Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Súťaže

Súťaže

Hrajte a vyhrajte

  


Výhercovia

Súťažili ste? Pozrite sa, či sa na vás usmialo šťastie v žrebovaní.

 

 

Výhercovia súťaže: Slovenské dni

1. kolo

Výhercov prvého kola súťaže Slovenské dni zverejníme v pondelok 22.7.2019.

Výhercovia súťaže na Facebooku: CD Pesničkové učenie

CD Pesničkové učenie od Tárajka a Popletajky vyhrávajú:

Vladimir Ivana Patucovi
Zuzana Vandžurová Juskuvova
Zdenka Buknova
Erika Svitková
Lubica Dvorska
Katarina Katuska Murinova
Andrea Sekerešová
Mata Chrienova
Mgr Veronika Kusnierikova
Jana Tomková Varšová

Výhercom srdečne blahoželáme!  

Výhercovia súťaže: „Spočítaj ovocie a vyhraj“

Šťastnými výhercami Sony PlayStation 4, v súťaži „Spočítaj ovocie a vyhraj“, pri príležitosti MDD, sa stávajú:

Peter Lesay, Dolný Kubin
Lenka Medzihorská, Prievidza
Slavomír Ševela, Pliešovce
Milan Maslík, Púchov
Ján Krúpa, Bratislava
Barbora Šaturová, Dolné Orešany
Libuša Mózešová, Bratislava
Róbert Gabris, Bánovce nad Bebravou
Miroslav Krsiak, Považská Bystrica
Natália Csibová, Gabčíkovo

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhry budú doručené kuriérom priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia ankety: K-on-line Feedback

Vyžrebovali sme výhercov ankety K-on-line Feedback za mesiac jún, ktorí vyhrávajú nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 20 eur:

Alžbeta Anda, Vlčany
Mária Bartíková, Bzovik
Ján Bašnák, Piešťany
Viera Brezinská, Stará Turá
Viktória Brndiarová, Rožňava
Drahomíra Bútorová,    Farná
Ľudovit Bystran, Bratislava
Jana Cibulková, Martin
Klaudius Danics, Humenné
Peter Duba, Nitra
Viera Dvoranová, Nové Mesto nad Váhom
Matej Edmar, Bratislava
Katka Glembová,  Veličná
Vladimír Hájek, Sklabiná
Roman Halabuk, Levice
Andrea Hozzová, Bernolákovo
Vladimir Hrasko, Poprad
Leonarda Hutterová,  Martin
Ľudmila Chebenová, Lúčky
Elena Chmelinová, Dolná Súča
Bernard Chovanec, Hromoš
Katarína Chromčová, Pohorelá
Marta Krčová, Bratislava
Tomáš Jarčuška, Vrbov
Renáta Jarzebowská, Sabinov
Valeria Jusková, Bodovce
JUDr. Mgr. Mária Kalinová Bubláková, Devínska Nová Ves
Zuzana Klochanová, Trnava
Martin Kmak, Košice
Jaroslava Kodadová, Púchov
Emília Komarcová, Humenné
Alžbeta Kováčiková, Palárikovo
Emília Kováčová, Nižná pri Piešťanoch
Alena Kováčová, Liptovský Hrádok
Mária Lišková, Prešov
Štefan Makši, Rimavská Sobota
Alojz Marusa, Košice
Stanislav Mikula, Prievidza
Hedviga Mravková, Hurbanova Ves
Veronika Ondo-Cholewová, Košice
Andrea Ondrásková, Ružomberok
Kristína Pálešová, Bratislava
Norbert Pivko, Bratislava
Lenka Platonová, Michalovce
Štefan Puckala, Dlhé Pole
Štefan Savka, Humenné
Lenka Šluchová, Dolná Lehota
František Steigauf, Stará Ľubovňa
Milan Šteiner, Spišská Nová Ves
Roman Ťavoda, Holiša

Výhercom srdečne blahoželáme! Nákupné poukážky zašleme doporučenou poštou na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Vstupenky na 2019 IIHF MS v hokeji

VSTUPENKY NA FINÁLOVÉ ZÁPASY 2019 IIHF MS v ľadovom hokeji:

