4,8



Na základe 4 hodnotení
COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom žltá
154,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,49 €-5,50€
83,05 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parné čističe a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX36,99 €/1l
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
Profesionálny parný čistič 5 v 1 Maltec HDS7000W-Pro, 2000 W, 4 bar, čistič okien a podláh130,69 €/1l
209,10 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Ďalšie informácie o reklame
Paračistič, parný mop, čistič, parný metliak, veľká súprava príslušenstva, 2000 W, MalTec88,40 €/1l
132,60 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Ďalšie informácie o reklame
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Vysokotlakový parný čistič, 2000 W, 1,8 l nádrž, 160 °C
132,99 €
Predajca: Netsilla

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Kärcher SC 3 Deluxe, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 2,2 m, 1900 W
200,63 €/1l
200,63 €
Predajca: velmontask

Kärcher SC 2 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
143,06 €/1l
143,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič SC 2 Deluxe
149,98 €/1l
149,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher SC 3 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
170,23 €/1l
170,23 €
Predajca: egenta-shop

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
199,52 €/1l
49,88 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Kärcher SC 5 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 6 m
320,32 €/1l
480,48 €
Predajca: Shop-Mediarado

Kärcher SC 4 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml
310,61 €/1l
248,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

COSTWAY Parný čistič, tlak pary 2 bary, čas nahriatia 1 min., výkon 1400 W, nádržka 400 ml Ručný parný čistič so 14 kusmi príslušenstva Žltá farba
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Parný čistič SC 1 Multi Comfort
520,00 €/1l
104,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Karcher

Prenosný parný čistič Olvy 12 v 1 s dotykovým displejom – pre kúpeľňu, kuchyňu, sedačku a nábytok
122,20 €
-4,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
117,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parný čistič COSTWAY 2000 W, max. tlak pary 4 bary, s 19 kusmi príslušenstva, 5 min. nahrievania, do 108 ℃, 1,5 l nádrž, výstražné LED svetlo, oranžová farba
102,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

350 ml, univerzálny, prenosný parný čistič, ručný parný čistič bez použitia chemikálií
108,54 €/1l
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Parný čistič 2 v 1, 2500 W, 1600 ml, ručný a podlahový parný čistič s 15-dielnym príslušenstvom na čalúnenie, koberce a podlahy
46,87 €/1l
75,00 €
Doprava zdarma
Predajca: raum-blick
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Atribúty:
Vysoký výkon
Tento parný čistič s výkonom 2000 W sa zahrieva na maximálnu teplotu 160 °C, čím zabezpečuje dôkladné čistenie rôznych povrchov. Jeho vysokotlakový výkon 5 barov ľahko odstraňuje nečistoty, špinu a škvrny.
Predĺžený čas prevádzky
Vďaka veľkej 1,8 l nádrži na vodu ponúka tento parný čistič až 35 minút nepretržitej prevádzky s parou, čo je ideálne na čistenie väčších plôch bez častého dopĺňania. Rýchly čas predhrievania 8-10 minút zvyšuje účinnosť vášho čistenia.
Vylepšené bezpečnostné funkcie
Tento čistiaci stroj je vybavený detskou poistkou na bezpečné používanie v domácnosti. Okrem toho poistka spúšte a bezpečnostný ventil zabraňujú úniku pary, zatiaľ čo manometer vám umožňuje efektívne sledovať vnútorný tlak.
Všestranná čistiaca súprava
Náš parný čistič sa dodáva s celým radom príslušenstva, ktoré je vhodné na rôzne úlohy. Tento všestranný čistiaci stroj ponúka vysokú účinnosť - od podláh a okien až po rúry, dlaždice, koberce, čalúnenie a tapety.
Jednoduchá manévrovateľnosť
Vďaka zabudovaným kolieskam a rukoväti na prenášanie sa s ním ľahko manévruje po dome. Vďaka vybaveniu 5-metrovým napájacím káblom a 146 cm mäkkou trubicou sa s pojazdným parným čističom ľahko dostanete do ťažko čistiteľných oblastí.
Popis: Parný čistič s parným vysávačom je vhodný na upratovanie a čistenie:
Objavte nový spôsob čistenia s týmto vysoko účinným parným čističom. Tento výkonný parný čistič má vysoký tlakový výkon 5 barov, ktorý účinne odstraňuje nečistoty a odolné škvrny z rôznych povrchov. Vďaka rýchlemu predhriatiu v trvaní 8-10 minút môžete začať čistiť bez väčšieho zdržania.
Vlastnosti: - Funkcie, ktoré sa dajú využiť pri práci s parným čističom:
veľká nádrž na vodu s objemom 1,8 l zvyšuje účinnosť čistenia
Kompletné príslušenstvo je ideálne na rôzne čistiace úlohy
Ideálne na čistenie podláh, kuchynských varných dosiek, čalúnenia, okien alebo tapiet
Detská poistka a poistka spúšte zabraňujú možným nehodám
Bezpečnostný ventil umožňuje utiahnuť veko, aby sa zabránilo úniku pary
Tlakomer na indikáciu nízkej hladiny vody a indikátor tlaku
Univerzálne koliesko a smerové kolieska na jednoduchý pohyb
Technické údaje:
Farba: žltá
Materiál: PP, nerezová oceľ
Celkové rozmery: 36 x 26 x 23 cm
Napájanie: 220-240 V
Príkon: 2000 W
Objem nádržky na vodu: 1,8 l
Čas ohrevu: 8-10 minút
Max. Tlak pary: 5 barov
Max. Prevádzková teplota: 160 °C
Prevádzkový čas: 35 minút
Trieda ochrany IP: IPX4
Dĺžka napájacieho kábla: 5 m
Dĺžka mäkkej rúrky: 146 cm
Čistá hmotnosť: 5,5 kg
Rozsah dodávky:
sada: 1 x parný čistič
2 x predlžovacie trubice
1 x kefa na drhnutie podlahy
1 x čistiaca handrička na podlahovú kefu
1 x adaptér pre podlahovú kefu
1 x adaptér pre malú špičku
2 x stredná kefa
2 x malá kefa
1 x šikmá tryska
1 x rotačná kefa
1 x stierka na okná
1 x vlnovková kefa
1 x odmerka
1 x lievik
2 x utierka na žehlenie
1 x úložná taška
6 x tesniace krúžky
1 x zatláčadlo na nože
1 x odstraňovač tapiet
1 x návod na použitie
- Objem
- 1.8 l
- Farba
- Žltá
- Výrobca
- Maximálny pracovný tlak
- 0.005 kbar
- Výkon
- 2000 W
- Maximálna teplota
- 160 °C
- Hmotnosť
- 5.5 kg
- EAN kód
- 001570645228215706452282
- Objem
- 1.8 l
- Farba
- Žltá
- Výrobca
- Maximálny pracovný tlak
- 0.005 kbar
- Výkon
- 2000 W
- Maximálna teplota
- 160 °C
- Hmotnosť
- 5.5 kg
- EAN kód
- 001570645228215706452282
Hodí sa k tomu

