Platformy:

Xbox Series X

IO Interactive 007 First Light, Xbox Series X, T (neplnoletí), Physical / Download

154,86 €

plus 5,99 € poštovné

ut 21. – po 27. júla

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Hry a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre IO Interactive MindsEye, Xbox Series X, M (Mature)
IO Interactive MindsEye, Xbox Series X, M (Mature)
43,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Hra pre Xbox Series PLAION 007 First Light
Hra pre Xbox Series PLAION 007 First Light
71,98 €
-8%
65,52 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Electronic Arts Immortals of Aveum, PlayStation 5, M (Mature), Stiahnuť
Electronic Arts Immortals of Aveum, PlayStation 5, M (Mature), Stiahnuť
14,99 €
Predajca: CCgames
Obrázok produktu pre Deep Silver 007 First Light, PlayStation 5
Deep Silver 007 First Light, PlayStation 5
103,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS
Obrázok produktu pre Electronic Arts Battlefield 6, PlayStation 5, Režim multiplayer, M (Mature)
Electronic Arts Battlefield 6, PlayStation 5, Režim multiplayer, M (Mature)
117,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS
Obrázok produktu pre IO Interactive Hitman: World of Assassination, PlayStation 5, M (Mature), Fyzické médiá
IO Interactive Hitman: World of Assassination, PlayStation 5, M (Mature), Fyzické médiá
45,60 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre IO Interactive MindsEye, PlayStation 5, M (Mature)
IO Interactive MindsEye, PlayStation 5, M (Mature)
20,22 €
-7%
18,62 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Capcom Resident Evil Requiem, Xbox Series X, M (Mature)
Capcom Resident Evil Requiem, Xbox Series X, M (Mature)
133,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-System
Obrázok produktu pre Bethesda DOOM: The Dark Ages (XSX), Xbox Series X/Series S, Fyzické médiá
Bethesda DOOM: The Dark Ages (XSX), Xbox Series X/Series S, Fyzické médiá
68,62 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Techland Dying Light, Nintendo Switch, Režim multiplayer, M (Mature), Fyzické médiá
Techland Dying Light, Nintendo Switch, Režim multiplayer, M (Mature), Fyzické médiá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 68
68,51 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Bethesda Starfield, Xbox Series X
Bethesda Starfield, Xbox Series X
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
93,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Sony Interactive Entertainment Nioh, PlayStation 4, M (Mature), Fyzické médiá
Sony Interactive Entertainment Nioh, PlayStation 4, M (Mature), Fyzické médiá
18,48 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Electronic Arts Battlefield 1, PS4, PlayStation 4, Režim multiplayer, M (Mature)
Electronic Arts Battlefield 1, PS4, PlayStation 4, Režim multiplayer, M (Mature)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
120,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre PQube Tormented Souls, Nintendo Switch, Očakávané hodnotenie
PQube Tormented Souls, Nintendo Switch, Očakávané hodnotenie
65,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Electronic Arts The Sims 4 (PS4), PlayStation 4, Režim multiplayer
Electronic Arts The Sims 4 (PS4), PlayStation 4, Režim multiplayer
116,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre SEGA Judgment, Xbox Series X, M (Mature), Fyzické médiá
SEGA Judgment, Xbox Series X, M (Mature), Fyzické médiá
69,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Bethesda Redfall, Xbox Series X, M (Mature)
Bethesda Redfall, Xbox Series X, M (Mature)
56,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Sony Interactive Entertainment Bloodborne - PLAYSTATION HITS, PlayStation 4, M (Mature)
Sony Interactive Entertainment Bloodborne - PLAYSTATION HITS, PlayStation 4, M (Mature)
29,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre GAME DOOM: The Dark Ages, Xbox Series X, M (Mature), Fyzické médiá
GAME DOOM: The Dark Ages, Xbox Series X, M (Mature), Fyzické médiá
129,85 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Electronic Arts Battlefield 2042, PlayStation 5, Očakávané hodnotenie
Electronic Arts Battlefield 2042, PlayStation 5, Očakávané hodnotenie
77,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Platforma:
Xbox Series X
Žáner hry:
Akčné, Dobrodružstvo
Hodnotenie ESRB:
T (neplnoletí)
Herná edícia:
Štandardný
Vývojár:
IO Interactive
Dátum vydania:
27/05/2026
Hodnotenie PEGI:
16
Herná séria:
James Bond
Jazyk pre voiceover:
Angličtina
Jazyk titulkov:
Angličtina, Francúzština, Nemčina, Španielčina, Taliančina
Typ distribúcie:
Physical / Download
Typ média:
Blu-ray
Popis obsahu PEGI:
Násilie, Nákupy v hre
Nákupy v hrách:
Áno
Hodnotenie USK:
16
Režim multiplayer:
Nie
Minimálny počet offline hráčov:
1
Vydavateľ:
IO Interactive
Opis obsahu podľa ESRB:
Krv, Jazyk, Náznakové témy, Násilie
Šírka balenia:
170 mm
Hĺbka balenia:
136 mm
Výška balenia:
15 mm
Hmotnosť vrátane balenia:
100 g