Nataša Beňová, Žilina
Monika Blahová, Hliník nad Hronom
Mário Döme, Lednické Rovne
Daniela Kováčová, Radatice
Daniel Šípoš, Nitra

VSTUPENKY NA ZÁPAS O 3. MIESTO 2019 IIHF MS v ľadovom hokeji:

Jarka Áčová, Bratislava
Pavol Medzihradský, Pukanec
Milan Hurta, Kláštor pod Znievom
Lenka Kulanová, Koškovce
Eva Ondrušová, Bratislava

VSTUPENKY NA SEMIFINÁLOVÉ ZÁPASY 2019 IIHF MS v ľadovom hokeji:

Anna Csincsíková, Rimavská Sobota
Henrik Homola, Šoporňa
Lenka Horváthová, Hanušovce nad Topľou
Dušan Líška, Košice
Štefan Máček, Nitra
Matej Hýll, Vlachy
Viera Murgašová, Lutila
Maroš Popik, Pozdišovce
Pavel Slavkov, Zvolen
Branislav Varga, Lučenec

VSTUPENKY NA ŠTVRŤFINÁLOVÉ ZÁPASY 2019 IIHF MS v ľadovom hokeji:

Iveta Boleková, Horňany
Jana Cerovská, Trnava
Vojtech Doro, Košice
Lukáš Galičinský, Poprad
Ing. Anna Grauzľová, Martin 8
Klaudia Hjadlovská, Martin
Mária Horváthová, Komárno
Alena Hudáková, Poprad
Gabriela Kebisová, Púchov
Mariá Kopecká st., Nadlice
Andrej Krbúšik, Partizánske
Marta Mezencevová, Kráľovce pri Košiciach
Michal Pšeník, Vrútky
Michal Ševčík, Dubnica nad Vahom
Peter Smutný, Košice
Jaroslav Sokolák, Bratislava
Július Szép, Kolárovo
Gabriel Vaňo, Malý Šariš
Viera Weissmannová, Bratislava
Michal Zdravecký, Trnava

VSTUPENKY NA ZÁPASY SLOVENSKÉHO MUŽSTVA 2019 IIHF MS v ľadovom hokeji:

Jarmila Amrichová, Košice; Maroš Balaščák, Bardejov; Marián Benešik, Dolné Srnie; Miroslav Béreš, Dargov; Janka Bieliková, Partizánske; Jaroslav Bulko, Hrabovka; Gabriela Dancáková, Benkovce; Jozef Danek, Bratislava; Tomáš Demek, Košice; Michal Ferianec, Humenné; Jana Ficová, Poprad; Žofia Figlarová, Poprad; Marián Frívaldský, Stará Ľubovňa; Anna Gacosová, Michalovce; Mária Gáliková, Nemcinany; István Greschner, Komárno; Zdenka Hájičková, Trnava; Michal Henes, Bratislava; Darina Hippová, Jasová; Milena Holdošová, Ružomberok; Martina Holecová, Banská Bystrica; Dominik   Horváth, Trebišov; Lubomír Hrnčiar, Dúbrava; Rastislav Chobor, Stará Ľubovňa; Miroslava Junasová, Gánovce; Branislav Kaprálik, Martin; Samuel Kasper, Sabinov; Vladimír Kelij, Senec; Miroslav Kunstek, Bratislava; Vladimir Kužel, Žilina; Dávid Lajoš, Sirník; Zuzana Lehocká, Láb; Marian Lukasik, Martin; Eva Ľuptáková, Banská Bystrica; Gabriel Magyar, Humenné; Jozef Marcin, Sačurov; Milan Maslík, Púchov; Ján Medvecký, Sabinov; Veronika Mészárosová, Galanta; Mária Minárová, Bratislava; Jana Mižovová, Ľubotice; Ružena Nosková, Bratislava; Juraj Novotný, Dunajská Streda; Mária Omastová, Poprad; Eva Ondrášová, Petrova Ves; Michal Ondrej, Moldava nad Bodvou; Dominika Richterová, Topoľčianky; Lukáš Rosenberg, Bratislava; Patrik Scerbaty, Bardejov; Jakub Sečka, Poprad; Petra Straková,Spišská Nová Ves; Jana Strpková, Skacany; Renáta Strýčeková, Senec; Jozef Šandala, Kružlov; Matej Šandor, Veľaty; Tatiana Šimková, Prešov; Filip Štepanovič, Košeca; Marián Šveda, Prešov; Marian Tisovčík, Brezno; Michal Tkáč, Pozdišovce; Ivan Tököly, Rožňava; Viliam Trepáč, Bratislava; Monika Tvrdoňová, Košice; Zuzana Uhrová, Bratislava 5; Marián Valach, Beluša;
Rudolf Velacek, Trenčín; Jozef Závadský, Michalovce

