Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Ponuka

Nakupovať v Kauflande sa vám vždy oplatí. Ak však chcete ešte viac ušetriť, nepremeškajte každý týždeň našu výhodnú ponuku. Je to jednoduché a praktické: stačí si prezrieť výhodné ponuky na nasledovný akciový týždeň. Šetrenie sa tým ale zďaleka nekončí. Aj naše zľavové kupóny vám ponúkajú množstvo skvelých výhod. A pokiaľ uprednostňujete listovanie pred klikaním, prezrite si náš digitálny leták. Prajeme vám veľa zábavy pri hľadaní výhodných ponúk a nakupovaní za super ceny!

Aktuálny týždeň

Naša výhodná ponuka na tento týždeň

V Kauflande máme pre vás každý týždeň pripravenú novú akciovú ponuku. Od štvrtka počas celého týždňa ušetríte u nás pri nákupe mäsa, rýb, syrov, nápojov, mrazených produktov, maškŕt a ďalších výrobkov, ktoré robia život sladším, praktickejším a krajším. V utorok vám predstavíme ponuku na nasledujúci akciový týždeň. Akciové týždne v Kauflande začínajú štandardne vo štvrtok.

 


Budúca akciová ponuka

Zistite, ako môžete ušetriť aj počas ďalšieho akciového týždňa.

Tešte sa na nakupovanie už dopredu! V našom prehľade ponúk už dva dni pred začiatkom akcie zistíte, čo si počas ďalšieho akciového týždňa v Kauflande kúpite za super ceny. Stačí si všetko zaznačiť, naplánovať a tešiť sa na výhodné nakupovanie. Objavte už v predstihu extra výhodnú ponuku z nášho pestrého sortimentu potravín – od lahôdok až po trvanlivé konzervy. Nechýbajú mnohé zvýhodnené výrobky z nášho sortimentu, ako aj časovo ohraničené akcie na vybrané produkty.


Budúca akciová ponuka bude zobrazená 17.5.2022.

Stiahnutie tovaru

Spoločnosť Kaufland dobrovoľne sťahuje z dôvodu preventívnej ochrany spotrebiteľa nasledovný produkt:
Spice&Soul multifunkčný krájač
GTIN 4337185869136
V predaji od júla 2020.

Nedá sa vylúčiť, že čiastočky plastov sa môžu oddeliť a následne môžu spôsobiť poranenie.