Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Súťaže


Výhercovia

Súťažili ste? Pozrite sa, či sa na vás usmialo šťastie v žrebovaní.

Výhercovia súťaže: K-on-line feedback júl

Vyžrebovali sme výhercov ankety K-on-line Feedback za mesiac júl, ktorí vyhrávajú nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 10 eur:

Renáta Álloová, Trstená na Ostrove
Peter Almužňák, Košice
Dana Bérešová, Košice
Hanna Berezynets, Kežmarok
Eugen Bergendi, Kráľová nad Váhom
Jozef Bicko, Poprad
Ján Černota, Tomášovce
Ľudmila Cibulová, Senica
Zlatica Csánoová, Pataš
Peter Čabrák, Banská Bystrica
Jana Čapeková, Nedašovce
Paulína Čuláková, Nitra
Jana Ďanovská, Považská Bystrica
Anna Danterova, Bratislava
Igor Daubner, Prievidza
Margita Davalová, Trebišov
Ján Diňa, Košice
Eva Donovalová, Podbrezova
Martin Drška, Kúty
Vladimír Drusánek, Leopoldov
Magdaléna Fatranská, Voderady
Erich Feix, Bratislava
Ivan Fertál, Lučenec
Beáta Figová, Banská Bystrica
Miroslava Filková, Nedožery Brezany
Slavka Findisova, Klusov
Vlasta Gajdošová, Žilina
Ladislav Gal, Martinova
Zoltán Galád, Kriváň
Stella Galatová, Dolná Streda
Renata Galavská, Košice
Ján Grepiniak, Zubák
Katarína Habajová, Svit
Rastislav Habovčík, Prievidza
Žofia Hačková, Brodzany
Denisa Holleyová, Považská Bystrica
Jan Hozdora, Kameničany
Jozef Husenica, Valaská
Marta Ilova, Čečejovce
Lucia Iskrová, Brezno
Andrea Izsáková, Gbelce
Juraj Jakúbek, Trenčín
Jozef Janček, Šintava
Juraj Jaroš, Nesluša
Miloslav Jedlička, Poprad
Jaroslav Jošt, Pata
Ľubomír Juráš, Stará Turá
Peter Kendžur, Zlatá Idka
Ondrej Képes, Rimavská Sobota
Mária Kiseľová, Vechec
Martina Klimentová, Snina
Katarína Knížatová, Nitra
Jozef Kochlica, Bardejov
Milan Krkoš, Trnava
Dita Laceková, Považská Bystrica
Anna Lakyová, Dunajská Lužná
Magdaléna Laluchová, Handlová
Vladimír Lamoš, Trenčianska Turná
Elena Maľcovská, Sabinov
Lucia Maninová, Trenčianske Stankovce - Rozvadze
Robert Medo, Krusovce
Andrea Mihalyiova, Nové Zámky
Jozef Mihok, Košice
Nikol Nagová, Plešivec
Kvetoslava Navarová, Liptovský Hrádok
Dionyz Nogel, Dunajská Streda
Martin Obušek, Michalovce
Katarína Olachová, Vranov nad Topľou
Petronela Ovšáková, Čaklov
Oľga Papánková, Brezová pod Bradlom
Štefan Parák, Brusno
Ján Paška, Senica
Darina Pavúková, Prešov
Mária Puškášová, Sabinov
Jozef Raučina, Nitra
Jozef Sasala, Slovenská Kajna
Peter Sivák, Siladice
Marcel Stacho, Beluša
Mgr. Margita Stolariková, Spišská Nová Ves
Štefánia Suchanska, Veľký Krtíš
Elena Syčová, Nemecká nad Hronom
Ľuboš Šablica, Lozorno
Janka Šarayová, Ružomberok
Erika Tokarčíková, Stará Ľubovňa
Eva Toplanská, Rožňava
Olga Trudicová, Svidník
Zlatica Turčeková, Levice
Anna Hana Uherčíková, Humenné
Martina Urbanová, Ružomberok
Ján Vajda, Námestovo
Veronika Valkovičová, Levice
Dušan Varga, Sečovce
Mária Vargová, Rimavská Sobota
Magdalena Vedelova, Veľký Biel
Judita Vilinská, Paňovce
Miroslav Vizi, Bratislava
Veronika Vrbenská, Stará Lehota
Ivan Wiederman, Kostolné Kračany
Iveta Wursterová, Chorvátsky Grob
Zuzana Žárska, Bratislava