VSTUPENKY NA ZÁPASY MUŽSTIEV OSTATNÝCH KRAJÍN 2019 IIHF MS v ľadovom hokeji:

Peter Adamec, Poprad; Štefan Amrich, Košice; Pavol Andrejčák, Košice; Miroslava Bačová, Michalovce; MIroslav Balco, Uhorská Ves; Tatiana Balogová, Trnava; Ľubomír Baran, Trebišov; Marek Bariak, Prievidza; Rudolf Barica, Košice; Anna Bartos, Horné Obdokovce; Jozef Bašovský, Púchov; Priska Baumanová, Čierny Brod; János Bengyák, Zlatná na Ostrove; Štefan Bondor ,Čierny Brod; Gabriela Borovská, Košice; Lubomir Bukovčák, Bratislava; Alexander Butko, Liptovský Mikuláš; Ján Cibuľa, Štiavnička; Anízia Cimbalová, Bardejov; Peter Csanyi, Trnava; Dezider Csányi, Nové Zámky; Tibor Čechovič, Trnava; Eva Čermáková, Bratislava; Miloš Čuridlo, Piešťany; Anna Daneková, Partizánske; Gabika Dekanová, Dubnica nad Váhom; Karol Depta, Bratislava; Jozef Dlugoš, Bratislava; Anton Dobiš, Voderady; Ján Drobňák, Stará Ľubovňa; Eduard Dropko, Košice; Marián Droppa, Liptovský Mikuláš; Jozef Dufek, Trnava; Emília Dulinová, Lipany; Norbert Ďurčo, Sebechleby; Marián Ďurina, Bratislava; Alžbeta Dzubaková, Odorín; Helena Dzurechová, Hlohovec; Ivan Fafrák, Henckovce; Elena Fekiačová, Tesárske Mlyňany; Peter Fellner, Nové Zámky; Juraj Ferjanec, Bratislava; Marek Forró, Trnava; Tatiana Franková, Považská Bystrica; Miroslav Füzék, Rožňava; Jana Gáborová, Žilina; Anna Gajarská, Žlkovce; Csaba Gál, Nesvady; Gabriela Galbová, Vysoká pri Morave; Petra Gálusová, Sereď; Ivan Gavura, Martin; Štefan Glončák, Banská Bystrica; Peter Gracík, Nové Mesto nad Váhom; Martina Grajcarová, Vranov nad Topľou; Anna Gresaková, Poprad; Ľubomír Greško, Gemerská Poloma; Mária Grígelová, Bratislava; Milan Grman, Pažiť; Matus Gucik, Prievidza; Erik Gulaš, Košúty; Michaela Hagarová, Trenčín; Ján Halaj, Rimavská Sobota; Roman Halamek, Partizánske; Adriana Halasová, Prešov; Vladimír Hanák, Nová Dubnica; Marcela Harajdová, Bardejov; Daniel Herda, Topoľčany; Lucia Hoferova, Lučenec; Peter Hraňo, Prievidza; Hana Hrubšová, Senica; Igor Hrušovský, Bratislav; František Hudák, Prešov; Jana Hurbanová, Senica; Katarína Hurtová, Vrútky; Dagmar Hurtová, Púchov; Branislav Husár, Zvolen; Jozef Chovanec, Suchá nad Parnou; Martina Chudá, Drahovce; Margita Chupáčová, Trnava; Ferdinand Chyský, Banská Bystrica; Michal Ilenčík, Žakovce; Pavol Izak, Čadca; Michal Jambrich, Galanta; Viktor Janovec, Ružomberok; Renáta Jelinková, Šaľa; Daniela Jenčková, Sereď; Juraj Juhás, Fintice; Ľubomír Juraško, Smrečany; Marcel Jurčák, Košice; Izidor