4,8



Na základe 32 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
KREUL 91961, Čierna, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov187,80 €/1l
9,39 €
Predajca: MUZIKER

Marabu 17150005078 Marabu Textilfarbe "Textil Plus" grau 50 ml
499,80 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Marabu 1716 05 053 Textilná tmavomodrá 50 ml
288,00 €/1l
14,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17160005068, Zelená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 17160005051, Fialová, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
129,80 €/1l
6,49 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 171600096, Modrá, orgován, Purpurová, Ružová, farba na textil, Tekuté, 60 ml, 4 kusov
226,33 €/1l
13,58 €
Predajca: NeuertsShop

Marabu 171950073, Čierna, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
81,00 €/1l
8,10 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17030050913, Červená, farba na textil, 100 ml, 1 kusov
292,00 €/1l
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 17160075052, Modrá, farba na textil, Tekuté, 500 ml, 1 kusov
114,98 €/1l
57,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Marabu 17190050039, Fialová, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
81,00 €/1l
8,10 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 1711000000080, Zelená, Oranžová, Ružová, Žltá, farba na textil, 15 ml, 4 kusov
1 347,33 €/1l
20,21 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 1716000000087, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Biela, Žltá, farba na textil, Tekuté, 90 ml, 6 kusov
216,67 €/1l
19,50 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 1719000000085, Zelená, Ružová, Fialová, Lakový sprej, Tekuté, 300 ml, 3 kusov
62,27 €/1l
18,68 €
Predajca: M_plus_L

Marabu Textil 062, 50 ml, Zelená, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 173522038, Červená, 1 kusov
298,40 €/1kg
7,46 €
Predajca: VISO

Marabu 1703000000082, Čierna, farba na textil, 100 ml, 1 kusov
249,60 €/1l
24,96 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 17140039784, Zlato, Kovová, farba na textil, Tekuté, 15 ml, 1 kusov
1 640,67 €/1l
24,61 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu Textil 053, 15 ml, Modrá, Umývateľný, 1 kusov
1 912,00 €/1l
28,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Creall farba na textil žltá, 250 ml
171,80 €/1l
42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Marabu do it, Fialová, Lakový sprej, Tekuté, 150 ml, 1 kusov
84,40 €/1l
12,66 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Plus pre navrhovanie tmavých tkanín. Ozdobte svoj obľúbený tmavý odev farbou na látky Marabu Textil plus. Úplne nepriehľadná farba na textil na vodnej báze je ideálna do školy, na hobby, voľný čas a umelecké remeslá. Obzvlášť na tmavé, ale aj na svetlé bavlnené, ľanové, hodvábne, jutové a zmiešané tkaniny s obsahom syntetických vlákien max. 20 % bez povrchovej úpravy. Vynikajúci na maľovanie a šablónovanie. Textil plus je po zafixovaní mimoriadne odolný voči praniu až do 40 °C. Farby ponúkajú pôsobivú kryciu schopnosť, nevídaný lesk a mimoriadne jemný pocit. Všetky farby je možné navzájom miešať. Na pevnejšie a hrubšie tkaniny odporúčame naniesť silnejšiu vrstvu farby. Marabu Textil plus možno dokonale kombinovať s farbami s textilným efektom Marabu Textil Glitter a Marabu Textil Metallic, ako aj s glitrovými, metalickými a 3D podkladovými farbami.
- Model:
- farba na textil
- Farba náteru:
- Fialová
- Materiál:
- Tekuté
- Farba:
- Rôzne farby
- 3D Efekt:
- Nie
- Farebný kód:
- 051
- Umývateľný:
- Áno
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Objem
- 50 ml
- Farba
- Fialová
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.06 kg
- EAN kód
- 4007751055743
- Číslo od výrobcu
- 17150 005 051
- Objem
- 50 ml
- Farba
- Fialová
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.06 kg
- EAN kód
- 4007751055743
- Číslo od výrobcu
- 17150 005 051
Varovanie
Hodí sa k tomu

Marabu 17150005023, Oranžová, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu Textil 070, 15 ml, Biela, Umývateľný, 1 kusov
1 810,00 €/1l
27,15 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 1715 05 021 Textil plus stredne žltá 50 ml
295,00 €/1l
14,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17150005090, Modrá, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17150005015, Zelená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17150005061 Marabu Textilfarbe "Textil Plus", reseda, 50 ml
307,00 €/1l
15,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml
276,00 €/1l
13,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17160005236 Marabu farba na textil "Textil", svetloružová, 50 ml
273,00 €/1l
13,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17150005078 Marabu Textilfarbe "Textil Plus" grau 50 ml
499,80 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Marabu 17160005013 Marabu farba na textil "Textil", oranžová, 50 ml
286,00 €/1l
14,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu Textil 073, 50 ml, Čierna, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu Textil 070, 50 ml, Biela, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 0314000000002, Béžová, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Ružová, Purpurová, Červená, Žltá, farba na textil, 10 kusov
489,33 €/1l
14,68 €
Predajca: M_plus_L

BIO bavlnená taška 38×42 cm – opakovane použiteľná, odolná nákupná taška do mesta a na každodenné použitie
1,79 €
Predajca: ALLBAG

Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml
274,00 €/1l
13,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 1716 05 053 Textilná tmavomodrá 50 ml
288,00 €/1l
14,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 01180003787, Meď, Rôzne farby, Kolo, 3 mm, Textil, 1 kusov
9,35 €
Predajca: VISO

Marabu 17030050956, Azúrová, farba na textil, 100 ml, 1 kusov
292,00 €/1l
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 1711000000080, Zelená, Oranžová, Ružová, Žltá, farba na textil, 15 ml, 4 kusov
1 347,33 €/1l
20,21 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 171950220, Žltá, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
111,10 €/1l
11,11 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 171950232, Červená, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
112,20 €/1l
11,22 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 1715 05 070 Textil plus weiß 50 ml(P)
296,00 €/1l
14,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17160005068, Zelená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 1715000000087, Čierna, Zelená, Červená, Ultramarine, Biela, Žltá, farba na textil, Tekuté, 90 ml, 6 kusov
192,00 €/1l
17,28 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 171600096, Modrá, orgován, Purpurová, Ružová, farba na textil, Tekuté, 60 ml, 4 kusov
226,33 €/1l
13,58 €
Predajca: NeuertsShop

Marabu 17160005031, Červená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu Textil 021, 50 ml, Žltá, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Nevskaya Palitra farba na textil biela | 50 ml v malej nádobke | farby na textil odolné voči praniu | kvalita od Decola
5,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 1716 05 052 Textilná stredne modrá 50 ml
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 17160005045, Hnedá, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé
Farba Červená
Farbu som použila na skrášlenie tienidla mojej starožitnej stojacej lampy. Bola jednoduchá na použitie bez akéhokoľvek neporiadku. Vďaka novej farbe sa teraz hodí do mojej obývačky.
Hodnotenie z 13. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jasné odporúčanie na kúpu!
Farba Biela
Výrobok sa mi osvedčil už mnoho rokov. Nákup bol veľmi príjemný!
Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farba na textil
Farba Červená
Ušila som tričko pre svojho priateľa, drží skvele
Hodnotenie z 29. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mierne bledší, ako sa očakávalo
Farba Pestrá
Farbu som použila na miešanie kvôli svetlosti. To išlo naozaj dobre
Hodnotenie z 15. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
Farba Čierna
Všetko dobré. Vynikajúci výrobok.
Hodnotenie z 13. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Farba Červená
Rýchle dodanie, krásna farba, kedykoľvek znova.
Hodnotenie z 19. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farba bola dobrá
Farba Modrá
Farba presne ako na obrázkoch super! Môj yng's
Hodnotenie z 24. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Farba Červená
Obvyklá dobrá kvalita
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Farby na textílie Phoenix - sada 24 farieb s objemom 59 ml | farby na textílie na oblečenie, tričká a nohavice | vysoko pigmentované farby odolné voči praniu
43,18 €
Predajca: Phoenix-arts
28,79 €/1kg

Sada akrylových fixiek GuangNa 60 farieb – dvojitý hrot s tenkým hrotom a štetec, vodeodolná na maľovanie kameňa, skla a keramiky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,00 €
Predajca: Nordatech

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
590,00 €/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,04 €/1kg

Regenerum, Regeneracyjne Serum do paznokci w lakierze, 8 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 775,00 €/1l

Pebeo 7A aerosólová farba na textil na vodnej báze, 100 ml, čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
225,50 €/1l

Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
13,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
274,00 €/1l

Marabu 17160005236 Marabu farba na textil "Textil", svetloružová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
13,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
273,00 €/1l

Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
276,00 €/1l

Sada na výrobu "Squishy" banánu z tekutého silikónu – 3D sada na vlastnú výrobu s farebnou pastou
68,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
6 899,00 €/1kg

Akrylové fixky, 80 farieb, priama aplikácia tekutej farby, fixky na textílie, vhodné na použitie na textílie, plátno, sklo, drevo, papier, pre kreatívne projekty (DIY)
180,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
107,09 €/1kg

Veľké balenie priadze vhodné na ručné pletenie a háčkovanie, 2 klbá, 500 g, farba: marshmallow
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
119,98 €/1kg

Textilné fixky, biela, 2 kusy. Odolné voči praniu. Fixky s dvojitou špičkou na maľovanie na textílie a iné materiály
43,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Profesionálny čistiaci prípravok Chantal Prosalon na odstraňovanie farby z kože, 200g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44 950,00 €/1kg

Vzdelávacie DIY veterné auto model deti ručne zostavenie hračka
14,99 €
Predajca: Zanjo24
223,73 €/1kg

Viva Decor 116210101 ViVA DECOR perleťové pero, 28 ml, ľadovo biela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
439,29 €/1l

Farba na textil Setacolor krycia - červená - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
274,44 €/1l

Textilná farba Setacolor opak - Zitronengelb - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
273,33 €/1l

KREUL Farba na textil JAVANA "Opaque", červená, 50 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,49 €
Predajca: MUZIKER
189,80 €/1l

KREUL 91961, Čierna, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,39 €
Predajca: MUZIKER
187,80 €/1l