Oma, erzähl mal! | Elma van Vliet

23,51 €

plus 5,99 € poštovné

so 11. – pi 17. júla
Nenechajte si ujsť!
Beletria a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Opa, erzähl mal! | Elma van Vliet, .
Opa, erzähl mal! | Elma van Vliet, .
23,53 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Mama, erzähl mal! | Elma van Vliet
Mama, erzähl mal! | Elma van Vliet
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
23,52 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Papa, erzähl mal! | Elma van Vliet
Papa, erzähl mal! | Elma van Vliet
23,52 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Oma, erzähl mal!
Oma, erzähl mal!
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
26,64 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Oma, was kannst du mir von dir erzählen?
Oma, was kannst du mir von dir erzählen?
24,79 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Rabenland
Rabenland
24,52 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Elma van Vliet, Sag mal, Oma!
Elma van Vliet, Sag mal, Oma!
22,60 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Oma Jever
Oma Jever
30,43 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Oma erzählt
Oma erzählt
20,88 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Oma (Substantiv, f)
Oma (Substantiv, f)
9,95 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Oma verbuddeln
Oma verbuddeln
21,29 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre "Der Oma hätte das gefallen"
"Der Oma hätte das gefallen"
25,46 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre The Wych Elm
The Wych Elm
18,18 €
-39%
10,94 €
Predajca: MATFEL
Obrázok produktu pre Der verschwundene Buchladen
Der verschwundene Buchladen
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,00 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Der Verschollene
Der Verschollene
20,43 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Oma wird Oma
Oma wird Oma
90,11 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Der Messias
Der Messias
9,52 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Der Kindheitserfinder
Der Kindheitserfinder
22,08 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Oma und ich
Oma und ich
22,21 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Sommerzauber in der Inselapotheke
Sommerzauber in der Inselapotheke
17,98 €
Predajca: M_plus_L

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

  • Navždy zachytiť spomienky na milovaných
  • S mnohými prenikavými a inšpiratívnymi otázkami
  • Spomienkový album, ktorý darujete a dostanete späť vyplnený


Láskyplná spomienková kniha ako personalizovaný darček pre babičku

Každá babička je strážkyňou veľmi osobnej pokladnice spomienok, ktoré by ste chceli zachovať ako vnúča. "Babička, povedz mi!" obsahuje všetky , ktoré ste vždy chceli svojej babičke položiť: S akými hračkami si sa hrávala ako dieťa? Aký bol pre vás bežný školský deň? Aké sú tvoje spomienky na starých rodičov? Kto bol tvojou prvou láskou? Ako ste sa zoznámili s dedkom? Ktorých päť vecí je pre vás v živote najdôležitejších? Čo by si vo svojom živote urobil inak, keby si mal znova možnosť? - a mnoho, mnoho ďalších otázok.

"Babička, povedz mi!" je láskyplný a osobný darček pre každú babičku. Dáva jej možnosť spísať najdôležitejšie veci o svojom detstve, o svojom budúcom živote, o svojej osobnosti a o svojom pohľade na svet, pričom ju vedie otázkami. Po dokončení sa kniha stane cenným albumom spomienok pre celú rodinu, ktorý môže babička jedného dňa vrátiť darcovi. Takto sa všetky jej spomienky zachovajú na večné časy.

. vypĺňacia kniha na 144 stranách v nadčasovom a príťažlivom dizajne
. Rozdelená do piatich tematických blokov: 1. o tom, ako si bola malá a vyrastala, 2. o láske, o tom, ako sa stala mamou a babičkou, 3. o voľnom čase a iných pekných veciach, 4. o tebe a o tom, aká si výnimočná, 5. o nás dvoch
. Ozdobné stránky s krátkymi citátmi
. Personalizovaný darček pre babičku k narodeninám, Dňu matiek, Vianociam alebo len tak medzičasom
. Veľmi výnimočná kniha, ktorá uchováva spomienky a začína nevšedné a krásne rozhovory - a spája ľudí

. Darujte svojej babičke túto knihu s vyplnenými okienkami ako veľmi osobný a vďačný darček a obaja sa môžete tešiť zo vzácnych spomienok, ktoré vloží na papier.

. Autorka Elma van Vliet, autorka bestsellerov ako "Dedko, povedz mi!", "Mami, povedz mi!", "Tati, povedz mi!" a hier ako "Povedz mi! Rodinný kvíz" a "Povedz mi! Kvíz o priateľoch".