Sledujte Jamesa Bonda, mladého, vynaliezavého a niekedy bezohľadného rekrúta, počas výcvikového programu MI6 a zažite prvé kroky najslávnejšieho špióna na svete. Po hrdinskom čine je mladému námornému letcovi Jamesovi Bondovi ponúknuté miesto v obnovenom programe Double Zero. Keď však treba zastaviť darebáckeho agenta a misia tragicky zlyhá, nezostáva mu nič iné, len spolupracovať so svojím neochotným mentorom Greenwayom, aby odhalil sprisahanie a zabránil hroziacemu prevratu v srdci národa. VYNIKAJÚCE HERNÉ PRÍBEHY Vydajte sa na misie v dychberúcich lokalitách, jazdite na ikonických vozidlách a zažite filmové dobrodružstvo pri prenasledovaní nečestného agenta, ktorý je vždy o krok vpred. ŠPIONUJTE HLASITO alebo potichu? Bojujte päsťami alebo guľkami, používajte gadgety na infiltrovanie nepriateľského územia alebo oklamanie stráží - prístup je len na vás. VÍTAJTE V MI6 Otestujte svoje schopnosti a zahrajte si obľúbené misie niekoľkokrát s dodatočnými modifikátormi - pre neobmedzenú špionážnu zábavu!
Žáner
Akčné hry
Hmotnosť
73 g
Klasifikácia podľa veku (USK)
16
Výrobca
IO Interactive
Platformy
Číslo od výrobcu
225391
EAN kód
0884095225391
884095225391