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom Biela
79,16 €/1l
154,99 €
-12,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,49 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Kärcher SC 4 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml
310,61 €/1l
248,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Automatická práčka LG F-11WM17TS2 / FH
948,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Etrona

Prateľný poťah detský 10 cm vysoký, certifikát eco5 Obojstranný matrac detský Detský matrac 60x120 cm Detská posteľ Podlahová posteľ
54,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: HomeCollective

Xiaomi E5 čistiaci robot s mopom (biely)
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Parný čistič COSTWAY 2000 W na 108 m², tlak pary 5 barov, teplota do 160 ℃, 1,8 l nádrž, 8 min. zahrievania, parné spotrebiče s 13 kusmi príslušenstva a napájacím káblom
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
199,52 €/1l
49,88 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Vysokotlakový parný čistič, 2000 W, 1,8 l nádrž, 160 °C
132,99 €
Predajca: Netsilla

Kärcher SC 3 Deluxe, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 2,2 m, 1900 W
200,63 €/1l
200,63 €
Predajca: velmontask

Kärcher SC 2 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
143,06 €/1l
143,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič SC 2 Deluxe
149,98 €/1l
149,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

Parný čistič COSTWAY 2000 W na 108 m², tlak pary 5 barov, teplota do 160 ℃, 1,8 l nádrž, 8 min. zahrievania, parné spotrebiče s 13 kusmi príslušenstva a napájacím káblom
123,49 €
-3,54 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Kärcher SC 3 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
170,23 €/1l
170,23 €
Predajca: egenta-shop

Kärcher SC 5 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 6 m
320,32 €/1l
480,48 €
Predajca: Shop-Mediarado

Vysávač na pranie kobercov Olvy 17 000 PA - Výkonný mokrý vysávač na pohovku, auto a koberce vrátane príslušenstva a čistiaceho prostriedku
174,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Leifheit 11940, Parný mop, 0,68 L, Biela, AC, Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice, 30 s
138,59 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Parný čistič SC 5 EasyFix Iron Plug
270,96 €/1l
406,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič SC 4 Deluxe
244,47 €/1l
317,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX
36,99 €/1l
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Prenosný parný čistič Olvy 12 v 1 s dotykovým displejom – pre kúpeľňu, kuchyňu, sedačku a nábytok
122,20 €
-4,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
117,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

H.Koenig nv6200, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Žltá, Tlačidlá, 2000 W, 4 bar
89,99 €/1l
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Vysávač na pranie Lehmann Ultrawash All-in-One 2000, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, vysávač na mokré/suché vysávanie s 20-litrovou nádobou a príslušenstvom
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