Výhercom srdečne blahoželáme! Nákupné poukážky zašleme doporučenou poštou na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: K-on-line feedback jún

Vyžrebovali sme výhercov ankety K-on-line Feedback za mesiac jún, ktorí vyhrávajú nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 10 eur:

Milan Áč, Prietržka
Agnesa Adamecová, Komárno
Milan Almasy, Mlynica
Zuzana Azuara, Bučany
Monika Bajčíková, Sľažany
Renata Balcarová, Trenčín
Denisa Barančoková, Závadka nad Hronom
Jarka Belešová, Oščadnica
Jana Bieliková, Ostrý Grúň
Peter Bjel, Dolný Kubín
Zdenka Bohúňová, Ružomberok
Maja Bopková, Galanta
Zuzana Buntajová, Lehnice
Lucia Cehmajster, Šúrovce
Richard Czedli, Šamorín
Ivan Czech, Bratislava
Radovan Čápek, Zbehy
Kamil Čapla, Malacky
Štefan Čelinák, Poprad
Miroslav Dimoš, Banská Bystrica
Mária Divékyová, Rybany
Ján Dobrík, Banská Bystrica
Denisa Doláková, Košice
Eva Doležajová, Belince
Alena Domanická, Trenčín
Miriam Domčeková, Trenčín
Juraj Dömény, Sládkovičovo
Marika Dzadiková, Poprad
Ján Dzetkulič, Žilina
Franťišek Fabo, Rožňava
Tomas Farkašovský, Markušovce
Juraj Farkaš, Zemplínska Teplica
Gabriela Feeteová, Pezinok
Mária Fehérová, Komárno
Danica Felcanova, Turčianske Teplice
Pavel Fellner, Bratislava
Veronika Felsenová, Komárno
Janka Frištáková, Topoľčany
Elena Fúskova, Jarok
Antónia Gejgušová, Fekišovce
Beáta Gizelová, Kuzmice
Renáta Gyenesová, Kunová Teplica
Alexander Gyori, Ladmovce
Ján Haluška, Hruštín
Elena Helíková, Bošáca
Nina Heljenková, Považská Bystrica
Jaroslava Hubcejová, Bodovce
Nadežda Hubková, Svidník
Vladimír Hübler, Vranov nad Topľou
Ján Chrvala, Chtelnica
Eva Chyllarova, Ružomberok
Mária Jakubčová, Nižný Hrabovec
Beáta Janačková, Hôrka
Marcela Kačurová, Humenné
Viola Kapsiarová, Liptovský Mikuláš
Milota Kapustová, Martin
Milan Kapuš, Trenčianske Stankovce
Aladar Klinga, Poprad
Vladimír Klinko, Kostolná-Záriečie
Zdenko Klobušiak, Likavka
Miroslav Kvetán, Trnava
Jarmila Laturová, Banská Bystrica
Alžbeta Lipnická, Vlčany
Miloslava Lompartová, Ražňany
Ľubica Malacka, Bratislava
Miroslava Malinová, Stropkov
Alojz Marusa, Košice
Veronika Mišuráková, Košice
Katarína Nemcová, Topoľčany
Daniela Nemčíková, Košice
Jana Nesnadna, Šaštín-Stráže
Miriam Novotná, Púchov
Milan Očkaik, Gemerská Poloma
Csilla Orbánová, Ohrady
Petra Paliesková, Púchov
Iveta Pardupová, Bratislava
Gabriela Papierniková, Horné Sŕnie
Andrea Petrušková, Michalovce
Renáta Pizurová, Martin – Záturčie
Jana Plátková, Horný Tisovník
Slavomíra Pojezdalová, Nimnica
Ivana Polachová, Miloslavov
Monika Princová, Nové Zámky
Peter Radáči, Košice
Peter Raždík, Kolárovice
Jozef Remšík, Žilina
Ivana Rúfusová, Liptovský Hrádok
Marta Ružová, Malé Leváre
Marketa Ryniková, Michalovce
Lucia Sládečková, Veľké Zálužie
Ján Šidlík, Dubnica nad Váhom
Ružena Talarovičová, Bratislava
Jozef Tkáč, Uhorská Ves
Anton Tkáčik, Vyšná Šebastová
Robert Tur, Košice
Nikoleta Vargová, Nové Zámky
Dávid Varhoľ, Bratislava
Erika Varcholova, Svidník
Juraj Zvada, Topoľčany
Ľudmila Žecová, Stará Ľubovňa

