Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Súťaže

Súťaže

Hrajte a vyhrajte

  


Výhercovia

Súťažili ste? Pozrite sa, či sa na vás usmialo šťastie v žrebovaní.

 

 

Výhercovia súťaže na Facebooku: "Súťaž Skryté poukážky"

Výhercami súťaže Skryté poukážy na Facebooku sú:

20 €: Andrea Gondorová Vilagiová
30 €: Zuzana Mrazová
40 €: Tibor Kosztolányi
50 €: Petra Kovačova
60 €: Janka Tereková
70 €: Milan Šmatlík
80 €: Eva Rejentová - Kánová
90 €: Hanka Karpišová
100 €: Adio Poliak
150 €: Lucka Adamkova

Výhercovia súťaže: „Súťaž o vysávače do auta značky Aroso“

Autovysávače do auta značky Aroso vyhrávajú:

Daniela Bucková, Šarišské Michaľany
Daniela Kleinová, Poprad
Martina Kundeková, Chminianska Nová Ves
Marek Sladký , Sereď
Tatiana Škvarková , Prešov

Výhercom srdečne blahoželáme!  Výhry budeme posielať v prvej polovici októbra na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: „Výhodné nákupy do školy a skvelá súťaž“

Nákup školských potrieb priniesol šťastie nasledovným výhercom:

Jozef Bablena, Lučenec
Marianna Balíková, Želovce
Barbora Čaplová, Bratislava
Monika Džačovská, Sabinov
Alena Danisová, Šamorín
Milena Holdošová, Ružomberok
Renáta Hudecová, Modrý Kameň
Iveta Jamborova, Rišňovce
Stanislava Komárová, Prešov
Ľudmila Kratoňová, Dolný Kubín
Anna Kubisová, Martin
Jaroslava Litunova, Čadca
Mariana Loncová, Prešov
Iveta Lukáčová, Bratislava
Mirka Macuškova, Nove Mesto nad Vahom
Peter Mészáros, Banská Bystrica
Silvia Mészárosová, Dunajská Streda
Janka Mlynárová, Gočovo
Beáta Mudrá, Čaňa
Ľudmila Olejárová, Michalovce
Anton Paľák, Zákamenné
Zuzana Pap, Chorvátsky Grob
Jana Paulíková, Žitavany
Cecília Rudyová, Chotča
Tatiana Strempeková, Veľké Držkovce
Tatiana Šopíková, Stará Turá
Ingrid Štefanová, Vranov nad Topľou
Adela Tichá, Turzovka
Jana Tomicová, Skalité
Ján Uhrin, Kežmarok
Monika Uríková, Prievidza
Miloš Vrana, Pohronská Polhora
Lucia Ziskova, Poprad

Výhercom srdečne blahoželáme!  Výhry budeme posielať kuriérom v prvej polovici októbra. Zvyšných 7 vyžrebovaných nesplnilo podmienky súťaže.

Výhercovia súťaže na Facebooku: Hrnce Fissler

Výhercami súťaže na Facebooku o hrnce značky Fissler sú:

Jana Dlhá
Kaťa Fulková
Danka Hájeková
Jana Fillová
Zuzana Zajkova Rammelfanger
Regina Burianová
Dominika Vašeková
Andrea Petrušková
Ejushka Podivinská
Zuzana Beňová

Výhercom srdečne blahoželáme! 

Výhercovia súťaže na Facebooku: Autokozmetika Carlson

Výhercami súťaže na Facebooku o autkozmetiku značky Carlson sú:

Mata Bavlovicova
Robo Bodnár
Jaroslav Gurka
Michal Jakubík
Kristián Len Kotrík
Simonka Krajcárová
Tünde Séra Tóth
Katka Višvaderova
Cyntia Volenská – Vargová
Nadežda Zelovičová

Výhercom srdečne blahoželáme!  

