Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Detergenty

Detergenty

Pozrite si údaje o zložení výrobkov K-Classic obsahujúcich tenzidy z produktov pracích prostriedkov, čistiacich prostriedkov a autokozmetiky. Pomocou GTIN kódu si môžete pozrieť všetky zložky obsiahnuté vo výrobkoch. Nájdete ho na každom obale pod čiarovým kódom.

Pozrite sa na zloženie!

Zadajte sem, prosím, GTIN kód výrobku a kliknite na "Hľadať".

GTIN resp. EAN kód výrobku nájdete pod čiarovým kódom.
GTIN kód

Zloženie výrobku

Výrobok:
GTIN:
Zloženie výrobku:

Zloženie

Podborné informácie o zložkách

Väčšina zložiek je pomenovaná podľa medzinárodnej nomenklatúry kozmetických zložiek (INCI). Preto sú často uvedené ako chemické skratky v angličtine. Nasledujúce body vám pomôžu lepšie porozumieť jednotlivým zložkám:

Poradie zložiek

V zozname zložiek je na prvom mieste vždy uvedená zložka s najvyššou koncentráciou. Zložky, ktoré sú uvedené ako posledné, sú prítomné vo veľmi nízkej koncentrácii.

Rastlinné zložky

Všetky rastlinné zložky, ktoré sú pomenované podľa medzinárodnej nomenklatúry kozmetických zložiek, začínajú latinským názvom príslušnej rastliny, napríklad „Hypericum Perforatum Oil“ pre olej z ľubovníka bodkovaného.

Čísla CI

Všetky zložky, ktoré sa skladajú z kombinácie „CI“ a čísla (napríklad CI 42090), predstavujú pridané farbivo a „CI“ je anglický výraz „Color Index“.

 

Ak chcete vedieť, akú funkciu má určitá zložka, môžete využiť portál Európskej komisie v anglickom jazyku:

Alergické reakcie a otravy

Vyhľadanie lekárskej pomoci

Lekárska pomoc

Obráťte sa na lekára vždy, keď sa u vás pri používaní výrobkov K-Classic objavia alergické reakcie! To isté platí, ak došlo nedopatrením k požitiu výrobku alebo sa dostal do očí či nosa. Pre rýchle informovanie lekára majte, prosím, pripravený výrobok vrátane obalu.

 

Pre zdravotnícky personál máme na telefónnom čísle 02/54 77 41 66 (Národné toxikologické informačné centrum – Informačná centrála pre otravy) k dispozícii podrobný zdravotný zoznam údajov o výrobkoch K-Classic.