The Da Vinci Code - Sakrileg / Illuminati / Infern
34,01 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,42 €-31%
plus 9,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Filmy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

The Da Vinci Code - Sakrileg / Illuminati / Infern
22,22 €
Predajca: M_plus_L

Blu-ray Box Pirates of the Caribbean 1 - 5
44,92 €
Predajca: M_plus_L

Die Tribute von Panem - Complete Collection
59,86 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,90 €
Predajca: Di-Life

Mittelerde Collection DVD Box
28,63 €
Predajca: Di-Life

Sakrileg - The Da Vinci Code
18,47 €
Predajca: M_plus_L

Illuminati (Special Edition)
20,46 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Code 8
13,83 €
Predajca: M_plus_L

DVD Inferno
12,66 €
Predajca: M_plus_L

100 Code
30,80 €
Predajca: M_plus_L

Inferno
19,35 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,47 €
Predajca: M_plus_L

Code 8
35,44 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,65 €
Predajca: M_plus_L

Code 8
17,06 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,56 €
Predajca: M_plus_L

Code Name Geronimo
13,70 €
Predajca: M_plus_L

Underworld: Evolution
20,43 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Kuck mal, wer da spricht 2
16,43 €
Predajca: M_plus_L

Dracula - Nächte des Entsetzens
16,14 €
Predajca: M_plus_L

John Klings Abenteuer
33,51 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Mission: Impossible 1-6
48,75 €
Predajca: M_plus_L

Da Vinci's Demons - Die komplette Serie
49,99 €
Predajca: artbook-service

Humfress, P: Sebastiane
17,44 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
| Inferno *Inferno je pokračovaním veľkofilmových dobrodružstiev slávneho harvardského symbológa: Robert Langdon v ňom čelí sérii stôp súvisiacich s Danteho "Infernom". Po tom, čo sa prebudí v talianskej nemocnici s amnéziou, spojí sa s mladou lekárkou Siennou Brooksovou v nádeji, že mu pomôže získať späť pamäť. Spoločne pretekajú s časom naprieč Európou, aby zastavili šialenca pred vypustením globálneho vírusu, ktorý by vyhubil polovicu svetovej populácie. ** Da Vinciho kód - Svätokrádež *Uprostred noci je renomovaný harvardský profesor Robert Langdon povolaný do parížskeho Louvru: Riaditeľ múzea bol zavraždený. Jeho telo, ktoré sa našlo v polohe podobnej Vitruviánskemu mužovi od Leonarda da Vinciho, je prvou hrozivou stopou v tajomnom reťazci kódov a symbolov. Langdon s nasadením vlastného života a s pomocou policajnej kryptografky Sophie Neveuovej dešifruje skryté odkazy v umeleckých dielach Leonarda da Vinciho. Všetky poukazujú na legendárne bratstvo, ktorého členovia už 2000 rokov uchovávajú mocné tajomstvo. Dych vyrážajúci lov zavedie Langdona a Sophie z Paríža do Londýna a Škótska, pričom sa zúfalo snažia rozlúštiť kód a odhaliť tajomstvo, ktoré otrasie ľudstvom v základoch. **Illumináti *V napínavom pokračovaní Da Vinciho kódu - Svätokrádež od Rona Howarda sa na symboliku Robert Langdon vydáva po starovekých stopách na dobrodružnú pátraciu akciu po Ríme, aby našiel štyroch kardinálov unesených smrtiacim tajným spolkom Ilumináti. Keďže životy kardinálov sú vo vážnom nebezpečenstve a Camerlengo zúfalo hľadá pomoc, Langdon začína akčné preteky s časom cez zapečatené krypty, nebezpečné katakomby a tajomnú hrobku sveta! Od režiséra Rona Howarda, producenta Briana Grazera a scenáristu Akivu Goldsmana, úspešného tímu, ktorý stojí za filmom Da Vinciho kód - Svätožiara. V hlavných úlohách Tom Hanks, Ewan McGregor, Ayelet Zurer, Stellan Skarsgard a Armin Mueller-Stahl. |
- Model:
- Film
- Typ média:
- Blu-ray
- Jazyková verzia:
- Nemčina, Angličtina, Čeština, Maďarčina, Taliančina
- Dĺžka filmu:
- 408 min
- Pôvodný názov:
- Robert Langdon Movie Collection
- Filmový žáner:
- Thriller
- Jazyk titulkov:
- Nemčina, Angličtina, Arabčina, Bulharská, Dánsky
- Pôvodný pomer strán:
- 2.40:1
- Herecké obsadenie:
- Tom Hanks, Audrey Tautou, Jean Reno
- Režisér:
- Ron Howard
- Dimenzovanie FSK:
- 12
- Rok výroby:
- 2017
- Dátum vydania:
- 19/10/2023
- Kód regiónu na Blu-ray:
- B
- Audio dekodéry:
- DTS-HD Master Audio 5.1, Dolby Digital 5.1
- krajine:
- USA, Francúzsko, Spojené kráľovstvo
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 100 g
- Hĺbka balenia:
- 136 mm
- Šírka balenia:
- 170 mm
- Výška balenia:
- 15 mm
Blu-ray - Film
- Režisér
- Ron Howard
- Žáner
- Thriller a krimi
- Jazyk
- AngličtinaNemčina
- Doba prevádzky
- 23580 h
- Mediálny nosič
- Blu-ray
- Titulky
- NemčinaAngličtina
- Rozmery
- 18x15x4cm
- Hmotnosť
- 354 g
- Vekové odporúčanie
- 12
- Dátum uvedenia
- 23.02.2017
- Číslo od výrobcu
- 1132037
- EAN kód
- 4030521749047
- Režisér
- Ron Howard
- Žáner
- Thriller a krimi
- Jazyk
- AngličtinaNemčina
- Doba prevádzky
- 23580 h
- Mediálny nosič
- Blu-ray
- Titulky
- NemčinaAngličtina
- Rozmery
- 18x15x4cm
- Hmotnosť
- 354 g
- Vekové odporúčanie
- 12
- Dátum uvedenia
- 23.02.2017
- Číslo od výrobcu
- 1132037
- EAN kód
- 4030521749047
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