 

Výhercovia ankety: K-on-line Feedback

Vyžrebovali sme výhercov ankety K-on-line Feedback za mesiac august, ktorí vyhrávajú nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 20 eur:

Anna Absolonová, Prievidza
Anna Angyalová, Rožňava
Romana Antalová, Bánovce nad Bebravou
Klaudia Ármai, Rúbaň
Alexandra Badalová, Dulovce
Emília Badinská, Bratislava
Zuzana Bachanová, Topolcany
Simona Bachledová, Ždiar
Imrich Bednár, Lučenec
Angelika Beekyová, Bratislava
Iva Blanáriková, Dunajská Lužná
Lucia Boldisová, Senec
Adriana Boleková, Košice
Jozef Bomboš, Zvolen
Silvia Emodiová, Rožňava
Lucia Énekešová, Nové Zámky
Jana Fabryová, Michalovce
Miroslav Fajta, Ružomberok
Robert Gubó, Trenčín
Mária Harničárová, Chminianska Nová Ves
Jana Hašáková, Nové Mesto nad Váhom
Peter Hatala, Martin
Irena Jackova, Krásnohorské Podhradie
Anna Jačeková, Sereď
Ľudmila Jagerčíková, Sliač
Katarína Kastanová, Divín
Tatiana Lobunová, Bratislava
Rudolf Lohnický, Galanta
Martina Lokajová, Považská Bystrica
Dušan Pernis, Prievidza
Stanislava Peťková, Nemecká
Andrea Petlušová, Podhorie
Monika Szabová, Kremnica
Štefan Szathmary, Michaľany
Martin Štvrtecký, Jablonica
Dušan Šuba, Považská Bystrica
Daniela šuhajdová, Bratislava
Radoslav Šuchaň, Bratislava
Miriam Trisciková, Veľký Šariš
Lubomira Tupová, Dolná Strehová
Kamila Turáková, Horné Srnie
Pavol Turan, Nesvady
Ľubomír Turčan, Zlaté Moravce
Júlia Valentová, Bratislava
Petronela Zagibová, Gemerská Poloma
Dana Zacharová, Spišská Nová Ves
Krisztina Zalcerová, Hrhov
Zita Zaťková, Topoľčany
Helena Zbojovská, Trebišov
Darina Zemanová, Bratislava

Výhercom srdečne blahoželáme! Nákupné poukážky zašleme doporučenou poštou na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: 6. kolo - Slovenské dni

V 6. súťažnom kole sa šťastie usmialo na týchto výhercov:

Helena Alexova, Poprad
Martin Beňo, Hanušovce nad Topľou
Marta Bračoková, Zvolen
Veronika Bučková, Banská Bystrica
Ľubomíra Ďurošová, Glabušovce
Daniel Gloss, Veľké Orvište
Ján Gréč, Banská Bystrica 9
Magdaléna Chytrová, Vranov nad Topľou
Eva Ibošová, Rimavska Sobota
Viera Kanková, Igram
Zdenka Knapova, Považská Bystrica
Eva Kováčiková, Prievidza
Róbert Krošlák, Partizánske
Jozef Ludvig, Bratislava
Klaudia Mancova, Trnava
Goran Marjanovič, Záhradné
Valéria Marková, Pravenec
Erika Miháliková, Poprad
Maria Mikcova, Prešov
Roman Ostáš, Levice
Rudolf Pagáč, Púchov
Elena Paveleková, Malženice
Viera Petrgalovičova, Selec
Darina Plaštiaková, Levice
Pavel Podkamenský, Partizánske
Erika Radosová, Vinica
Vierka Rakučiaková, Liptovská Sielnica
Pavel Rychecký, Banská Bystrica
Ivana Supeková, Úľany nad Žitavou
Milan Šuška, Dubnica nad Váhom

 

Výhercom srdečne blahoželáme! Nákupné poukážky v hodnote 350 eur zašleme výhercom koncom augusta doporučenou poštou do vlastných rúk na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: 5. kolo - Slovenské dni

