Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Kaufland na sociálnych sieťach

Na to, aby ste mali poruke stále dostatok kulinárskych nápadov na pohladenie chuťových pohárikov, je na našom webe k dispozícii nespočetné množstvo tipov, trendov či receptov na každú príležitosť. Sledujte nás na sociálnych sieťach, staňte sa súčasťou veľkej Kaufland-komunity a nechajte sa každý deň inšpirovať niečím novým!

Kaufland in Social Media

Facebook

Súťaž? To sa mi páči!

Kaufland auf Facebook

Keď sa povie pestrosť, myslíme tým nielen náš sortiment v obchodnom dome. Rovnako pestrý a zaujímavý je aj obsah na Facebooku, ktorý je lákadlom pre každého milovníka moderného nakupovania! Magnetom sú mnohé súťaže, v ktorých sa dá vyhrať veľa lákavých cien. Objavíte tu aj nové produkty, o ktoré sa môžete podeliť so svojimi priateľmi. A pokiaľ máte akúkoľvek otázku, zodpovieme ju rýchlo a bezproblémovo. Stačí sa prihlásiť!

Instagram

Objavte, vychutnávajte, zdielajte.

Kaufland auf Instagram

Na Instagrame vás čaká pravidelný prísun noviniek a lahodných receptov na každú príležitosť. Rozličné tipy, triky a návody vám pomôžu zvládnuť prípravu najrôznejších jedál. S hotovým kulinárskym dielom sa potom môžete podeliť s ostatnými a zažiariť.


YouTube

Spoznajte nové chute!

Kaufland auf YouTube

Náš YouTube kanál je plný tematickej pestrosti. Objavíte tu kreatívne recepty, varenie s cestovateľmi, ako aj skvelé tipy a nápady na gurmánske vyžitie vo vlastnej kuchyni.


LinkedIn

Pohľad do nášho pracovného sveta

Kaufland auf Pinterest

Chcete sa dozvedieť podrobnosti o nás ako zamestnávateľovi, nadviazať užitočné kontakty, alebo urobiť nový kariérny krok? Ak áno, potom ste na správnom mieste! Od ponuky voľných pracovných miest, cez podujatia, až po zaujímavý pohľad do pracovného sveta v Kauflande – u nás nájdete tie správne „prísady“ na dosiahnutie úspechov v budúcnosti. Kedy sa k nám pridáte?

Ako nastaviť fotku na časovej osi Facebooku ako verejnú?

PC

Mobil