Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Ponuka

Nakupovať v Kauflande sa vám vždy oplatí. Ak však chcete ešte viac ušetriť, nepremeškajte každý týždeň našu výhodnú ponuku. Je to jednoduché a praktické: stačí si prezrieť výhodné ponuky na nasledovný akciový týždeň. Šetrenie sa tým ale zďaleka nekončí. Aj naše zľavové kupóny vám ponúkajú množstvo skvelých výhod. A pokiaľ uprednostňujete listovanie pred klikaním, prezrite si náš digitálny leták. Prajeme vám veľa zábavy pri hľadaní výhodných ponúk a nakupovaní za super ceny!

Aktuálny týždeň

Naša výhodná ponuka na tento týždeň

V Kauflande máme pre vás každý týždeň pripravenú novú akciovú ponuku. Od štvrtka počas celého týždňa ušetríte u nás pri nákupe mäsa, rýb, syrov, nápojov, mrazených produktov, maškŕt a ďalších výrobkov, ktoré robia život sladším, praktickejším a krajším. V utorok vám predstavíme ponuku na nasledujúci akciový týždeň. Akciové týždne v Kauflande začínajú štandardne vo štvrtok.


Budúca akciová ponuka

Zistite, ako môžete ušetriť aj počas ďalšieho akciového týždňa.

Tešte sa na nakupovanie už dopredu! V našom prehľade ponúk už dva dni pred začiatkom akcie zistíte, čo si počas ďalšieho akciového týždňa v Kauflande kúpite za super ceny. Stačí si všetko zaznačiť, naplánovať a tešiť sa na výhodné nakupovanie. Objavte už v predstihu extra výhodnú ponuku z nášho pestrého sortimentu potravín – od lahôdok až po trvanlivé konzervy. Nechýbajú mnohé zvýhodnené výrobky z nášho sortimentu, ako aj časovo ohraničené akcie na vybrané produkty.

Budúca akciová ponuka bude zobrazená 16.8.2022.