VYPOVEDAJ - POVEDZ - ZAPAMÄTAJ



Elma van Vliet je autorkou série "Erzähl mal!" - kníh, ktoré si našli cestu do sŕdc miliónov ľudí. Elminou vášňou je vymýšľať knihy a hry, ktoré nám pomáhajú prežiť krásne chvíle, podeliť sa o ne s ostatnými a navždy si ich uchovať.



Typ produktu:Pevná väzba
Názov:Babička, povedz mi! | Elma van Vliet
Autor:Vliet, Elma van
Vydavateľ:Elma van Vliet
ISBN:3426655918
Počet strán:144
Jazyk:nemčina
Dátum vydania: 1. 3. 2016
Kategória:HC/ Beletria/Darčekové knihy
Rozmery:243 x 172 x 20

Elma van Vliet
Autor
Elma van Vliet
Jazyk
Nemčina
Počet strán
144
Hmotnosť
498 g
Väzba
Viazané vydanie
Dátum uvedenia
01.03.2016
Číslo od výrobcu
1765763_9783426655917
ISBN
3426655918
EAN kód
9783426655917

Autor
Elma van Vliet
Jazyk
Nemčina
Počet strán
144
Hmotnosť
498 g
Väzba
Viazané vydanie
Dátum uvedenia
01.03.2016
Číslo od výrobcu
1765763_9783426655917
ISBN
3426655918
EAN kód
9783426655917
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre SONGMICS kempingová skladacia stolička, sada 2 ks, nosnosť do 150 kg
SONGMICS kempingová skladacia stolička, sada 2 ks, nosnosť do 150 kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 163
47,50 €
Predajca: Lumarko
Obrázok produktu pre Opa, erzähl mal! | Elma van Vliet, .
Opa, erzähl mal! | Elma van Vliet, .
23,53 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Solárna powerbanka, 30 000 mAh solárna nabíjačka, prenosná nabíjačka, externá batéria, so vstupom USB C a micro USB, baterka
Solárna powerbanka, 30 000 mAh solárna nabíjačka, prenosná nabíjačka, externá batéria, so vstupom USB C a micro USB, baterka
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 490
56,99 €
Predajca: Cargomarket
Obrázok produktu pre Mama, erzähl mal! | Elma van Vliet
Mama, erzähl mal! | Elma van Vliet
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
23,52 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Papa, erzähl mal! | Elma van Vliet
Papa, erzähl mal! | Elma van Vliet
23,52 €
Predajca: M_plus_L
A white and black ceramic heater with a digital display and a remote control on a white surface.
Brandson Fan Heater 2000W, keramický ohrievač s diaľkovým ovládaním, úsporný a tichý, ochrana proti prehriatiu, automatické vypnutie, ochrana proti nakloneniu, oscilácia 35°, biela/čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 155
72,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre Adventný kalendár 2025
Adventný kalendár 2025
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 62
61,33 €
Doprava zdarma
Predajca: WPM_Store
Obrázok produktu pre 1x tepelná záclona ochrana proti chladu tepelná záclona volánová páska nepriehľadné záclony 100% zatemňovacie záclony zatemňovacia záclona, 140*245cm, sivá
1x tepelná záclona ochrana proti chladu tepelná záclona volánová páska nepriehľadné záclony 100% zatemňovacie záclony zatemňovacia záclona, 140*245cm, sivá
13,66 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 56
33,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home
Obrázok produktu pre Počítačový Stôl Pre Mladých Biely Škandinávsky Štýl Veľké Police 100Cm
Počítačový Stôl Pre Mladých Biely Škandinávsky Štýl Veľké Police 100Cm
3,2Priemerné hodnotenie: 3,2 z 5Počet hodnotení: 17
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TimeTrade
Bestseller
Obrázok produktu pre ZELURXX 64GB CCD retro kamera, zachytenie okamihov v akomkoľvek čase, so 16x zoomom, 2,4" displej, HD kvalita, vintage filter, detská kamera
ZELURXX 64GB CCD retro kamera, zachytenie okamihov v akomkoľvek čase, so 16x zoomom, 2,4" displej, HD kvalita, vintage filter, detská kamera
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 92
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx
Obrázok produktu pre Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,2 m - biela
Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,2 m - biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 360
12,97 €
Predajca: Mobileking
A large gray storage ottoman is shown above three smaller swatches of storage ottomans in different colors: beige, dark gray, and light gray.
Woltu SH10dgr-1, Obliečky, 300 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 16
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU
Obrázok produktu pre Samofarbiace peiatky 12ks plastov Tlapkov patrola
Samofarbiace peiatky 12ks plastov Tlapkov patrola
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,04 €
