4,7



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
ZOJIRUSHI Thermobecher SM-QAF48-AK 480 ml blau50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Thermobecher Rosmarino MegaCup 870 ml - mäta35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitapurliving

Ďalšie informácie o reklame
Blumtal termohrnček Classic z nehrdzavejúcej ocele 350 ml - netečúci hrnček na kávu, izolovaný hrnček - veľmi dobrý17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Ďalšie informácie o reklame
KETIEE hrnček na kávu Thermo 380ml T-modrý vákuový hrnček47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

EMSA N21601, Čierna, Silikón, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), Čína, 0,3 ml
29,63 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EMSA 514514, Čierna, Čína, 87 mm, 94 mm, 112 mm, 204 g
29,68 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EMSA N20115, Antracit, Silikón, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), Čína, 360 ml
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EMSA 513361, Čierna, Čína, 82 mm, 82 mm, 204 mm, 402 g
50,72 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EMSA N20803, Priehľadná, Sklo, Silikón, Nerezová oceľ, Čaj, Čína, 420 ml, 82 mm
33,77 €
Predajca: Ambiente-3000

EMSA Travel Mug Classic , Nerezová oceľ, Žltá, Silikón, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), 36 ml, 8,3 cm, 200 mm
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EMSA Náhradné veko pre cestovný hrnček Izolovaný hrnček 0,36 l a 0,5 l
17,90 €
Predajca: Di-Life

EMSA N20121, Čierna, Modrá, Nerezová oceľ, Silikón, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), 4 h, 8 h
71,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

EMSA Travel Mug Waves, Čierna, Nerezová oceľ, Silikón, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), 36 ml, 8,3 cm, 200 mm
31,89 €
Predajca: somnia24

EMSA Travel Mug Classic Grande, Ružová, Nerezová oceľ, Silikón, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), 500 ml, 8,3 cm, 240 mm
34,83 €
Predajca: somnia24

emsa 3110600590 emsa TRAVEL MUG LIGHT vákuová banka, 0,4 l, modrá
29,00 €
Predajca: somnia24

Termoska, cestovná hrnček "TC" 109982
26,34 €
Predajca: somnia24

Stanley NEVERLEAK termohrnček modrý 250ml
27,50 €
Predajca: Officinacoltelli

Vákuová banka Stanley 10-01612-041 0,75 L Modrá
82,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ESTIA | vákuový hrnček - 350 ml - Fialový termohrnček - tesné viečko
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci

