, Biela, Umývateľný, 1 kusov
1 810,00 €/1l
27,15 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 17160005013 Marabu farba na textil "Textil", oranžová, 50 ml
286,00 €/1l
14,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17150005078 Marabu Textilfarbe "Textil Plus" grau 50 ml
499,80 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Marabu 17160005051, Fialová, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
129,80 €/1l
6,49 €
Predajca: Art-Paint-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farba na textílie
Špičková kvalita Použil som ju na potlač mikiny
Hodnotenie z 3. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farba textilu
Som veľmi spokojná, farba zodpovedá
Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Farba je veľmi dobrá
Hodnotenie z 17. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Farby na textílie Phoenix - sada 24 farieb s objemom 59 ml | farby na textílie na oblečenie, tričká a nohavice | vysoko pigmentované farby odolné voči praniu
43,18 €
Predajca: Phoenix-arts
28,79 €/1kg

Sada akrylových fixiek GuangNa 60 farieb – dvojitý hrot s tenkým hrotom a štetec, vodeodolná na maľovanie kameňa, skla a keramiky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,00 €
Predajca: Nordatech

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
590,00 €/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,04 €/1kg

Regenerum, Regeneracyjne Serum do paznokci w lakierze, 8 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 775,00 €/1l

Pebeo 7A aerosólová farba na textil na vodnej báze, 100 ml, čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
232,50 €/1l

Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
14,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
291,00 €/1l

Marabu 17160005236 Marabu farba na textil "Textil", svetloružová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
14,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
290,00 €/1l

Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
298,00 €/1l

Sada na výrobu "Squishy" banánu z tekutého silikónu – 3D sada na vlastnú výrobu s farebnou pastou
68,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
6 899,00 €/1kg

Akrylové fixky, 80 farieb, priama aplikácia tekutej farby, fixky na textílie, vhodné na použitie na textílie, plátno, sklo, drevo, papier, pre kreatívne projekty (DIY)
180,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
107,09 €/1kg

Veľké balenie priadze vhodné na ručné pletenie a háčkovanie, 2 klbá, 500 g, farba: marshmallow
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
119,98 €/1kg

Textilné fixky, biela, 2 kusy. Odolné voči praniu. Fixky s dvojitou špičkou na maľovanie na textílie a iné materiály
47,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Profesionálny čistiaci prípravok Chantal Prosalon na odstraňovanie farby z kože, 200g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44 950,00 €/1kg

Vzdelávacie DIY veterné auto model deti ručne zostavenie hračka
14,99 €
Predajca: Zanjo24
223,73 €/1kg

Viva Decor 116210101 ViVA DECOR perleťové pero, 28 ml, ľadovo biela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
439,29 €/1l

Farba na textil Setacolor krycia - červená - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
274,44 €/1l

Textilná farba Setacolor opak - Zitronengelb - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
273,33 €/1l

KREUL Farba na textil JAVANA "Opaque", červená, 50 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,49 €
Predajca: MUZIKER
189,80 €/1l

KREUL 91961, Čierna, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,39 €
Predajca: MUZIKER
187,80 €/1l