4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
40,70 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-22%
31,61 €
Predajca: PG-Service
Laura Biagiotti Roma, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Karafiát, Jazmín, Ruže, Tuberóza, Jantár, Myrha, Pačuli, Vanilka
501,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(135)Počet hodnotení: 135
50,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(121)Počet hodnotení: 121
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
36,98 €
4% poukaz
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: heute-wohnen
Sada plastových misiek na miešanie (4 ks)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
25,62 €
Predajca: Special-trends
Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Arendo papier na pečenie pre teplovzdušnú fritézu, obdĺžnikový, 4,5 - 10 l, 22 x 14 x 4,5 cm, nepriľnavý, nebielený, pre fritézu Ninja Airfryer AF300EU & AF400EU, 100 ks
0,77 €/1m
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(66)Počet hodnotení: 66
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(35)Počet hodnotení: 35
162,00 €
Predajca: NeuertsShop
Gigaset CL390HX, IP telefón, Šedá, Bezdrôtový handset, 50 m, 230 m, 150 položky
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(24)Počet hodnotení: 24
93,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Vianočné ponožky zvieratko, teplé ponožky vianočné, plyšové ponožky pre ženy, ponožky do chatrče vianočné ponožky s plyšovou podšívkou a protišmykovými nopkami, zimné ponožky pre ženy darčeky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,12 €
Predajca: odsellingaaa
Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 4,5
4,5Na základe 2 hodnotení
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%
50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.