1,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Universal Music Billie Eilish - Happier Than, Pop rock, CD, Billie Eilish, Fyzické médiá, Dospelí, 1 disky
10,97 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,91 €
Predajca: M_plus_L

Billie Eilish: (CD / D)
14,87 €
Predajca: M_plus_L

Billie Eilish: Billie Eilish: Keď všetci zaspíme, kam pôjdeme? (Re-Pack) - Universal Music - (CD / W)
16,47 €
Predajca: M_plus_L

Billie Eilish: Keď všetci zaspíme, kam pôjdeme? - Universal Music - (CD / W)
16,01 €
Predajca: M_plus_L

Billie Eilish: Keď všetci zaspíme, kam pôjdeme? (Pale Yellow Vinyl) - Universal Music - (LP / W)
41,89 €
Predajca: MUZIKER

Billie Eilish - Hit Me Hard And Soft (LP)
36,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Billie Eilish: Happier Than Ever - Interscope - (LP / H)
42,38 €
Predajca: M_plus_L

Rick Astley - The Best Of Me (2 CD)
21,72 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Eminem: Eminem: (CD / T)
15,90 €
Predajca: M_plus_L

Whitesnake: (CD / S)
15,56 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Whitesnake: (CD / G)
28,48 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Raven: Stay Hard - - (CD / S)
22,53 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

C.C. Catch: The Best - - (CD / T)
24,97 €
Predajca: M_plus_L

No Sinner - Old Habits Die Hard - - (CD / Titel: H-P)
7,68 €
Predajca: M_plus_L

100% hity Best of 2015
2,93 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,84 €
Predajca: M_plus_L

Various: Best Of Rockpalast - - (CD / B)
20,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Eminem: (CD / M)
14,94 €
Predajca: M_plus_L

Take That: Greatest Hits
13,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Backstreet Boys - The Very Best Of (Remastered) (CD)
13,36 €
Predajca: M_plus_L

Bon Jovi: Greatest Hits - - (CD / G)
14,14 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Po veľmi úspešných dvoch doskách prichádza Billie Eilish s tretím štúdiovým albumom. Volá sa HIT ME HARD AND SOFT a popová ikona na ňom predstaví rozmanitú, ale zároveň súdržnú kolekciu piesní, ktoré ohýbajú žánre a vzpierajú sa trendom. HIT ME HARD AND SOFT napísala Billie Eilish so svojim bratom a dlhoročným spolupracovníkom FINNEASOM, ktorý sa postaral aj o produkciu celého albumu. S rešpektom k životnému prostrediu vyjde album fyzicky aj v limitovaných edíciách v obaloch vyrobených zo 100% recyklovateľných materiálov. Skladby: 1. Skinny 2. Lunch 3. Chihiro 4. Birds of a Feather 5. Wildflower 6. The Greatest 7. L'amour de Ma Vie 8. The Diner 9. Bittersuite 10. Blue
Billie Eilish: Hit Me Hard And Soft
Nový dovážaný tovar!
Nasleduje popis - aj na vyžiadanie.
Už viac ako pol desaťročia je Billie Eilish považovaná za najvplyvnejšiu a najosobitejšiu umelkyňu súčasnosti, za hlas svojej generácie - 17.05.24 vydá svoj tretí štúdiový album "HIT ME HARD AND SOFT". Rovnako ako predchádzajúce dva oslavované albumy, ktoré napísala a nahrala spolu so svojím bratom FINNEASOM, aj nové dielo už teraz patrí k absolútnym albumovým vrcholom tohto roka. Uznávaný debutový album 'WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO' sa v roku 2019 dostal priamo na prvé miesto v 18 krajinách a okrem iného dosiahol platinový status aj v Nemecku. V súčasnosti 9-násobný držiteľ GRAMMY a dvojnásobný držiteľ Oscara, najnovší vydaný album 'Happier Than Ever' (2021) sa dokonca dostal na 1. miesto v 20 krajinách - orámovaný 16-násobnou platinou a ďalšími zlatými oceneniami. Svojho prvého Oscara získala za bondovskú tematickú pieseň "No Time To Die" a druhého Oscara za príspevok Barbie "What I Was Made For". Tretí album "HIT ME HARD AND SOFT" je jednoznačne najodvážnejšou albumovou výpoveďou jej kariéry. Názov albumu vlastne hovorí za všetko: je to neuveriteľne emotívne dielo, ktoré sa dotýka, ktoré zasahuje tvrdo aj mäkko, v ktorom Billie opakovane posúva nové žánrové hranice z hľadiska obsahu a zvuku. Predovšetkým však aj tentoraz dôveruje svojim inštinktom - a opäť zdôrazňuje, prečo je považovaná za najvzrušujúcejšiu pesničkárku súčasnosti.
- Interpret
- Billie Eilish
- Počet titulov
- 0
- Mediálny nosič
- CD
- Hmotnosť
- 70 g
- Číslo od výrobcu
- 223675
- EAN kód
- 0602465223675602465223675
- Interpret
- Billie Eilish
- Počet titulov
- 0
- Mediálny nosič
- CD
- Hmotnosť
- 70 g
- Číslo od výrobcu
- 223675
- EAN kód
- 0602465223675602465223675
Hodí sa k tomu

