1,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Maxima Culpa
19,17 €
Predajca: M_plus_L

Kasperl und der Kornkreis
17,28 €
Predajca: M_plus_L

Das Jahrestreffen der glücklichen Witwen
18,59 €
Predajca: M_plus_L

Nefiltrované
31,47 €
Predajca: M_plus_L

Der Untertan
18,19 €
Predajca: M_plus_L

Przystań nad Wisłą - Anna Szczęsna
10,48 €
Predajca: MATFEL

Der Räuber Hotzenplotz 2: Novinky z lúpežného Hotzenplotzu
14,91 €
Predajca: M_plus_L

Der Schimmelreiter
18,03 €
Predajca: M_plus_L

Der Trafikant
26,32 €
Predajca: M_plus_L

Betty
24,51 €
Predajca: M_plus_L

Jeder ist beziehungsfähig
21,34 €
Predajca: M_plus_L

Der Liebescode
22,97 €
Predajca: M_plus_L

Frühlingszeit mit Lieselotte
11,76 €
Predajca: M_plus_L

Maigret und Inspektor Griesgram
17,21 €
Predajca: M_plus_L

Kasperl und der schlimme Unbekannte
17,42 €
Predajca: M_plus_L

Maigret und das Dienstmädchen
22,13 €
Predajca: M_plus_L

Giesbert und der Gluckerbach
17,92 €
Predajca: M_plus_L

Sztuka proroctwa
13,63 €
Predajca: MATFEL

Maigret und das Gespenst
21,85 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zmäkčovač tkanín Sano Maxima Baby Aloe Vera je hypoalergénny zmäkčovač určený na detské oblečenie a odevy pre osoby s citlivou pokožkou. Obohatený o výťažok z aloe vera zmäkčuje tkaniny, zachováva ich kvalitu, uľahčuje žehlenie a zanecháva dlhotrvajúcu jemnú vôňu. Vhodný na pranie v práčke aj na ručné pranie.
- Hmotnosť
- 4000 g
- EAN kód
- 4075700103845
- Hmotnosť
- 4000 g
- EAN kód
- 4075700103845
Hodí sa k tomu

Koncentrovaný pracie gél Sensitive 4L SANO Maxima prací gél
10,28 €/1l
41,10 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Postel s čalúneným čelom, rozmery 90x200 cm, sivá farba. Posteľ s úložným priestorom, možnosť využitia ako denná posteľ, rozkladacia sedačka, hosťovská posteľ. Rozkladacia
344,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
19,97 €
Predajca: BEBELUC

Hoover H5DPB4149AMBC-S Pračka so sušičkou Predvolba času spustenia Inteligentné ovládanie
1 259,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NetworkTechnologies

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
583,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FlatPrime

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,71 €/1l
8,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Duzzit | Čistič práčky - 250 ml - Levanduľa - Účinné čistenie - Svieža vôňa
11,96 €/1l
2,99 €
Predajca: Lemonbite

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
189,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring s rámom postele a čelom, úložná posteľ Funkčná posteľ Manželská posteľ Velvet
418,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Belini kuchynská linka kuchynský blok Alice - kuchynský nábytok 240 cm kuchynská linka na mieru plne vybavená bez elektrospotrebičov s nástennými a spodnými skrinkami, bez pracovnej dosky, matná biela
847,00 €
Predajca: Belini

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

SoBuy Držiak do mikrovlnnej rúry Polička Kuchynská polička s 2 policami a 2 držiakmi na fľaše Mini polička Stojan na korenie Priemyselný dizajn WHT cca: 60x72x36cm KCR08-PF
71,95 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Tefal Duetto+ G719S735, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Bez povlaku, Nerezová oceľ, 250 °C
97,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Apple iPhone 12 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2778 x 1284 px, 256 GB, 12 MP, iOS 14, Modrá
Generálne opravený
419,00 €
Doprava zdarma
Predajca: RoundedTrade

Veľká šatníková skriňa 200 cm TOSIA 1 - kašmír / čierna
427,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Exquisit EHE 156-2.1 UBZ-Set, Keramický, 4 zone(s), Sklokeramická, Čierna, Dotyk, 59 cm
474,06 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
8,31 €/1l
41,57 €
Predajca: Zeitburg

Sleepy čistiace utierky – mix – 6 farieb a vôní
29,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Cyklónový ručný vysávač CLEANmaxx Akku Sensation - modrý/strieborný
182,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kancelárske kreslo - Ergonomické sedadlo - Kreslo s 90° sklopnou podrúčkou - Bedrová opierka - Výškovo nastaviteľné - Ružová
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

CreaTable, 21519, Nordic Fjord Frost, 30-dielna kombinovaná súprava, kamenina
162,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Hermia Concept, BNIRM24Y2520, jedálenský servis, jedálenský servis (24 kusov), biela, porcelán, 22 x 22 x 2 cm
133,68 €
-5,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Haier HSR3918EWPG Side by Side - nerezový vzhľad XL-Slim Line
1 149,79 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Doručený tovar nezodpovedá objednanému.
Vyzerá to, čo ste mi poslali, vôbec podobne ako to, čo som si objednal? A kde je môj Lavilin, ktorý som tiež zaplatil a objednal?