Žáner
Akčné hry
Hmotnosť
73 g
Klasifikácia podľa veku (USK)
16
Výrobca
IO Interactive
Platformy
Číslo od výrobcu
225391
EAN kód
0884095225391
884095225391
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Xbox Game Studios The Outer Worlds 2, PS5, PlayStation 5, M (Mature), Fyzické médiá
Xbox Game Studios The Outer Worlds 2, PS5, PlayStation 5, M (Mature), Fyzické médiá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
67,64 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Capcom Monster Hunter Wilds, PlayStation 5, Režim multiplayer, T (neplnoletí)
Capcom Monster Hunter Wilds, PlayStation 5, Režim multiplayer, T (neplnoletí)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 16
13,85 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution
Obrázok produktu pre Sony Marvel’s Spider-Man 2 (PS5), PlayStation 5, T (neplnoletí), Fyzické médiá
Sony Marvel’s Spider-Man 2 (PS5), PlayStation 5, T (neplnoletí), Fyzické médiá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 25
116,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Electronic Arts Need for Speed : Hot Pursuit Remastered, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
Electronic Arts Need for Speed : Hot Pursuit Remastered, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 47
29,99 €
Predajca: ak-trade
Obrázok produktu pre GAME 007 First Light, PS5, PlayStation 5, Očakávané hodnotenie
GAME 007 First Light, PS5, PlayStation 5, Očakávané hodnotenie
115,28 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Activision Call of Duty: Black Ops 7, PlayStation 5, Režim multiplayer, M (Mature), Fyzické médiá
Activision Call of Duty: Black Ops 7, PlayStation 5, Režim multiplayer, M (Mature), Fyzické médiá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
41,76 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Nintendo The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Collector's Edition, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
Nintendo The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Collector's Edition, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 33
159,99 €
Predajca: Hardware-Hero
Obrázok produktu pre Nintendo 2237840, Nintendo 3DS, Očakávané hodnotenie
Nintendo 2237840, Nintendo 3DS, Očakávané hodnotenie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ak-trade
Obrázok produktu pre IO Interactive 007 First Light, PlayStation 5, T (neplnoletí), Fyzické médiá
IO Interactive 007 First Light, PlayStation 5, T (neplnoletí), Fyzické médiá
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
152,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Microsoft Minecraft Starter Collection, PlayStation 4, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
Microsoft Minecraft Starter Collection, PlayStation 4, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
44,04 €
Predajca: ak-trade
Obrázok produktu pre Konami Silent Hill f - Day One Edition (Xbox Series X), Xbox Series X, M (Mature), Fyzické médiá
Konami Silent Hill f - Day One Edition (Xbox Series X), Xbox Series X, M (Mature), Fyzické médiá
64,70 €
Predajca: T3S_Shop
Obrázok produktu pre Sony Marvel's Spider-Man, PlayStation 4, T (neplnoletí)
Sony Marvel's Spider-Man, PlayStation 4, T (neplnoletí)
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 183
Použité
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PhoneMuc
Obrázok produktu pre Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, M (Mature)
Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, M (Mature)
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 141
25,54 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Wild River: A Wonderful Life pre Nintendo Switch - remake
Wild River: A Wonderful Life pre Nintendo Switch - remake
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
24,99 €
Predajca: ak-trade
Obrázok produktu pre Maximum Games Poppy Playtime Triple Pack, Nintendo Switch, Očakávané hodnotenie
Maximum Games Poppy Playtime Triple Pack, Nintendo Switch, Očakávané hodnotenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
37,67 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Ubisoft Assassin's Creed III Remastered, PlayStation 4, Režim multiplayer, M (Mature), Fyzické médiá
Ubisoft Assassin's Creed III Remastered, PlayStation 4, Režim multiplayer, M (Mature), Fyzické médiá
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
62,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Warner Bros. Games Mortal Kombat 11 Ultimate – Edition Limitée, PlayStation 4, Režim multiplayer, M (Mature), Fyzické médiá
Warner Bros. Games Mortal Kombat 11 Ultimate – Edition Limitée, PlayStation 4, Režim multiplayer, M (Mature), Fyzické médiá
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 28
52,74 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Rebellion Sniper Elite: Resistance (PS5), PlayStation 5, Režim multiplayer, M (Mature), Fyzické médiá
Rebellion Sniper Elite: Resistance (PS5), PlayStation 5, Režim multiplayer, M (Mature), Fyzické médiá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
47,49 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre ak tronic Software & Services Monster Hunter Wilds, PlayStation 5, Režim multiplayer
ak tronic Software & Services Monster Hunter Wilds, PlayStation 5, Režim multiplayer
50,73 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Cenega Game PlayStation 5 EA Sports FC 26
Cenega Game PlayStation 5 EA Sports FC 26
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
64,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
The cover art for the video game Ace Combat 7: Skies Unknown for PlayStation 4.
BANDAI NAMCO Entertainment Ace Combat 7: Skies Unknown, PS4, PlayStation 4, Režim multiplayer, T (neplnoletí), Požadovaná náhlavná súprava pre virtuálnu realitu
30,85 €
Predajca: M_plus_L
The image is the cover art for the video game Mount & Blade II: Bannerlord for PlayStation 4.
Prime Matter Mount & Blade II: Bannerlord, PlayStation 4, M (Mature), Fyzické médiá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,26 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Final Fantasy X / X-2 HD Remaster
Final Fantasy X / X-2 HD Remaster
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
53,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Aerosoft Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition, PC, E (bez obmedzenia), Fyzické médiá
Aerosoft Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition, PC, E (bez obmedzenia), Fyzické médiá
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: aerosoft-house-of-simulation
Obrázok produktu pre Deep Silver Kingdom Come Deliverance II, PlayStation 5, M (Mature)
Deep Silver Kingdom Come Deliverance II, PlayStation 5, M (Mature)
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
82,56 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre CeDe Sid Meier's Civilization VII, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov)
CeDe Sid Meier's Civilization VII, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov)
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
69,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre 2K WWE Battlegrounds, Nintendo Switch, Režim multiplayer, T (neplnoletí), Fyzické médiá
2K WWE Battlegrounds, Nintendo Switch, Režim multiplayer, T (neplnoletí), Fyzické médiá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
52,85 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Team17 Worms Battlegrounds + Worms WMD Double Pack, PlayStation 4, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
Team17 Worms Battlegrounds + Worms WMD Double Pack, PlayStation 4, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,08 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Microids Syberia: The World Before PS4, PlayStation 4
Microids Syberia: The World Before PS4, PlayStation 4
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Telltale Games 7 Days to Die, PlayStation 4, M (Mature), Fyzické médiá
Telltale Games 7 Days to Die, PlayStation 4, M (Mature), Fyzické médiá
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,93 €
Predajca: SQsubs

Hodnotenia zákazníkov

23. júna 2026
Overený nákup
Nahlásiť
Dobrý príbeh, ale...
Platformy PS5
11. júna 2026
Overený nákup
Platformy Xbox Series X
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Hra Call of Duty: Vanguard pre Xbox Series
Hra Call of Duty: Vanguard pre Xbox Series
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Call of Duty 9 - Black Ops 2
Call of Duty 9 - Black Ops 2
14,95 €
5% poukaz
Predajca: Krocoworld
Obrázok produktu pre Kempingový ventilátor Nabíjateľná batéria 8000mAh Odnímateľné čepele Diaľkové ovládanie 3 rýchlosti Prenosný ventilátor na cestovanie vonku
Kempingový ventilátor Nabíjateľná batéria 8000mAh Odnímateľné čepele Diaľkové ovládanie 3 rýchlosti Prenosný ventilátor na cestovanie vonku
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Electronic Arts Mass Effect PC, PC
Electronic Arts Mass Effect PC, PC
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,95 €
5% poukaz
Predajca: Krocoworld
Obrázok produktu pre Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 32
29,40 €
-27%
21,17 €
Predajca: DITH-Shop-Online
Obrázok produktu pre 100Pcs označovacie vlajky 4 X 5in PVC vlajky 15in oceľové pólové trávnikové značky pre dvore psa výcvik stavenisko
100Pcs označovacie vlajky 4 X 5in PVC vlajky 15in oceľové pólové trávnikové značky pre dvore psa výcvik stavenisko
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24