Kajan, Dulovce; Zuzana Kalafutová, Spišská Nová Ves; Darina Kalmanová, Veľké Kozmálovce; Ján Kapusta, Brezno; Marta Karabinosová, Prešov; Jan Kažimír, Bartosovce; František Kiss, Komárno; Andrea Kišová, Horné Semerovce; Simona Kleinová, Bratislava; Lukáš Klokner, Trnava; Ján Knapo, Považská Bystrica; Marián Kočibál, Komjatná; Zuzana Kočiová, Veľký Krtíš; Kamil Kollárik, Bratislava; Miroslava Kollárová, Sereď; Maria Kopaciková, Abraham; Zuzana Kopčanová, Piešťany; Mária Korenková, Hozelec; Anna Kostková, Kežmarok; Viliam Košťan, Dunajská Lužná; Radoslava Koštialová, Považská Bystrica; Tímea Kovács, Komárno; Katarína Kovácsová, Bratislava; Ľudmila Kovaľova, Snina; Andrea Kozusková, Ľubica; Mária Kožiková, Spišská Nová Ves; Richard Krajčovič, Bratislava; Pavel Krakovsky, Bratislava; Klaudia Krciková, Bratislava; Miroslav Križan, Považská Bystrica; Róbert Krošlák, Partizánske; Monika Kubíniová, Brezno; Ján Kubovič, Dolná Krupá; Ing. Dušan Kubuna, Košice; Jana Kuchtová, Rožňava; Peter Kuklica, Heľpa; Barbora Kukučková, Lovča; Peter Kynčák, Spišské Podhradie; Orlando R. Lagos Lazo, Košice; Anna Laschová, Nová Dubnica; Vladimír Lepieš, Zvolen; Adam Líška, Šenkvice; Vladimír Ľoch, Košice; Miroslava Lojková, Rimavská Sobota; Vladimír Lučivjanský, Spišská Nová Ves;Ján Lukáč, Prešov; Vojtech Lukáč, Banská Bystrica; Marián Lukáč, Košice; Dana Macová, Vysoká pri Morave; Alena Madarová, Vlčkovce; Mikuláš Mádi, Rožňava; Miroslav Marcinek, Košeca; Mato Martin, Čadca; Jozef Martinovič, Piešťany; Karol Marton, Bratislava; Juraj Martonak, Spišský Štvrtok; Stanislava Masná, Žilina; Katarína Matejková, Nemšová; Vlasta Maukšová, Bratislava; Ján Medvec, Bratislava; Marcel Mičunek, Beluša; Renáta Mihálová, Trenčín; Marcela Michalicová, Párnica; Mário Michňa, Zlaté Moravce; Valika Mikulová, Banská Bystrica; Milan Mojto, Ilava; Kamil Molčan, Prešov; Eva Mondelová, Smižany; Lucia Monková, Ľubotice; Patrik Mórocz, Bratislava; Jaroslava Múčková, Hájske; ľubomír Mucha, Prešov; Miroslav Nádaský, Zvončín; Katarína Mogrovicová, Tvrdošovce; Eduard Nagy, Veľká Lomnica; Martin Nedorost, Piešťany; Katarína Nemcová, Košice; Tibor Németh, Piešťany; Tomáš Ondreička, Nitra; Soňa Ondrejková, Žilina; Eliška Ondrisková, Zlaté Moravce; Tomáš Oravec, Banská Bystrica; Vincent Oravec, Sokoľany; Marek Orlíček, Cabaj-Čápor; Zuzana Palfiová, Vranov nad Topľou; Lubos Paloncy, Hlohovec; Peter Paľovčík, Limbach; Anna Partlová, Dolné Dubové; Martina Pasková, Moravske Lieskove; Peter