V 5. súťažnom kole sa šťastie usmialo na týchto výhercov:

Jozef Adamuščin, Bardejov
Dominika Beňadiková, Valaská Belá
Maria Bobotova, Trenčín
Anna Brutvanová, Poprad
Marta Cehľárová, Košice
Jozef Čechvala, Nové Mesto nad Váhom
Vladimír Čorňák, Prešov
Iveta Gallova, Martin
Eva Hanzeľová, Košice
Jozef Horvath, Košice
Iveta Kalná, Bratislava
Ružena Konečná, Poša
Vasyl Kushniriuk, Bratislava
Rudolf Lengyel, Košice
Janette Márnotová, Malacky
Andrea Miklášová, Močenok
Božena Mišková, Veľká Lomnica
Marta Nováková, Dunajská Streda
Katarína Ontkocová, Modra nad Cirochou
Jozef Patassy, Šaľa
Anna Polláková, Banská Bystrica
Zuzana Proksová, Nové Sady
Edita Stašáková, Stará Ľubovňa
Zuzana Styková, Banská Bystrica
Júlia Ševerová, Dubnica nad Váhom
Alena Šuňalová, Dubnica nad Váhom
Michaela Tisová, Rosina
Viera Vaclavikova, Vlkanová
Zuzana Vranova, Brezno
Alena Žišková, Poprad

Výhercom srdečne blahoželáme! Nákupné poukážky v hodnote 350 eur zašleme výhercom koncom augusta doporučenou poštou do vlastných rúk na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: 4. kolo - Slovenské dni

V 4. súťažnom kole sa šťastie usmialo na týchto výhercov:

Alžbeta Adamová, Rimavská Sobota
Zuzana Babinčáková, Martin
Jana Badinová, Trnava
Tatiana Balogová, Trnava
Renata Banova, Rimavská Sobota
Priska Baumanova, Čierny Brod
Milan Beňadik, Martin
Mirka Benianová, Žiar nad Hronom
Beata Bettesova, Zádor
Konrád Blaha, Nové Zámky
Zuzana Bubáková, Bratislava
Jana Demanková, Lučenec
Zuzana Diková, Hrochoť
Peter Ďurica, Zvolen
Tomáš Dvoráček, Bratislava
Daniela Franeková, Púchov
Miroslav Fučela, Turany
Jana Furjelová, Martin
Helena Greschnerová, Komárno
Maria Hajkova, Rišňovce
Miroslava Hargašová, Svrčinovec
Jana Hašáková, Nové Mesto nad Váhom
Miroslav Havran, Kežmarok
Marián Hlôška, Malacky
Anna Hockicková, Spišské Podhradie
Eva Horaková, Zlaté Moravce
Kamil Horečný, Púchov
Ľubica Hromadková, Humenné
Božena Ivanecká, Košice
Alena Jurikova, Čierna Voda
Nikola Jurská, Poprad
Renata Kankova, Zvolen