LEGO NINJAGO The Golden Dragon, Stavebnica, 7 rok / roky, 171 kusov, 220 g
229,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Easypix W3048 EDGE, 13 MP, 3840 x 2160 px, CMOS, 4K Ultra HD, 138 g
122,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lamborghini Sián FKP 37
419,00 €
Predajca: CraDys

Warner Bros Hogwarts Legacy (PS5), PlayStation 5, Očakávané hodnotenie, Fyzické médiá
32,95 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,30 €
Predajca: DITH-Shop-Online

Gél na holenie NISHMAN 1 L - 4, sivá farba
7,11 €/1l
7,11 €
Predajca: HAIRSALE

Туба За Гориво 20L 20 L
17,30 €
Predajca: Dragtek-com

MaiMed MyClean HB biocíd na dezinfekciu rúk 500 ml/fľaša, 1 ks. | fľaša (500 ml)
20,48 €/1l
10,24 €
Predajca: ClinicCare

LEGO Ninjago: Bone Warriors
14,94 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,22 €
Predajca: BrickTakeoverShop

Sublue - OCAMS-SUB008 - Elektronický kickboard - oranžový
528,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Schmuck-und-Uhren

Moët und Chandon Ice Imperial Rose Demi Sec Champagner 750ml
135,21 €/1l
101,41 €
Predajca: AllYouNeed

27-dielna grilovacia súprava z nehrdzavejúcej ocele s príslušenstvom grilovacie príbory steakový nôž vidlička vrátane hliníkového puzdra na uskladnenie
37,99 €
Predajca: CoolGadget

G21 Plynový gril G21 Florida BBQ Premium line, 7 horákov + redukčný ventil G21-6390350
843,50 €
-62,60 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
780,90 €
Predajca: PENTA

Sony P5AEACSNY80112, Herná konzola, TV, IR Wireless, Tlačidlá, Biela
32,44 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

SWAREY S500 Prenosná napájacia stanica 518Wh/144000mAh Solárny generátor so 100W solárnymi panelmi Solárne napájacie systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárna nabíjačka batérií Powerbank Type-C/USB pre núdzové napájanie / kempovanie / núdzové / cestovanie / KPAP / karavany / domácnosť
389,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
369,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Chladnička na fľaše Edzard Capri (výška 83 cm, Ø 23 cm) vrátane stojana, tepané, nerezová oceľ, vysoko leštená
207,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Jobe Swath 2 Person Towable Funtube Tube Vodná pneumatika
359,99 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH

Blu-Ray - Harry Potter Collection (Repack 2018)
46,99 €
Predajca: artbook-service

Sony WI-C310, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 19 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
55,16 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company

JBL FLIP 6, 1,52 cm (0.6"), 1,6 cm, 7,62 cm (3"), 8 cm, 20 W, 10 W
136,24 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Jobe Bungee Funtube – ťahacie lano pre 4 osoby, ťahacie lano, ťahacie zariadenie, tubing, lano, dĺžka 14,9 m
59,99 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH

Anker Prime, 27650 mAh, 250 W, Čierna
263,52 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Mermaid Gin | 37 % obj. | 0,7 l
90,57 €/1l
63,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LEGO® City Rovinka a T-križovatka, 60236
72,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Störtebekker® Premium olej na holenie na prípravu pred holením – holenie kontúr – 50 ml Shaving Oil – olej na holenie pre mužov s príjemnou vôňou – Vyrobené v Nemecku
1 175,80 €/1l
58,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Saunový ohrievač 9 KW, saunový elektrický ohrievač 380 V - 415 V, saunový ohrievač z nehrdzavejúcej ocele, elektrický saunový ohrievač 2 režimy (teplota, čas), s externou riadiacou jednotkou a teplotným senzorom 3M pre domáce hotelové sauny kúpeľné sprchy
197,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zerbaco

Polybag Ninjago maskované močiarne plavidlo
15,49 €
Predajca: Catwalkkids

Záchranná vesta Baltic Aqua Unisex (modrá) Určená pre: 70–90 kg
45,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

NACON PlayStation Backpack, Obal na prenášanie, PlayStation 4, Čierna, 39,6 cm (15.6"), Sony, PS5/PS4
82,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

VEVOR Nafukovací plávajúci dok 2,13 x 2,13 m Nafukovacia dokovacia plošina Kúpací ostrov s prenosnou taškou a odnímateľným rebríkom
206,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Hop-Sport Domáci trenažér bicykel Vox červený s magnetickým odporovým systémom a 8 stupňami – praktický ergometer s meraním pulzu a LCD displejom
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.