Paulen, Rožňava; Marika Pavúková, Brusno; Eva Pechová, Žitavany; Viera Petrgalovicová, Selec; Jozef Petrigalla, Domaniža; Zuzana Petriková, Neverice; Dušan Píš, Kanianka; Andrea Piškaninová - Sivčová, Dlhé nad Cirochou; Peter Pitoňák, Kežmarok; Miroslav Plávka, Dolný Kubín; Zdeněk Počta, Trenčín; Marek Pogran, Hrádok; Igor Polak, Surany; Oľga Polakovičová, Nové Zámky; Štefan Polgár, Bratislava; Marek Polgár, Zvolen; Anton Pružinský, Tatranská Javorina; Tibor Putnoky, Rimavská Sobota; Emil Rakas, Šarišské Michaľany; Karol Rapčaniak, Rimavská Sobota; Andrea Remová, Veľké Zálužie; Patrik Repka, Viničné; Mário Repka, Považská Bystrica; Vladimír Rešetka, Topoľčany; Peter Revuci,Hrachovo; Peter Roxer, Poprad; Júlia Rusnáková, Košice; Jozef Rybnikár, Rudník; Margareta Rychtariková, Bratislava; Peter Sabo, Michalovce; Kamila Sacharová, Poprad; Juraj Salat, Nitra; Monika Sekiková, Galanta; Martin Scheer, Žilina; Jozef Siman, Bratislava; Jana Simková, Váhovce; Veronika Sirotová, Bratislava; Ľuboš Slávik, Bratislava; Viera Slováková, Košice; Beata Slováková, Nitra; Katarína Solčanská, Hlohovec-Šulekovo; Ján  Sopčák, Bratislava; Pavol Spišiak, Komárno; Margita Stankovičová, Michalovce; Daniela Stieranková, Šaľa; Vladimír Strempek, Chynorany; Miroslav Struhár, Bratislava; Alexander Szucs, Poprad; Ivana Šandorová, Bratislava; Daniel Ščerba, Galanta; Peter Šimlaštík, Zavar; Vladislav Šimočko, Prievidza; Michal Šimončík, Bratislava; Vladimír Šišovský, Lubina; Danka Šmelková, Bratislava; Adrián Šmucer, Dobšiná; Pavol Šogan, Vranov nad Topľou; Patrik Šťastný, Považská Bystrica; Dušan Štefáni, Košice; Jozef Štofan, Spišská Nová Ves; Martin Štupák, Plavnica; Vojtech Šúň, Horné Vestenice; Emília Švìková, Čadca; Tibor Támár, Rožňava; Marcel Tašký, Sereď; František Tatai, Bratislava; Ivana Ťažarova, Solčany; Dávid Toma, Prievidza; Michal Tomášik, Moravany nad Váhom; Jarmila Tomašová, Prešov; Gabriela Tóthová, Sabinov; Peter Truban, Hliník nad Hronom; Zuzana Urbaniková, Čadca; Michal Urda, Solčany; Alžbeta Vallušová, Poprad; Ľudovít Váradi, Topoľníky; Lukas Varga, Horné Obdokovce; Zuzana Vargová, Šarišské Michaľany; Jozef Vaško, Pata; Vojtech Végh, Ždaňa; Marian Vician, Bratislava; Dušan Vlčko, Poprad; Jana Vošková, Prešov; Patrik Vrábeľ, Košice; Kristián Walterstein, Hradište pod Vrátnom; Ernest Weissensteiner, Tatranská Javorina;
Martin Zábudlý, Bratislava; Michal Zeleňák, Spišská Nová Ves; Patrik Zigo, Dubnica nad Váhom; Martin Žemlička, Prešov;

