Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Detergenty

Detergenty

Pozrite si údaje o zložení výrobkov našich privátnych značiek K-Classic, K-Favourites, MyProject, Newcential, Countryside a obchodnej značky Nevos, ktoré obsahujú tenzidy.
Pomocou GTIN kódu si môžete pozrieť všetky zložky obsiahnuté v produktoch z oblasti pracích a čistiacich prostriedkov, autokozmetiky a bytových vôní. Nájdete ho na každom obale pod čiarovým kódom.  

Pozrite sa na zloženie!

Zadajte sem, prosím, GTIN kód výrobku a kliknite na "Hľadať".

GTIN resp. EAN kód výrobku nájdete pod čiarovým kódom.
GTIN kód

Zloženie výrobku

Výrobok:
GTIN:
Zloženie výrobku:
Zloženie

Podborné informácie o zložkách

Väčšina zložiek je pomenovaná podľa medzinárodnej nomenklatúry kozmetických zložiek (INCI). Preto sú často uvedené ako chemické skratky v angličtine. Nasledujúce body vám pomôžu lepšie porozumieť jednotlivým zložkám:

Rastlinné zložky

Všetky rastlinné zložky, ktoré sú pomenované podľa medzinárodnej nomenklatúry kozmetických zložiek, začínajú latinským názvom príslušnej rastliny, napríklad „Hypericum Perforatum Oil“ pre olej z ľubovníka bodkovaného.

Čísla CI

Všetky zložky, ktoré sa skladajú z kombinácie „CI“ a čísla (napríklad CI 42090), predstavujú pridané farbivo a „CI“ je anglický výraz „Color Index“.

 

Ak chcete vedieť, akú funkciu má určitá zložka, môžete využiť portál Európskej komisie v anglickom jazyku:

Alergické reakcie a otravy

Vyhľadanie lekárskej pomoci

Lekárska pomoc

Obráťte sa na lekára vždy, keď sa u vás pri používaní jedného z našich produktov objavia alergické reakcie! To isté platí, ak došlo nedopatrením k požitiu výrobku alebo sa dostal do očí či nosa. Pre rýchle informovanie lekára majte, prosím, pripravený výrobok vrátane obalu.

 

Pre zdravotnícky personál máme na telefónnom čísle 02/54 77 41 66 (Národné toxikologické informačné centrum – Informačná centrála pre otravy) k dispozícii podrobný zdravotný zoznam údajov o našich výrobkoch.

Stiahnutie tovaru

Spoločnosť Kaufland dobrovoľne sťahuje z predaja z dôvodu preventívnej ochrany spotrebiteľa nasledovný produkt:

„My Project lapač hmyzu“
GTIN 4063367290183
Všetky šarže
V predaji od apríla 2022