Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

SWITCH ON

Skvelé spotrebiče pre vašu domácnosť

V Kauflande vám ponúkame domáce elektrospotrebiče v zaručene kontrolovanej kvalite za diskontné ceny. Produkty značky SWITCH ON sa vyznačujú atraktívnym a moderným dizajnom, ako aj vysokým technickým štandardom.

O značke

Kvalita za diskontnú cenu

V širokej škále elektrospotrebičov SWITCH ON nájdete:

  • pomocníkov do kuchyne - sendvičovač, hriankovač, tyčový mixér, ručný šľahač, kávovar, fritézu, mikrovlnnú rúru, elektrický gril, odšťavovač, varič vajec, naparovaciu žehličku či varnú kanvicu
  • pomocníkov na úpravu vlasov - teplovzdušnú kulmu, profesionálny sušiš vlasov, žehličku a kulmu na vlasy

Záruky

Bezpečnosť musí byť

Všetky produkty značky SWITCH ON sú testované a certifikované renomovanými, nezávislými a akreditovanými inštitútmi TÜV Porýnie. Pod technickým drobnohľadom sú nasledovné kritériá:

  • funkčnosť
  • trvácnosť
  • opotrebovanosť
  • bezpečnosť

 

Predĺžená 3-ročná záruka

Všetky elektrospotrebiče značky SWITCH ON sa vyznačujú kontrolovanou kvalitou a vysokým technickým štandardom. Kaufland na tieto výrobky ponúka až 3-ročnú záruku, ktorá je oveľa dlhšia, ako predpisuje zákon.

Návody na použitie

Všetko po ruke

Každý druh elektrospotrebiča do domácnosti značky SWITCH ON disponuje jedinečným označením typu modelu, ktorý pozostáva z kombinácie písmen a čísel (napríklad WK-A201 alebo CM-A001).  Typ modelu jednotlivých elektrospotrebičov je uvedený na štítku, ktorý spravidla nájdete na spodnej alebo na zadnej strane prístroja.

Návody na použitie k jednotlivým elektrospotrebičom nájdete aj tu u nás v prehľadnom poradí.