Stanley NeverLeak cestovný hrnček 0,35 l Hammertone Green
33,01 €
Predajca: Officinacoltelli
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu
Vezmite si svoj teplý alebo studený nápoj so sebou, kamkoľvek pôjdete!
Žiadna zatuchnutá káva - káva stráca svoju čerstvú chuť v dôsledku kolísania teploty a prísunu kyslíka. Izolovaná fľaša od spoločnosti Emsa v kombinácii so 100 % vzduchotesným tesnením zaručuje čerstvú chuť uvarenej kávy po celé hodiny. Praktická nevyhnutnosť na cesty, do práce aj domov - cestovný hrnček Compact od Emsa s objemom 300 ml je ideálny pre plnoautomatické kávovary, a preto je verným spoločníkom v kancelárii!
Vďaka 360° otvoru na pitie do všetkých strán môžete hrnček ľahko používať jednou rukou a piť z celého okraja hrnčeka, rovnako ako zo šálky. Vytečie z neho presne toľko kávy, koľko je potrebné, bez toho, aby sa rozliala. V zatvorenom stave je vákuový hrnček 100 % odolný voči vytečeniu. Chcete si v lete vychutnať horúcu kávu alebo vychladený ľadový čaj? Žiadny problém, vákuový hrnček udrží vaše nápoje horúce 3 hodiny a studené 6 hodín.
Vákuovo izolovaný hrnček z nehrdzavejúcej ocele poskytuje nielen izoláciu, ale aj zaručuje, že si horúcimi nápojmi nepopálite prsty. Vďaka pogumovanému puzdru s módnym diamantovým vzorom sa pohodlne nosí. Vákuový hrnček je úplne vhodný do umývačky riadu pre jednoduché a optimálne čistenie.
EMSA N2161000 TRAVEL MUG COMPACT termo/izolovaný hrnček (kompaktný objem 0,3 l, dvojstenná vákuová izolácia, 3 h teplý/6 h studený, 100 % odolný proti vytečeniu, 360° otvor na pitie, silikónový obal s mäkkým povrchom, nerezová oceľ)
- 100 % bez odkvapkávania: EMSA Travel Mug Compact na vychutnávanie kávy na cestách s ideálnym množstvom náplne, ktoré zodpovedá pitnej dávke 0,3 litra.
- Termohrnček s dvojstennou vákuovou izoláciou_ 3 hodiny horúci a 6 hodín studený
- Praktické skrutkovacie viečko a 360° otvor na pitie do všetkých strán
- Trendy dizajn a ergonomický tvar pre pevné uchopenie
- Čistenie bez námahy: vhodný do umývačky riadu
- Vysokokvalitná vákuovo izolovaná fľaša z nehrdzavejúcej ocele
- Atraktívny silikónový obal s mäkkým povrchom na dotyk s módnym diamantovým vzorom vo výbere moderných farieb
- Vhodný pre všetky štandardné držiaky pohárov v aute
Technické špecifikácie
| Materiál viečka | Polypropylén (PP) |
| Kapacita na udržanie chladu | 6 hodín |
| Kapacita udržiavania tepla | 3 hodiny |
| Typ izolácie | Dvojité steny z nehrdzavejúcej ocele (vákuum) |
| Vodotesnosť | Áno |
| Vhodné do umývačky riadu | Áno |
| Bez BPA | Áno |
| Farba veka | Čierna farba |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ |
Rozsah dodávky
- EMSA TRAVEL MUG COMPACT vákuový hrnček
- Návod na použitie
emsa izolovaný hrnček TRAVEL MUG COMPACT, 0,3 litra, žltý
100 % nepriepustný, dvojstenná izolácia, pohodlný 360
Pitie zo všetkých strán, perfektné držanie vďaka
Silikónového obalu, neobsahuje BPA, udrží teplotu po dobu 4 h / chlad po dobu 8 h,
Telo z nehrdzavejúcej ocele
(N2161000)
EMSA vákuový hrnček Cestovný hrnček Compact 0,3l rukáv žltý
Cestovný hrnček EMSA Compact. Farba výrobku: nerezová oceľ, žltá, materiál veka: silikón, nerezová oceľ, materiál veka: polypropylén (PP). Objem (ml): 300 ml, priemer: 7,2 cm, výška: 150 mm
Vezmite si cestovný hrnček EMSA Compact so sebou, kamkoľvek pôjdete, a začnite svoj deň s plným pôžitkom z vône. Štýlový a kompaktný vákuový hrnček udrží čerstvo uvarenú kávu horúcu celé hodiny - či už doma alebo na cestách - a ponúka izolačnú kapacitu 3 hodiny pre horúce nápoje a až 6 hodín pre studené nápoje. Izolovaný hrnček môžete otvárať a zatvárať pomocou praktického skrutkovacieho viečka a pohodlne piť z ktorejkoľvek strany vďaka praktickému 360° otvoru na pitie do všetkých strán. Všetko dopĺňajú praktické vlastnosti: možnosť umývania v umývačke riadu, perfektný objem 0,3 l a vylepšená ergonómia pre pevné uchopenie.
emsa izolovaný hrnček TRAVEL MUG COMPACT, 0,3 l, žltý 100 % nepriepustný, dvojstenná izolácia, pohodlný 360 - 1 kus (N2161000)
- Výška
- 8.3 cm
- Priemer
- 7.2 cm
- Kapacita
- 300 ml
- Materiál
- Ušľachtilá oceľPlastSilikón
- Farba
- Žltá
- Výrobca
- Emsa
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.24 kg
- EAN kód
- 4009049540498
- Číslo od výrobcu
- N2161000
- Výška
- 8.3 cm
- Priemer
- 7.2 cm
- Kapacita
- 300 ml
- Materiál
- Ušľachtilá oceľPlastSilikón
- Farba
- Žltá
- Výrobca
- Emsa
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.24 kg
- EAN kód
- 4009049540498
- Číslo od výrobcu
- N2161000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

emsa izolovaný hrnček TRAVEL MUG COMPACT, 0,3 litra, vínová červená
21,09 €
Predajca: Di-Life

EMSA N21601, Čierna, Silikón, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), Čína, 0,3 ml
29,63 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

emsa TRAVEL MUG COMPACT vákuový hrnček, 0,3 l, tmavomodrý
21,09 €
Predajca: Di-Life

EMSA N21603, Zelená, Silikón, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), Čína, 0,3 ml
28,40 €
Predajca: somnia24

EMSA N21604, Koral, Silikón, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), Čína, 0,3 ml
26,76 €
Predajca: M_plus_L

EMSA N21602, Modrá, Silikón, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), Čína, 0,3 ml
21,93 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,09 €
Predajca: Di-Life

EMSA 515615, Čierna, Nerezová oceľ, 6 h, 12 h, Čína, 80 mm, 80 mm
50,10 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,16 €
Predajca: TR8

EMSA 514514, Čierna, Čína, 87 mm, 94 mm, 112 mm, 204 g
29,68 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EMSA 513361, Čierna, Čína, 82 mm, 82 mm, 204 mm, 402 g
50,72 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
37 752,38 €/1kg
35,35 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,82 €
Predajca: Di-Life

EMSA N20115, Antracit, Silikón, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), Čína, 360 ml
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EMSA 514517, Ružová, Čína, 87 mm, 94 mm, 112 mm, 204 g
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Durex Gefuhls.Classic Prezervatívy 20 kusov
24,59 €
Predajca: somnia24

EMSA 515618, Čierna, Červená, Nerezová oceľ, 6 h, 12 h, Čína, 80 mm, 80 mm
153,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Pajoma sada vôní do izby Vanilla & Berries Vanilla & Berries s dreveným nástavcom 100ml
159,00 €/1l
17,90 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EMSA N20116, Koral, Silikón, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), Čína, 360 ml
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Termohrnček Blumtal Classic z nehrdzavejúcej ocele 500 ml - netečúci hrnček na kávu, izolovaný hrnček - veľmi dobrý
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Air Wick Freshmatic Magnólia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
19,93 €/1l
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