COSTWAY Parný čistič, tlak pary 2 bary, čas nahriatia 1 min., výkon 1400 W, nádržka 400 ml Ručný parný čistič so 14 kusmi príslušenstva Žltá farba
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

350 ml, univerzálny, prenosný parný čistič, ručný parný čistič bez použitia chemikálií
108,54 €/1l
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Supper
Farba Biela
Kúpil som si tento parný čistič, aby som dôkladne vyčistil svoje auto a doma aj okná, rohy a ťažko dostupné štrbiny. Ohrievač vody sa veľmi rýchlo zahreje a dôkladne odstraňuje nečistoty. Príslušenstvo je kompletné. Som veľmi spokojný s jeho výkonom a jednoduchou obsluhou. Je to mimoriadne praktický pomocník pre autá, domácnosť a ťažko dostupné miesta. Jednoznačne odporúčam!
Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Práce
Farba Biela
Skvelé
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Žltá
Hodnotenie z 14. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Farba Biela
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
36,99 €
Predajca: Mormark
36,99 €/1l

Ručný parný čistič Yuriko 1,6 l 6-stupňový nastaviteľný, vysoký tlak s režimom oplachovania, 15s zahrievanie, bez chemikálií, s adaptérom EÚ na podlahy, špáry, mastnotu a autá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,90 €
Predajca: Magictop
34,94 €/1l

sada 6 ručných parných čističov 1000 W na dezinfekciu so 6 nástavcami, parný čistič do auta s batériou - VAPERO



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
31,59 €
Predajca: Mormark

Polti Pro 100 Eco Power, Valcovitý parný čistič, Čierna, Modrá, Biela, Tlačidlá, Otočné, Teleskopický, Hliník, 1900 W



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
559,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
559,20 €/1l

Ariete 00P248400AR0, Prenosný parný čistič, 1,7 L, Čierna, 1,1 L, 1800 W, AC



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
89,41 €/1l

Ariete 4178/00, Parný mop, 0,35 L, Modrá, Otočné, 5 m, CE



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Polti Vaporetto Pro 95_Turbo Flexi, Valcovitý parný čistič, Čierna, Zelená, Tlačidlá, Otočné, 1100 W, 1100 W, 5 bar



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
427,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
854,20 €/1l

Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
389,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
486,37 €/1l

Dampfreiniger HOOVER H-PURE 700 STEAM 0,3 l 1700 W (HPS700 011) Blau



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
387,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paračistič CleanKoala CK-S 2v1, 1350 W, určený na podlahy, kúpeľňu, kuchyňu, škáry, okná a textílie, s tlakom 3,5 bar, čas ohrevu 15 sekúnd, objem nádržky 550 ml, doba prevádzky 30 minút, 12 príslušenstiev, čierna farba
105,69 €
-15,66 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
90,03 €
Predajca: Joybiz

Clatronic DR 3280, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Šedá, 1500 W, 230 V, 50 Hz



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(26)Počet hodnotení: 26
121,09 €
Predajca: ClatronicCZSK
80,73 €/1l

Výkonný parný čistič, parný mop, 2500 W, 4 bar, pre domáce použitie, okná, kúpeľne, škáry
76,22 €
Predajca: NUVIO

350 ml, univerzálny, prenosný parný čistič, ručný parný čistič bez použitia chemikálií



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
37,99 €
Predajca: Mormark
108,54 €/1l

Parný čistič Achaté - Čistič kobercov - Zabíja 99,9 % všetkých baktérií
119,00 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,00 €
Predajca: Achateshop
178,00 €/1l

Rowenta RY8561, Parný mop, 0,4 L, Biela, Modrá, Tlačidlá, 8 m, 0,4 L
365,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
912,62 €/1l

Polti StainOver SC30, Handheld, Hlboký, 1,6 L, 1,3 L, 2000 W, 81 dB
262,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
164,00 €/1l

COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom Biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
154,99 €
-12,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,49 €
Predajca: FDSGmbH
79,16 €/1l

COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom žltá



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
154,99 €
-5,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,49 €
Predajca: FDSGmbH
83,05 €/1l

Ručný parný čistič s výkonom 1600 W, vysokotlakový čistič s tlakom 3 bar, s nádržou na vodu s objemom 1 l a súpravou kefiek – BRUSHSTEAMMAX



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
52,99 €
Predajca: Mormark

Parný čistič COSTWAY 2000 W na 108 m², tlak pary 5 barov, teplota do 160 ℃, 1,8 l nádrž, 8 min. zahrievania, parné spotrebiče s 13 kusmi príslušenstva a napájacím káblom



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(170)Počet hodnotení: 170
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Predajca: FDSGmbH