Televízor PHILIPS 50" smart 4K LED TV 50PUS6503/12

Katarína Baloghová, Šemša
Tomáš Bielavský, Voľa
Mária Diheneščiková, Košice
Lenka Fialová, Sereď
Bohumil Milata, Topoľčany
Veronika Pavlovičová, Komárovce
Mária Jakabová, Slanec
Stanislav Svepeš, Sečovská Polianka
Ľuboslava Valúšková, Žilina
Milan Žiga, Zvolen

Výhercom srdečne blahoželáme! Vstupenky na zápasy zašleme doporučenou poštou na adresu uvedenú v súťažnom formulári. Televízory privezie výhercom kuriér na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Veľkonočná súťaž

Hľadali ste vajíčka a súťažili o nákupné poukážky? Vyžrebovali sme 100 výhercov, ktorým posielame nákupnú poukážku v hodnote 50 eur:

Zuzana Anderle, Poprad    
Anton Andrejko, Stropkov    
Erika Bajiová, Bratislava    
Renata Balcarová, Trenčín   
Monika Baánová, Dunajská Streda    
Milan Benci, Šaľa    
Zoltán Borsodi, Višňové    
Marta Bujňáková, Šarišské Dravce    
Jana Bútorová, Martin nad Žitavou    
Iveta Dančová, Bratislava    
Jana Dlugošová, Lipany    
Ivana Dlugošová, Poprad    
Helena Doležajová, Nitra Dolné Krškany    
Daša Ďurčová, Prešov    
Lenka Džačovská, Prakovce    
Brita Endersová, Žilina    
Olivia Faganová, Nové Zamky    
Vladimír Ferianc, Liptovské Sliače    
Monika Gálová, Imeľ    
Veronika Gašparíková, Kremnica    
František Gdovin, Humenné    
Zdenka Gelatičová, Hažin    
Alžbeta Gerbocová, Dlhé nad Cirochou    
Marcela Gersichová, Trenčín    
Marek Grobár, Bardejov    
Anna Grúberová, Nové Zámky    
Štefan Haršányi, Križovany nad Dudváhom    
Jaroslav Hažer, Lubotice    
Stanislav Hrabčák, Pečovská Nová Ves    
Juraj Ivan, Šaľa    
Elena Chomová, Stará Lubovňa    
Jaroslav Chrobák, Banská Bystrica    
Božena Chudíková, Svinná    
Jan Jakubů, Istebné    
Pavol Juráš, Ružomberok    
Renata Kanková, Zvolen    
Viera Kassayová, Prešov    
Štefan Kočiš, Humenné    
Katarína Kolářová, Bratislava    
Eva Konečná, Bratislava    
Lenka Kostková, Pezinok    
Helena Kovalová, Vyšné Ružbachy    
Gabriela Kovárová, Mojmírovce    
Daniela Kriziková, Bratislava    
Barbora Kučíková, Púchov    
Elena Kučová, Dulov    
Mária Lazarová, Poprad    
Martina Lezovicová, Cífer    
Darina Luhanová, Dolný Ohaj    
Veronika Ľachká, Sazdice    
Viola Macková, Ružomberok    
Ján Magera, Lučenec    
Ivana Majerská, Bratislava    
Ľudmila Makarová, Jarovnice    
Angelika Marcineková, Kružno    
Dušan Martinásek, Košice    
Jozef Matyi, Kráľovský Chlmec    
Ema Medveďová, Levice    
Erika Mlátková, Veľké Uherce    
Mária Mlynarová, Gočovo    
Katarína Mojdisová, Košice    
Lýdia Móriová, Nitra    
Marta Mosnarová, Oponice    
Iveta Nagyová, Levice    
Jana Nemčeková, Ružomberok    
Bohumil Novák, Veľký Cetín    
Emilia Nozdrovická, Piešťany    
Jozef Omasta, Poprad     
Mária Orlická, Bratislava    
Ivan Pacera, Brezno    
Renata Palková, Bratislava    
Stanislav Pajtáš, Novosad    
Oleg Paulen, Nitra    
Dávid Paulovič, Nové Zámky    
Oľga Pavliková, Bukovec  Kosice okolie    
Sarka Polcaková, Slatina nad Bebravou    
Miroslav Popik, Stakčín    
Dennis Porubský, Dubnica nad Vahom    
Livka Pradidová, Zvolen    
Zuzana Proksová, Nové Sady    
Pavol Rudy, Chotča    
Marián Ruttkay, Vrútky    
Stanislav Slaninka, Považská Bystrica    
Ján Sojčák, Kamenica nad Cirochou    
Mirka Šustková, Považská Bystrica    
Jaroslav Ščerba, Košice    
Dana Štefanková, Pitelová    
Lucia Tomášková, Nižná    
Zuzana Urbanikova, Čadca    
Tomáš Vajs, Humenné    
Hana Vaňková, Smolinské    
Miroslava Vargová Királyová, Veľká Ida     
Mária Verná, Rybník    
Magdalena Vohnoutová, Ružomberok    
Ibolya Volgyiová, Rožňava    
Monika Zacharová, Častá    
Eva Zaťková, Valaská Dubová    
Helena Zbojovská, Trebišov    
Janka Zelenaková, Ružomberok    
Zuzana Zrastáková, Topoľčianky