EMSA 513550, Čierna, Ružová, Nerezová oceľ, Polypropylene, Silikón, 4 h, 8 h, Čína, 0,36 ml
60,35 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EMSA Travel Mug Classic , Nerezová oceľ, Žltá, Silikón, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), 36 ml, 8,3 cm, 200 mm
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
726,67 €/1l
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

EMSA Travel Mug Classic , Modrá, Nerezová oceľ, Silikón, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), 36 ml, 8,3 cm, 200 mm
31,11 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EMSA Travel Mug Classic , Nerezová oceľ, Modrá, Silikón, Nerezová oceľ, Polypropylén (PP), 36 ml, 8,3 cm, 200 mm
27,45 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
89 600,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: M_plus_L

ProfiCook 8910155, Rolka na vákuové balenie, Translusent, 2 kusov, 6 m, 28 cm, 28 cm
15,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

ProfiCook PC-VK 1080, Čierna, Nerezová oceľ, Marinovanie, Nerezová oceľ, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
71,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Stan CampFeuer Super+ pre 4 osoby, sivý / čierny, XXL tunelový stan s 2 vchodmi a markízou
134,95 €
-25,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,95 €
Predajca: CS-Trading

Schneider 50-132503 Schneider Kugelschreiber Slider Rave blau Mine 755 XB 5Stk.
27,82 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%17% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
17%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
EMSA vákuový hrnček Cestovný hrnček Compact 0,3l rukáv žltý
Farba Žltá
Robí to, čo sľubuje, určite by som si ho kúpil znova!
Hodnotenie z 21. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Červená
Hodnotenie z 29. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Tmavomodrá
Hodnotenie z 17. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Červená
Hodnotenie z 26. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Tmavomodrá
Hodnotenie z 8. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Červená
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kambukka Etna 300 ml škoricové kúzlo
39,99 €
Predajca: Bestmarket

Kambukka Olympus 500ml Knižnica termoska na kávu limitovaná edícia
39,87 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,99 €
Predajca: Bestmarket

Kambukka termohrnček Etna 300 ml Bloom Brew – limitovaná edícia, cestovný hrnček na kávu a čaj, 100 % tesný, viečko 3 v 1 so systémom SNAPCLEAN®
39,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,99 €
Predajca: Bestmarket

Kambukka Etna Grip Thermal mug 500 ml Green



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,29 €
Predajca: Bestmarket

Kambukka Cabo termohrnček 300ml béžový nepriepustný termoska do auta, uzáver 2v1
25,50 €
Predajca: Bestmarket

Termohrnček Kambukka Etna s objemom 300 ml, povrchová úprava: čerešňová lakovaná
24,30 €
Predajca: Bestmarket

Kambukka Olympus, termoobal na nápoje, farba: ružová, objem: 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,20 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,50 €
Predajca: Bestmarket

Stanley Quencher H2.0 FlowState Tumbler 1.2L, Čierna, Nerezová oceľ, 7 h, 11 h, 1200 ml, 100 mm



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Termoska Any Morning XL z nehrdzavejúcej ocele – 1200 ml, sivá, ideálna na cesty
28,74 €
Predajca: BiggBrands_EU

Termoska Any Morning XL z nehrdzavejúcej ocele – 1200 ml, morský zelená, extra veľký objem
28,74 €
Predajca: BiggBrands_EU

Termoska Any Morning XL z nehrdzavejúcej ocele – 1200 ml, lososová farba, mimoriadne odolná
28,74 €
Predajca: BiggBrands_EU

Stanley Doplnky ku káve a čaju Classic Legendary, 1008265002
108,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arendo termo hrnček na cesty, termoska 550 ml, dvojstenná nerezová oceľ, 24 hodín studená/12 hodín horúca, odolná proti vytečeniu, bez BPA, s jedným kliknutím, mäkká rukoväť, vhodná do umývačky riadu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

ZOJIRUSHI Thermobecher SM-QAF48-AK 480 ml blau



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
50,99 €
Predajca: SuperMerchant

Termoska Any Morning s uchom a viečkom – 500 ml, ideálna na cesty
26,94 €
Predajca: BiggBrands_EU

ZOJIRUSHI SM-YAF48-XA oceľový termohrnček s objemom 480 ml
46,99 €
Predajca: SuperMerchant

KETIEE hrnček na kávu na cesty 510ml Termo hrnček na cestu nepriepustný olivovo zelený
64,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Termoska Any Morning z nehrdzavejúcej ocele – 380 ml, kompaktná na kávu a čaj
23,94 €
Predajca: BiggBrands_EU

ZOJIRUSHI Thermobecher SM-YAF48-RA 480 ml rot
45,99 €
Predajca: SuperMerchant

Termohrnček ZOJIRUSHI SM-YAF48-TD 480 ml hnedý
45,99 €
Predajca: SuperMerchant