Gabriela Kebisová, Púchov
Jaroslava Kodadová, Púchov
Tatiana Komarcová, Humenné
Katarína Koniarova, Poprad
Pavol Konstant, Trenčín
Branislav Krahulec, Levice
Eduard Krajčírovič, Nové Mesto nad Váhom
Ján Krajník, Matúškovo
Marta Krištofcová, Moravský Svätý Ján
Alžbeta Kúdelová, Nitrianska Blatbica
Petra Kupecká, Zlaté Moravce
Tatiana Kůsová, Liptovský Ján
Frantisek Lakatos, Velke Ulany
Anna Lisakovská, Humenné
Rudolf Lohnický, Galanta
Elena Magáčová, Michalovce
Pavel Majchrovič, Spišská Nová Ves
Peter Maňák, Zlatníky pri Bánovciach
Jozef Marčok, Trenčín
Peter Maštalír, Žilina
Veronika Matejková, Čučma
Dalibor Mičo,ml., Trenčín
Jana Minárová, Dunajská Lužná
Kamila Mitríková, Gemerská Poloma
Katarína Morvayová, Bratislava
Marta Mudroňová, Vranov nad Topľou
Daniela Nadzamová, Vranov nad Topĺou
Simona Nagyová, Dunajská Streda
Magdaléna Násaliová, Lesenice
Helena Nosálová, Hlohovec
Anna Novacka, Bratislava
Vladimíra Paulecová, Považská Bystrica
Eva Paulikova, Kvetoslavov
Jana Paulíková, Žitavany
Božena Pecárová, Leopoldov
Ján Petrnák, Banská Bystrica
Daniela Petrovičová, Zlaté Moravce
Mata Phamova, Brusno
Gabriela Pokrývková, Bánovce nad Bebravou
Mária Poliovková, Zvolen
Katarína Polomská, Lúčka
Štefánia Priščáková, Prešov
Oľga Riczuová, Košice
Lubomir Roskos, Bratislava
Zuzana Satková, Pezinok
Mária Sedláčková, Považská Bystrica
Lukáš Sedlák, Sabinov - Orkucany
Zita Schleicherová, Lučenec
Anna Siváková, Ružomberok
Michaela Sojčíková, Dubnica nad Váhom
Miroslava Stefanikova, Povazska Bystrica
Richard Straka, Kojatice
Mirka Šustková, Považská Bystrica
Beáta Sztarovicsová, Dolinka
Lydia Šedikova, Prievidza
Anna Šnircová, Cigeľ
Marek Tomáš, Trebišov
Magdaléna Tomaščíková, Banská Bystrica
Maria Turanská, Bratislava
Pavel Uher, Malacky
Peter Uhlik, Piešťany
Jozef Ujvary, Banska Bystrica
Helena Valentova, Rožňava
Daniela Višňovská, Trnava
Drahotín Vyšný, Liptovský Mikuláš
Erika Zelenay, Vranov nad Topľou
Magdalena Zimanova, Kremnica
Jozef Zvaleny, Raznany