Výhercom srdečne blahoželáme! Nákupné poukážky zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže na Facebooku: Prípravné zápasy na MS 2019

Vstupenky na prípravné zápasy slovenskej reprezentácie vyhrávajú:

  • Vstupenky na zápas v Nitre:

Stanislav Nitrančan
Erik Gera
Jarka Pinková
Majka Majuška Pappová
Peter Mano Tomič
Retep VlčieOko Naibaf
Blahomír Helísek
Lenka Aláčová
Natalia Tonhauserová
Miroslava Juhásová

  • Vstupenky na zápas v Trenčíne:

Juraj Kobela Jr.
Oľga Remišová
Michaela Jamborová Olišová
Silvia Franova
Natália Ivinova
Andrej Vrábel
Ján Škarítka
Dominika Hradňanská
Rasťo Laluha
Marky Plačko

  • Vstupenky na zápas v Poprade:

Milos Ginic
Svetlana Šoltésova
Bedzuardo Rodriquez
Pavol Varga
Matus Rozkos
Lubomír A Lucia Marcin
Patrik Hugo Vilk
Nika Ledecka
Martin Hovanec
Stefan Tremko

  • Vstupenky na zápas v Michalovciach

Marek Nezbala
Natalia Pavlisinova
Miroslav Tatič
Martin Syn
Vladimír Harman
Matko Majki Habaľ
Dávid Šimko
Róbert Šandor
Matej Sagan
Vanesa Krajníková

Výhercom srdečne blahoželáme!

Výhercovia súťaže: Jarné upratovanie

Jednorazové upratanie domácnosti profesionálnou firmou vyhrávajú:

Ing. Soňa Horáčková, Sereď    
Pavel  Smetážko, Spišská Nová Ves     
Andrea Kuhejdová, Senec    
Miroslav Johan, Revúca    
Veronika Zummerová, Veľká Lomnica    
Miroslava Reháková, Dojč    
Jozef Chromík, Horné Štitáre    
Lucia Cibiková, Bratislava
Miroslav Halama, Bratislava    
Klaudia Mancová, Trnava    
Tereza Šimková, Cerovo     
Stanislav Kozák, Malá Ida    
Martina Horváthová, Trnava    
Martin Šukola, Komárno    
Jozef Dvorský, Ružomberok    
Szabolcs Almási, Trstice    
Marianna Pacová, Banská Bystrica    
Ján Marec, Klokočov    
Iveta Mišejová, Diviaky nad Nitricou    
Monika Balážová, Dubnica nad Váhom 

Výherné poukazy na jednorazové upratanie domácnosti zašleme výhercom priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Nákupné poukážky Kaufland v hodnote 20 eur vyhrávajú:

Richard Zamboj, Piešťany
Andrej Huliak, Očová
Bohumil Milata, Topoľčany
Alzbeta Timkova, Spišská Nová Ves
Anna Laschová, Nová Dubnica
Anna Grúberová, Nové Zámky
Adam Somogyi, Bánovce nad Bebravou
Jozef Dlugoš, Bratislava
Marek Káčer, Žilina
Štefan Šuľak, Zbudské Dlhé
Lucia Ďúranová, Šurany
Martin Maršala, Martin
Andrea Romoková, Dobšiná
Alena Rančáková, Snežnica
Darina Dudášová, Tušice
Miriam Mifkovičová, Nové Mesto nad Váhom
Klaudia Ármai, Rúbaň
Blanka Šimonffy, Trenčín
Katarína Feketeová, Košice
Karol Kovac, Výčapy-Opatovce
Gizela Némethová, Nesvady
Ildikó Matyiová, Kráľovský Chlmec
Martin Kunkela, Veľký Dur
Alica Gregová, Ďanová
Katarína Gasioriková, Čadca
Zuzana Hencekova, Humenné
Gabriela Sláviková, Piešťany
Jozef Boško, Nováky
Gabriela Moravková, Šaľa
Jana Fazekašová, Podhorany

Nákupné poukážky zašleme výhercom priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.