Výhercom srdečne blahoželáme! Nákupné poukážky zašleme doporučenou poštou na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Záhradka do triedy

Interaktívnu tabuľu vyhrávajú:

  • Základná škola s materskou školou Odborárska 2, Bratislava Nové Mesto, Trieda: 4. A
  • Základná škola Novozámocká 300, Ivanka pri Nitre, Trieda: Školský klub detí 1. oddelenie
  • Základná škola Hostie 86, Hostie, Trieda: 3. a 4. ročník
  • Základná škola Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov, Trieda: 2.
  • Súkromná základná škola Dneperská 1, Košice-Nad Jazerom, Trieda: 3. D
  • Základná škola Ulica mieru 1235, Bytča, Trieda: 2. B
  • Základná škola s materskou školou Švábovce 180, Švábovce, Trieda: 3. A
  • Základná škola Školská 846, Zemné, Trieda: 1. ročník
  • Základná škola Gemerská 2, Košice2, Trieda: 2. A
  • Základná škola Felix Nábrežie K. Petroviča 1571/18, Liptovský Mikuláš, Trieda: Špióni

Skleník vyhrávajú:

  • Základná škola Dolné lúky 357, Brezová pod Bradlom, Trieda. 4. A
  • Základná škola Mládežnícka 1343, Krásno nad Kysucou, Trieda: 2. A
  • Základná škola s mateskou školou Školská 233, Boľ, Trieda: 4. A
  • Základná škola Martin nad Žitavou 110, Martin nad Žitavou, Trieda: 1. - 4. ročník
  • Základná škola s materskou školou Vavrečka 204, Vavrečka, Trieda: 2. A
  • Súkromná základná škola FELIX Zavarská 9, Trnava, Trieda: 1. a 2. ročník
  • Základná škola Jána Domastu, Čabaj-Čápor 1085, Trieda: 3. A
  • Základná škola Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, Trieda: 2. A
  • Základná škola Školská 460/2, Podhájska, Trieda: 2. a 4. ročník
  • Základná škola Pavla Križku, Ul. P. Križku 392/8, Kremnica, Trieda: 4. A

Set 3 vyvýšených záhonov vyhrávajú:

  • Základná škola s materskou šokolou Oravský Podzámok 51, Oravský Podzámok, Trieda: 2. A
  • Základná škola s materskou šokolou Školská 42/22, Vikartovce. Trieda: ŠKD
  • Základná škola s materskou šokolou Lipové námestie 296/28, Modrý Kameň, Trieda: 2.
  • Základná škola Malé Leváre, Malé Leváre, Trieda: 3.
  • Základná škola Žitavská 1, Vrakuňa, Trieda: 3. A
  • SZŠ s materskou školou Námestie slobody 100, Sabinov, Trieda: ŠKD 1. A + 3. A
  • Základná škola Jedľové Kostoľany 75, Jedľové Kostoľany, Trieda: 1.
  • Základná škola Ďumbierska 17, Banská Bystrica, Trieda: 2. B
  • Základná škola Štefana Závodníka, Pružina 408, Trieda: ŠKD 1. oddelenie
  • Základná škola s materskou šokolou Diviaky nad Nitricou č.121, Diviaky nad Nitricou, Trieda: 2. A

Set 5 smart kvetináčov vyhrávajú:

  • Základná škola Sídlisko II 1336, Vranov nad Topľou, Trieda: 2. A
  • Základná škola Ul. 17. novembra 31, Sabinov, Trieda: 1. B
  • Základná škola Sídlisko 165, Sirk
  • Základná škola Rejdová 43, Rejdová, Trieda: 1.
  • Základná škola Skuteckého 438, Gajary, Trieda: 3. B
  • Základná škola s materskou školou Lúka 135, Trieda: 2.
  • Základná škola s materskou školou Školská ulica 373, Horná Kráľová, Trieda: Krúžok
  • Základná škola Vazovova 4, Bratislava, Trieda: 2. C
  • Základná škola s materskou školou Osloboditeľov 30, Žemberovce, Trieda: 1. A
  • Základná škola s materskou školou Rudolfa Dilonga, Hviezdoslavova 823/7, Trstená, Trieda: 1. A