Billie Eilish: Billie Eilish: Keď všetci zaspíme, kam pôjdeme? (Re-Pack) - Universal Music - (CD / W)
16,47 €
Predajca: M_plus_L

Billie Eilish: (CD / D)
14,87 €
Predajca: M_plus_L

Universal Music Billie Eilish - Happier Than, Pop rock, CD, Billie Eilish, Fyzické médiá, Dospelí, 1 disky
10,97 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,91 €
Predajca: M_plus_L

Billie Eilish: Keď všetci zaspíme, kam pôjdeme? - Universal Music - (CD / W)
16,01 €
Predajca: M_plus_L

Billie Eilish Plagát Sparks 61 x 91,5 cm
8,99 €
Predajca: French_Connection_Posters

Billie Eilish Eilish Eilish Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
629,90 €/1l
62,99 €
Predajca: PerfumTraders

Billie Eilish Eilish No.2 Woda parfumovaná 50ml
996,60 €/1l
49,83 €
Predajca: PerfumTraders

Billie Eilish: Keď všetci zaspíme, kam pôjdeme? (Pale Yellow Vinyl) - Universal Music - (LP / W)
41,89 €
Predajca: MUZIKER

Billie Eilish Eilish No.2 Woda parfumovaná 100ml
576,00 €/1l
57,60 €
Predajca: Glamperfeu

Billie Eilish: Hit Me Hard And Soft (Limited Edition) (Yellow Marbled Vinyl)
55,97 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Billie Eilish: Happier Than Ever
27,22 €
Predajca: M_plus_L

Billie Eilish Your Turn EDP 100 ml UNISEX
542,00 €/1l
54,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Plagát Billie Eilish When We All Fall Asleep Where Do We Go 61x91.5cm
16,26 €
Predajca: CloseUp

Billie Eilish - Hit Me Hard And Soft (Isolated Vocals) (Bone Coloured) (LP)
52,89 €
Predajca: MUZIKER

Billie Eilish: (Limited 1 Year Edition) (Blue W/ Orange Splatter BioVinyl)
60,86 €
Predajca: M_plus_L

Billie Eilish Eilish SG 150 ml W
134,00 €/1l
20,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

5 v 1 1000W kulma na vlasy, sada kulmy, kefy, okrúhleho kefového nástavca a sušiacej trysky - DYME
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

ISBN Billie Eilish, Hudba, Angličtina, tvrdý obal, 336 strany
37,23 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,66 €
Predajca: M_plus_L

Billie Eilish: Happier Than Ever - Interscope - (LP / H)
42,38 €
Predajca: M_plus_L

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

Billie Eilish - Hit Me Hard And Soft (LP)
36,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nokia 2660 Flip 4G DS, Flip, Dual SIM, 7,11 cm (2.8"), 0,3 MP, 1450 mAh, Borovica
207,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Billie Eilish Eilish EDP 50 ml W
1 474,60 €/1l
73,73 €
Predajca: PerfumTraders

Inteligentné hodinky s plným dotykovým displejom športové fitness hodinky Ip67 vodotesné Bluetooth pre Android Ios Muži Žena Smartwatche,
41,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512 GB Dual-Sim Midnight Black
470,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

Nokia 2720 Flip TA-1170 DS Schwarz 2G Kamera Tasten Klapphandy Außendisplay
136,85 €
Predajca: Elektrolocke

Posteľná bielizeň Billie Eilish 140x200, 70x90 cm
29,13 €
Predajca: PADU
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Brúsny kameň, brúsny kameň, brúsne nástroje, brúsny kameň, obojstranný brúsny kameň
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Šesťhranné skrutky, matice, skrutky, sortiment matíc a skrutiek, spojovací materiál, príslušenstvo na opravy
21,99 €
Predajca: Zanjo24

Koi Fish Wind Chime, farebné ryby Wind Chime, zvonkohry kovové remeslá, odkvapy závesné dekorácie, Wind Chime
18,99 €
Predajca: Zanjo24

Nafukovateľný reproduktor v štýle "ghettoblaster" – dekorácia na párty s motívom 80. a 90. rokov
36,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Plastová uzamykateľná klietka na mobilný telefón – „Jail Lock Box“ – pre školu, rodinu, párty, zábavu, darček – čierna, sivá
24,99 €
Predajca: Zanjo24

Opeľovací box, box na párenie včiel, box na včelieho kráľa, včelársky box, včelárske vybavenie, včelársky nástroj
33,99 €
Predajca: Zanjo24

Kryt hlavy golfového klubu,Kryt hlavy golfového klubu,Kryt hlavy golfového klubu,Kryt hlavy golfového klubu pre drevo,Kryt hlavy golfového klubu pre železo,Golfové príslušenstvo
18,99 €
Predajca: Zanjo24

Šesťhranné skrutky, matice, skrutky, sortiment matíc a skrutiek, spojovací materiál, príslušenstvo na opravy
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Šesťhranné skrutky, matice, skrutky, sortiment matíc a skrutiek, spojovací materiál, príslušenstvo na opravy
15,99 €
Predajca: Zanjo24

75 piesní o láske (3 CD) 75 Love Songs
14,99 €
Predajca: Sieben-Sachen