Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

K-Bio

Naša silná značka bioproduktov

Všetci, ktorí oceňujú prirodzený pôžitok z jedla, nájdu exkluzívne v Kauflande skvelé K-Bio produkty. Môžete si byť istí, že tam, kde je K-Bio na obale, je bio aj vo vnútri - všetky naše produkty sú bez umelých farbív a aróm a zvýrazňovačov chuti.

O značke

Rozmanitý výber K-Bio produktov

Pod značkou K-Bio vám ponúkame široký výber ekologicky vyrábaných produktov z rôznych tovarových skupín od mliečnych výrobkov, cez nápoje, trvanlivé potraviny až po mrazené výrobky. S cieľom splniť vaše očakávania sortiment biovýrobkov neustále rozširujeme.

To je K-Bio

K-Bio – produkty ekologického poľnohospodárstva

Prevádzkovanie ekologického poľnohospodárstva znamená v každom prípade väčšie náklady. Mnohé veci, ktoré pri tradičných potravinách zjednodušujú a zlacňujú procesy, nie sú pri bioproduktoch povolené. V zmysle prirodzeného obhospodarovania dbá biofarmár napríklad na striedanie plodín, nepoužíva umelé hnojivá, proti burine a škodcom nenasadzuje pesticídy a svoje zvieratá chová v ich čo možno najprirodzenejšom prostredí.

Základnou myšlienkou ekologického poľnohospodárstva je, aby bola biofarma komplexným systémom zloženým zo živočíchov, rastlín, pôdy a ľudí. Do tohto kolobehu sa podľa možnosti privádza čo najmenej umelých vplyvov. Spravidla to znamená nižšiu úrodu ako pri tradičnom poľnohospodárstve – a to má prirodzene vplyv na cenu. Preto hovoríme: Bio produkty sú hodné svojej ceny. Môžete si však byť istí, že produkty značky K-Bio nakúpite za naše zvyčajne výhodné "Kaufland ceny".

K-Bio záruky

Kvalita s pečaťou – využite výhody

Logo označujúce bioprodukt
  • Garancia kontrolovanej značkovej kvality

Vysoké požiadavky na výrobu, pravidelné kontroly a využívanie služieb nezávislých skúšobní zaručujú prvotriednu biokvalitu.

  • Garancia dlhodobo výhodnej ceny

Ceny K-Bio produktov sú dlhodobo nízke. Pri porovnateľných produktoch nie je žiaden diskontný predajca dlhodobo lacnejší – porovnajte ceny!

  • Spokojnosť alebo vrátenie peňazí

K-Bio produkty sú kvalitné – to vám garantujeme. Ak by ste napriek tomu neboli spokojní, dostanete svoje peniaze späť, a to bez zbytočných slov.

Výživové hodnoty

Všetky informácie prehľadne

Zobrazenie výživových hodnôt na obale produktu značky K-Bio.

Ako všetky naše vlastné značky, aj produkty K-Bio majú na obale uvedené informácie o výživových hodnotách, ako obsah tuku, cukru alebo soli. Na prednej strane obalu získate rýchly prehľad o obsahu kalórií v 100 g/ml, čím môžete lepšie kontrolovať svoj denný príjem energie.

Na zadnej a bočných stranách obalu máte k dispozícii ďalšie potrebné informácie o výživových hodnotách. Pre ľudí s potravinovou intoleranciou sú doplnené špeciálne upozornenia.