Hmyzí hotel vyhrávajú:

  • Základnáš škola Jána Amosa Komenského, Komenského 652/50, Púchov, Trieda: 3. B
  • Základná škola Tuchyňa 105, Tuchyňa, Trieda: 3.
  • Základná škola s materskou školou, Maurerova 14, Krompachy, Trieda: 2. A
  • Základná škola Bystrany 13, Bystrany, Trieda: 1. C
  • Základná škola s materskou školou Pionierska 2, Brezno, Trieda: ŠKD, 7.oddelenie (I.C, I.D)
  • Základná škola s materskou školou a ŠJ Osloboditeľov 204, Kamenica nad Cirochou, Trieda: 2. A
  • Základná škola s materskou školou Ulica 1. mája 144, Prašice, Trieda: 2. B
  • Základná škola s materskou školou Nesluša 837, Nesluša, Trieda: 4. A
  • Základná škola s materskou školou Levočská 53, Harichovce, Trieda: 4.
  • Základná škola s materskou školou Nová Ľubovňa 493, Nová Ľubovňa, Trieda: 4. A

Všetkým srdečne blahoželáme!

Výhercovia súťaže: Záhrada volá

Všetci, ktorí v termíne od 21. 4. do 18. 5. 2022 nakúpili aspoň jeden výrobok z letáka „Kolotoč v záhrade sa opäť začína“ a zaregistrovali svoj pokladničný blok, boli zaradení do žrebovania o hodnotné ceny. Šťastnými výhercami sú:

Poukážku na nákup prístreška pre auto v hodnote 3 500 € vyhráva:
Georgina Hnidková, Bratislava

Poukážku na nákup zimnej záhrady v hodnote 1 000 € vyhráva:
Lucia Baranovičová, Bratislava

Poukážky na nákup pergoly v hodnote 300 € vyhrávajú:
Henrieta Adamčáková, Podbrezová
Norbert Hejduk, Trenčín
Martina Žrobeková, Huncovce

Nákupné poukážky Kaufland v hodnote 100 € vyhrávajú:
Juraj Andrejkovič, Dunajská Streda
Marcela Babinská, Babin
Renata Bánová, Rimavská Sobota
Ján Baranovič, Dolné Trhovište
Monika Bošková, Lutila
Matúš Brezovan, Bratislava
Pavol Bulava, Liptovská Teplička
Viera Bušová, Dolné Srnie
Marta Cehľárová, Košice-Poľov
Jana Čipková, Tisovec
Alena Droppová, Liptovský Mikuláš
Alexandra Dubravková, Rajec
Ladislav Gebrlin, Poruba
Vladimír Godavec, Tomášovce
Ján Gréč, Banská Bystrica
Andrej Harčarik, Giraltovce
Martina Istenáková, Prečín
Eva Janáčová, Bratislava
Dana Janečková, Nové Zámky
Stanislava Kloptová, Ružomberok
Ľuboš Komár, Družstevná pri Hornáde
Marta Kopálová, Chtelnica
Helena Kravcová, Ruská Voľa nad Popradom
Lýdia Kuchtová, Poprad
Daniela Kušnírova, Hencovce
Mária Lukačovičová, Levice
Rudolf Madunický, Bratislava
Valer Makovsky, Kosice
Dana Malinová, Stropkov
Katarína Mészárošová, Svätý Jur
Tomáš Mikloš, Marianka
Ján Mišlan, Košice
Andrea Mizerová, Sereď
Anna Mravíková, Topoľčianky
Zuzana Ondrušková, Sliač
Mária Pavúková, Brusno
Daniela Petrovičová, Zlaté Moravce
Melánia Pittnerová, Poprad
Dušan Pleško, Bratislava
Adriana Reguľová, Levice
Ladislav Śebesta, Považská Bystrica
Jozef Sliacky, Lučenec
Jana Stavárová, Považská Bystrica
Dominika Šeševičková, Kosorín
Beata Tomíková, Dubnica nad Váhom
Sylvia Vavrová, Bánovce nad Bebravou
Ladislav Vrabeľ, Teriakovce
Monika Zauková, Komárno-Nová Stráž
Katarína Zigiňová, Bánovce nad Bebravou
Jaroslav Žilík, Nimnica

Všetkým výhercom srdečne blahoželáme!