-17%
4,18 €
Predajca: Kidero
Obrázok produktu pre Dolu Full Trainer Potty, Biela, 1,5 rok / roky, 380 mm, 390 mm, 280 mm
Dolu Full Trainer Potty, Biela, 1,5 rok / roky, 380 mm, 390 mm, 280 mm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 88
25,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax
Obrázok produktu pre WISFOR Detský stan Teepee Indiánsky stan Detský stan na hranie s oknom, bavlna, biely
WISFOR Detský stan Teepee Indiánsky stan Detský stan na hranie s oknom, bavlna, biely
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 36
43,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR
Bestseller
Obrázok produktu pre LEHMANN LGALM-2642 Benzínová kosačka | 42 cm šírka kosenia | 5-stupňové nastavenie výšky kosenia 25-70 mm | 40 l zberný kôš na trávu
LEHMANN LGALM-2642 Benzínová kosačka | 42 cm šírka kosenia | 5-stupňové nastavenie výšky kosenia 25-70 mm | 40 l zberný kôš na trávu
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 8
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Oma und Opa erzählen über dich
Oma und Opa erzählen über dich
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,89 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Polesie Hračka žeriav Volvo Orange 1450680
Polesie Hračka žeriav Volvo Orange 1450680
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
63,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys
Obrázok produktu pre vidaXL Záhradné stoličky 2 ks Antracitový PE ratan
vidaXL Záhradné stoličky 2 ks Antracitový PE ratan
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
133,00 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre Ruhhy Hodiny nástenné retro 3D 47.5 cm čierne
Ruhhy Hodiny nástenné retro 3D 47.5 cm čierne
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 83
12,89 €
Predajca: Eoshop
Obrázok produktu pre Antteq AB42D1 TV 42 palcov (TV 107 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, multimediálny prehrávač cez USB, digitálny audio výstup, vrátane hotelového režimu
Antteq AB42D1 TV 42 palcov (TV 107 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, multimediálny prehrávač cez USB, digitálny audio výstup, vrátane hotelového režimu
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 64
349,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre ZMH kohútik kúpeľňa umývadlo mixér umývadlo batérie čierna studená voda kohútik vysokotlaková nerezová oceľ batérie studená voda mixér batérie jedna páka mixér
ZMH kohútik kúpeľňa umývadlo mixér umývadlo batérie čierna studená voda kohútik vysokotlaková nerezová oceľ batérie studená voda mixér batérie jedna páka mixér
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 47
37,04 €
-12%
32,36 €
5% poukaz
Predajca: ZMH
Obrázok produktu pre KESPER® Detský stôl s 2 stoličkami biely - Detská sedacia súprava s certifikátom| Detská nábytková zostava do detskej izby a na hranie | 3-dielna 1771213
KESPER® Detský stôl s 2 stoličkami biely - Detská sedacia súprava s certifikátom| Detská nábytková zostava do detskej izby a na hranie | 3-dielna 1771213
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 557
98,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 191
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Obrázok produktu pre Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 390
11,47 €
Predajca: Amazinggirl
Obrázok produktu pre Vodotesný chránič matraca 90x200 od Mister Sandman
Vodotesný chránič matraca 90x200 od Mister Sandman
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 511
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
A rolled-up white mattress topper is placed on a partially unrolled mattress topper with a ribbed texture.
Topper zo studenej peny 180x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 670
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Obrázok produktu pre Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 143
227,00 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Ortopedický matrac zo studenej peny so 7 zónami | 140x200 H2 a H3 - optimálny zážitok zo spánku vďaka vynikajúcemu rozloženiu tlaku
Ortopedický matrac zo studenej peny so 7 zónami | 140x200 H2 a H3 - optimálny zážitok zo spánku vďaka vynikajúcemu rozloženiu tlaku
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 2320
134,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Obrázok produktu pre 2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1949