Výhercom srdečne blahoželáme! Nákupné poukážky v hodnote 100 eur zašleme v priebehu augusta doporučenou poštou do vlastných rúk na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: 3. kolo - Slovenské dni

V 3. súťažnom kole sa šťastie usmialo na týchto výhercov:

Mária Adamkovičová, Prešov
Ľubomír Babčan, Topoľčany
Vladimír Baldovský, Zvolen
Dana Balogová, Michalovce
Barbora Barteková, Humenné
Ján Bendik, Spišské Bystré
Zuzana Beňová, Kojatice
Janka Beracková, Kokava nad Rimavicou
Oľga Billiková , Poprad
Lenka Bočeková, Liptovská Štiavnica
Jarmila Bohušová, Sučany
Zoltán Bujna, Komárno
Cecília Bukatová, Košice
Daniela Cisáriková, Čadca
Marta Časná, Senec
Emília Černická , Poprad
Andrea Čopianová, Smižany
Viera Dludikova, Ružomberok
Erik Dropko, Košice
Vladislava Enekesová, Helcmanovce
Eva Fábelová, Leopoldov
Beáta Fazekašová, Šoporňa
Petra Feckova, Spišské Podhradie
Danka Gajdošová, Nové Mesto nad Váhom
Ildiko Ganzerová, Komárno
Marta Gazdova, Horovce
Oľga Gregorová, Dubnica nad Váhom
Emília Havlíková, Senica
Ján Hudák, Humenné
Ľudmila Hurtová, Kláštor pod Znievom
Daniela Jenčková, Sereď
Tomáš Justh, Zvolen
Jozef Kolenič, Zvolen
Edita Koryťáková, Horné Mýto
Tímea Kovács, Komárno
Daniela Kovalčíková, Poprad
Jan Kozak, Prešov
Lucia Kozmášová, Čaňa
Emília Kožáková, Nové Mesto nad Váhom
Oľga Krajčíková, Horná Mariková
Veronika Králiková, Kremnica
Daniela Kravcová, Prešov
Ján Kravec, Ruská Voľa Nad Popradom
Marta Krčová, Bratislava
Vladimír Krištof, Šišov
Zuzana Križanová, Partizánske
Štefan Kvas, Komárno
Štefan Lang, Spišská Teplica
Beata Lencseová, Tešedíkovo
Adam Líška, Bratislava
Martina Macejová, Smižany
Peter Majtán, Považská Bystrica
Andrea Maluniaková, Šenkvice
Soňa Manisova, Trenčín
Mária Matoušová, Banská Bystrica
Stanislav Mikula, Prievidza
Valika Mikulová, Banská Bystrica
František Mikuš, Trenčín
Janka Mlynárová, Gočovo
Gizela Morávková, Nitra
Bronislava Múčková, Bratislava
Helena Murová, Dolný Kubín
Florián Nagy, Galanta
Gizela Némethová, Nesvady
Anežka Noruláková, Košice
Antónia Nováková, Rovinka
Silvia Olivier Bendisová, Ružomberok
Alena Oravcová, Košice
Pavol Palla, Šenkvice
Oľga Polakovičová, Nové Zámky
Oleksandr Ponomarov, Prešov
Mária Rachelová, Starý Tekov
Marta Reňáková, Komárno, Nová Stráž
Marko Roháč, Tesare
Mária Rusnáková , Letanovce
Katarína Ruttkayová, Liptovské Sliače
Jolana Semerová, Trenčín
Anna Slezáková, Sušany
Monika Slobodníková, Lipany
Jana Sokolová, Humenné
Jozef Sova, Dlhá nad Oravou
Darina Svetlíková, Hlohovec
Oliver Szekely, Gelnica
Maria Szimethová, Dolné Saliby
Helena Šavelová, Batizovce
Peter Šimko, Žilina
Anna Škorecová, Nitra
Jozef Šmatlak, Nadlice
Pavel Štefančík, Banská Bystrica
Ivana Topolčanská, Košice
Agnesa Toporcerová, Spišská Nová Ves
Terezia Tothová, Košice
Veronika Trnovská, Ružomberok
Peter Urban, Kalinovo
Ivana Urbanová, Žilina
Helena Ürgeová, Žihárec
Mária Vágovičová, Trakovice
Katarína  Vaneková, Trenčín
František Viničenko, Čižatice
Marcela Zoričáková, Mlynčeky

Výhercom srdečne blahoželáme! Nákupné poukážky v hodnote 100 eur zašleme v priebehu augusta doporučenou poštou do vlastných rúk na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: 2. kolo - Slovenské dni

V 2. súťažnom kole sa šťastie usmialo na týchto výhercov:

Ing. Vladimír Andraščík, Lipovce
Ján Beňo, Zlaté Moravce
Eva Bertová, Bušince
Štefan Bondor, Čierny Brod
Judita Capáková, Rimavská Sobota
Marta Capková, Raková
Kvetka Cibulková, Stará Turá
Valeria Dandoová, Fiľakovské Kľačany
Jozef Dlugos, Kežmarok
Veronika Franeková, Čadca
Eva Gajdošová, Dolný Kubín
Lenka Glodová, Hencovce
Marián Hajdúch, Žilina
Lucia Helíková, Častkovce
Nazirabonu Israilová, Bratislava
Stanislav Jelšovka, Prievidza
Dominika Vrľáková, Červeník
Silvia Kalmová, Púchov
Slavka Kanuková, Smižany
Vojtech Karlik, Lučenec
Jaroslav Kašuba, Dunajov
Adela Kerekešová, Košice
Pavel Kolesár, Rohovce
Daniel Kollárik, Harichovce
Mária Komárová, Lemešany
Jana Konkolová, Bratislava
Michaela Koščáková, Trenčín
Kristína Kozorog, Štrkovec
Ľubica Križanová, Trenčín
Peter Kseňak, Kremna
Dušan Kubis, Martin
Ľubica Kubová, Bratislava
Kristína Kuklová, Bratislava
Jana Kupkovičová, Šoporňa
Andrea Lacková, Nitra
Anton Lacuška, Nitra
Ľuboš Landiga, Púchov
Zuzana Laššová, Vrútky
Maroš Lučivjanský, Spišská Nová Ves
Jana Macáková, Majcichov
Mirka Macušková, Nové Mesto nad Váhom
Ľubica Majková, Sereď
Jana Marendiaková, Trebišov
Eva Martišková, Ružomberok
Ján Melich, Zvolen
Zuzana Mirgová , Rakúsy
Andrej Mlynarčík, Senec
Martin Mlynárčik, Žiar nad Hronom
Marta Modranská, Vysoké Tatry
Gabriela Modránska, Prešov
Marian Mora, Nové Mesto nad Váhom
Sylvia Mózešová , Bellova Ves
Jozefína Mráziková, Trenčín
Peter Murgaš, Banská Bystrica
Monika  Mydlarčikova, Prešov
Eva Nagyová, Rimavská Sobota
Tibor Németh, Piešťany
Lucia Nováková, Košice
Zuzana Novosádová, Mikušovce
Eva Oberučová, Liptovský Mikuláš
Tomáš  Ondreička , Nitra
Mária Orlická, Bratislava
Karol Orolín, Žitavany
Mgr. Monika Pamulová Šamulová, Batizovce
Renáta Pappová, Košice
Dušan Pernis, Prievidza
Anna Petrová, Hencovce
Ivana Petrušová, Pečovská Nová Ves
Jozef Píš, Prievidza
Andrea Piškaninová - Sivčová, Dlhé nad Cirochou
Ema Polonská, Bojná
Milan Prídala, Pažiť
Michal Pšenčík, Vrutky
Karol Rapčaniak, Rimavská Sobota
Kristína Remperová, Prievidza
Ľubica Rimská, Spišská Nová Ves
Andrea Romoková, Dobšiná
Bohumil  Rychlovský, Bratislava
Marta Sedlačeková, Nitra
Magda Sedláková, Zvolen
Milan Sedmák, Piešťany
Rudolf Schmidt, Trnava
Henrieta Schonová, Michalovce
Gabriela Schurdáková, Kežmarok
Ivana Sládečková, Svit
Janka Sláviková, Beluša
Dušan Sliacky, Zvolen
Ivana Sorokáčová, Hamuliakovo
Estera Stanislavová, Liptovský Mikuláš
Renáta  Stanková, Trhovište
Tünde Staňo Csányi, Nové Zámky
Veronika Strelcová, Nižný Slavkov
Erika Škultétyová, Lužianky
Katarína Šurgotová, Rimavská Sobota
Mária Šušková, Dubnica nad Váhom
Peter Švancár, Tvrdošovce
Zuzana Teplanská, Nitra
Vladimír Trnka, Senica
Jozef Veselovský, Spišské Hanušovce
Peter Vojtas, Martin

Výhercom srdečne blahoželáme! Nákupné poukážky v hodnote 100 eur zašleme v priebehu augusta doporučenou poštou do vlastných rúk na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: 1. kolo - Slovenské dni

Vyžrebovali sme výhercov z 1. súťažného kola a nákupné poukážky v hodnote 100 eur vyhrávajú:

Janka Bacigalová, Bratislava
Ján Baďurik, Poprad
János Bengyák, Zlatná na Ostrove
Miroslav Benkovský, Slovenská Ľupča
Viera Cechová, Žilina
Zdenka Cidilová, Bobrovec
Helena Csányiová, Nové Zámky
Janka Dobrovová, Košice
Mária Döme, Púchov
Tibor Držka, Moravany nad Váhom
Oliver Dulák, Spišská Nová Ves
Marián Dupkala, Žilina
Jaromír Durný, Košice
Ján Gajdoš, Púchov
Mária Gajdošová, Spišská Nová Ves
Blanka Galbičková, Veľké Kostoľany
Miloš Gallo, Liptovské Sliače
Rastislav Galovič, Bratislava
Monika Geciova, Rovinka
Patrik Greguš, Pertovice pri Bytči
Viliam Greš, Harichovce
Jozef Hajduk, Vranov nad Topľou
Roman Halabuk, Levice
Marianna Havaldova, Chynorany
Peter Havran, Banská Bystrica
Vladimir Herceg, Veľké Úľany
Milena Holdošová, Ružomberok
Miroslava Hrebíková, Beluša
Anna Hromjaková, Poprad
Erika Hudačková, Prešov
Katarína Hurtová, Vrútky
Jožo Chupáč, Trenčín
Zuzana Jančovičová, Bojná/Topoľčany
Mária Janičová, Sabinov
Stanislava Jurčová, Bratislava
Zuzana Kalafutova, Spisska Nova Ves
Daniel Klimek, Žilina
Miroslava Kodadová, Nitra
Adrián Komár, Družstevná pri Hornáde
Jana Kopáčová, Kamenica nad Cirochou
Marian Kopecky, Nadlice
Marta Košnárová, Nové Mesto n.V.
Martina Kováčiková, Lietavská Lúčka
Mária Kožiková, Spišská Nová Ves
Jozef Krajčí, Jablonové
Alexander Kulik, Humenné
Mária Lazarová, Poprad
Štefan Máček, Nitra
Martina Marťáková, Zlaté Moravce
Dušan Martinko, Senica
Jaroslav Marton, Prešov
Milan Maslík, Púchov
Júlia Mazanová, Komárno
Miroslav Mazúr, Komárno
Mária Mešťanová, Bratislava
Peter Michalík, Bratislava
Pavol Miškaň, Kendice
Imrich Miško, Komárno
Eva Modoryová, Nováky
Imrich Molnár, Bracovce
Ján Peniaško, Bratislava
Ľubomír Pethö, Liptovský Mikuláš
Radoslav Petrovka, Košice
Zuzana Pisarčíková, Reľov
Jaroslav Píš, Martin
Pavel Ramac, Ďurďošik
Helena Semančíková, Matiašovce
Martin Slaninka, Považská Bystrica
Marianna Sojčakova, Kamenica nad Cirochou
Ján Soták, Vranov nad Topľou
Ildiko Szlavkayová, Rožňava
Zuzana Sztarovicsová, Nové Zámky
Zlatica Ščevlíková, Bratislava
Miroslav Šimlaštík, Trnava
Vladislav Šimočko, Prievidza
Jaroslav Šimon, Veľký Krtíš
Katarína Šimonová, Rimavská Sobota
Marian Šípoš, Nitra
Vladimír Šišovský, Lubina
Janka Štechová, Kokava nad Rimavicou
Marcela Šteinerová, Spišská Nová Ves
Róbert Tlstý, Topolčany
Peter Turček, Partizánske
Csaba Turček, Levice
Ján Túroci, Bratislava
Zdenka Ujceková, Martin
Eva Usačevová, Bratislava
Denisa Valachová, Banská Bystrica
Jana Vallášová, Stará Turá
Peter Vanco, Hlohovec
Helena Vargová, Poprad
Eva Vargová, Šamorín
Kristína Vargová, Veľký Klíž
Gabriela Váskyová, Lučenec
Božena Vašinová, Banská Bystrica
Viera Vranska, Kokava nad/ Rimavicou
Dana Zacharová, Spišská Nová Ves
Marcela Zeleňáková, Spišská Nová Ves
Lucia Ziskova, Poprad
Mária Zrubecová, Zvolen

Výhercom srdečne blahoželáme! Nákupné poukážky zašleme do konca júla 2019 doporučenou poštou do vlastných rúk na adresu uvedenú v súťažnom formulári.