Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Kuniboo® - módné, príjemné a kvalitné oblečenie pre najmenších

Naše ratolesti potrebujú od prvých krôčikov to najkvalitnejšie oblečenie, ktoré je pohodlné a súčasne je hebké pre ich pokožku. Preto sme pre vás s radosťou vyvinuli exkluzívnu značku Kuniboo®, ktorá zohľadňuje potreby detí a bábätiek. Módne oblečenie s veselými motívmi je vyrobené z kvalitných, certifikovaných materiálov a kúpiť si ho môžete za výhodné ceny. Novú kolekciu značky Kuniboo® dostanete exkluzívne v Kauflande.

Ponuka

Kuniboo® – na každodenné nosenie

Popri pravidelných akciových ponukách, nájdete vo vašej predajni Kaufland aj stály sortiment.

Kvalita

Špičková kvalita za výhodnú cenu

Kúpa detského sortimentu Kuniboo® sa ľahko môže stať vašou srdcovou záležitosťou. Naša nová značka je totiž spojením špičkových materiálov a ich dôkladného spracovania, pričom dôraz kladieme najmä na najvyššie kvalitatívne parametre vybraných textílií. Celú produkciu kontrolujú naši manažéri kvality, ako aj nezávislé kontrolné inštitúty. Väčšina prírodných vláken, použitých na výrobu oblečenia, je označených certifikátom GOTS – Globálne Organické Textilné Štandardy.

  • Väčšina prírodných vláken označených certifikátom GOTS
  • Vyrobené z biobavlny, šetrné k životnému prostrediu, hebké a jemné k detskej pokožke
  • Moderné, odolné, praktické, za výhodné ceny

Špičková kvalita

Pri našej značke Kuniboo® kladieme dôraz na špičkovú kvalitu materiálov a ich spracovanie. Vďaka otvorom na baleniach, cez ktoré sa dá okúsiť materiál, môžete spoznať jeho kvalitu pred samotnou kúpou. Aj pri našich baleniach prihliadame na materiály a používame certifikované papierové a kartónové balenia označené pečaťou FSC.

Veľký výber

Súčasťou našej ponuky je nielen tovar za akciové ceny, ale aj štandardný sortiment značky Kuniboo®. Oteckovia a mamičky nájdu v našich predajniach skvelý výber moderných a cenovo výhodných produktov pre svoje ratolesti. Je dobré vedieť, že Kaufland ponúka najmenším iba to najlepšie.

Výhodná cena

S maskotom kolekcie, medvedíkom čistotným Kuniboo®, nuda nehrozí. V našom sortimente nájdete sezónne, módne a kreatívne produkty za skutočne výhodné ceny. Sledujte pravidelne naše akcie a nezmeškajte výhodné cney.  

Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

V rubrike "Servis" sme pre vás zhrnuli odpovede na často kladené otázky k značke Kuniboo®