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Universal Motorcycle Timing Cam Chain Breaker Cut Rivet Tool Removal Repair Kit
Universal Motorcycle Timing Cam Chain Breaker Cut Rivet Tool Removal Repair Kit
19,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Electric Scooter Chain,Electro‑Tricycle Chain,Electric Bicycle Accessory,Electric Bicycle Chain,Chain
Electric Scooter Chain,Electro‑Tricycle Chain,Electric Bicycle Accessory,Electric Bicycle Chain,Chain
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Manual Plastic Garlic Grinder Spices Herbs Mortar Pestle Set Grinding Bowl Kitchen Tool(#4)
Manual Plastic Garlic Grinder Spices Herbs Mortar Pestle Set Grinding Bowl Kitchen Tool(#4)
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Single Trumpet Air Compressor Horn 150DB 12V Super Loud Universal Fit for Cars Trucks Boats Motorcycles
Single Trumpet Air Compressor Horn 150DB 12V Super Loud Universal Fit for Cars Trucks Boats Motorcycles
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Woodworking Limit Block Scribing Steel Ruler Positioning Aluminum Alloy Ruler Stop Scribing Tool for Woodworking Metal Plastic
Woodworking Limit Block Scribing Steel Ruler Positioning Aluminum Alloy Ruler Stop Scribing Tool for Woodworking Metal Plastic
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Electric Scooter Chain,Electro‑Tricycle Chain,Electric Bicycle Accessory,Electric Bicycle Chain,Chain
Electric Scooter Chain,Electro‑Tricycle Chain,Electric Bicycle Accessory,Electric Bicycle Chain,Chain
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre 12pcs Fake Blood Capsule Prank Blood Trick Props for Halloween Holiday Party
12pcs Fake Blood Capsule Prank Blood Trick Props for Halloween Holiday Party
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Garden Obelisk,Steel Plant Support,Climbing Plants,Plant Support,Vertical Plants
Garden Obelisk,Steel Plant Support,Climbing Plants,Plant Support,Vertical Plants
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Sewing Machine Darning Plate,Darning Plate,Sewing Machine Darning Plate for Singer,Darning Plate for Singer 3342 3333 3337,Darning Plate Replacement,Sewing Machine Accessories
Sewing Machine Darning Plate,Darning Plate,Sewing Machine Darning Plate for Singer,Darning Plate for Singer 3342 3333 3337,Darning Plate Replacement,Sewing Machine Accessories
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Guitar Parts, Guitar Back Plate, ST Guitar Back Plate, Back Plate for Guitar, Metal Guitar Back Plate
Guitar Parts, Guitar Back Plate, ST Guitar Back Plate, Back Plate for Guitar, Metal Guitar Back Plate
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Trumpet Protector,Trumpet Cover,Trumpet Accessories,Trumpet Protective Cover,Trumpet Cover Accessories
Trumpet Protector,Trumpet Cover,Trumpet Accessories,Trumpet Protective Cover,Trumpet Cover Accessories
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre 4pcs Outer Door Handle Decoration Cover Real Carbon Fiber Car Exterior Accessories Replacement for Subaru BRZ Forester XV
4pcs Outer Door Handle Decoration Cover Real Carbon Fiber Car Exterior Accessories Replacement for Subaru BRZ Forester XV
93,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Plant Set Metal Strong Sturdy Easy To Assemble Garden for Climbing Plants
Plant Set Metal Strong Sturdy Easy To Assemble Garden for Climbing Plants
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Silikonform DIY -Dekorationen für Kuchen Schokolade Fondant Harte Süßigkeiten Geburtstagsfeier Geschenk
Silikonform DIY -Dekorationen für Kuchen Schokolade Fondant Harte Süßigkeiten Geburtstagsfeier Geschenk
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
Obrázok produktu pre Drill Press Vise,Heavy Duty Drill Press Vise,Drill Machine Vise,Milling Vise Holder,Woodworking Clamping Vise Machine,Bench Top Mount Clamping Vise Machine
Drill Press Vise,Heavy Duty Drill Press Vise,Drill Machine Vise,Milling Vise Holder,Woodworking Clamping Vise Machine,Bench Top Mount Clamping Vise Machine
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Bicycle Art Sculpture Iron Minimalistic Wire Framed Style Elegant Bicycle Sculpture for Cycling Enthusiasts Decoration
Bicycle Art Sculpture Iron Minimalistic Wire Framed Style Elegant Bicycle Sculpture for Cycling Enthusiasts Decoration
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24