Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa
Zelené pozadie: Veggie

Po prvýkrát Veggie

Mladá zelenina alebo vyzreté mäso – iba vaša chuť rozhodne o tom, čo si zamilujete. Odhliadnuc od toho, existuje jedno miesto, kde môžete vyskúšať niečo nové – a to bez záväzkov či zbytočného odsudzovania. Stačí sa osmeliť, prísť do Kauflandu a po prvýkrát vyskúšať nové a lahodné „veggie“ výrobky. Jedno vám vieme zaručiť už teraz. Po prvom kúsku si poviete: MŇAM, MŇAM, VEGGIE!

Na prvú skúsenosť...

 

...nikdy nezabudnete!

Zažiť niečo po prvýkrát má aj v kulinárstve svoje čaro. Niekto to stihne v 15-tich, iný až v 50-tke. Ľudia sú proste rozliční, preto aj rozlične vnímajú to, čo po prvýkrát ochutnajú. V tomto prípade je povolené naozaj všetko. Ide predsa o „prvýkrát“, a takýto experiment chutí najlepšie.

Prvýkrát? S kolegami v maringotke!
Prvýkrát? Bol som na jednej párty!

Pestrosť

Väčšia rozmnitosť v jedálničku

Ak to má byť po prvýkrát, musí to mať iskru! Preto máme pre vás nespočetne veľa „iskrivých“ inšpirácií v podobe nášho pestrého veggie sortimentu. Uprednostňujete klasiku? Žiaden problém! Nechajte sa opantať obrovským výberom šťavnatého ovocia a zeleniny, kde si istotne prídete na svoje. Pastvou pre vaše zmysly sú aj značkové vegetariánske a vegánske výrobky. A keď na vás ide vlčí hlad, sú produkty našej privátnej značky K-take it veggie to pravé, s čím rýchlo zaženiete hlad.

Aktuálna akciová ponuka

Platnosť od 01.12.2021 do 31.12.2021


Veggie recepty

Nechajte sa zviesť chrumkavým svetom plným veggie dobrôt

Pestré farby a zvodné arómy sú ideálnou inšpiráciou na malé kulinárske dobrodružstvo za kuchynským stolom.

Neodolateľne vegetariánske

Na tieto recepty sa aj zarytí milovníci mäsových špecialít musia pozrieť dvakrát. Rozdiely sú takmer nerozpoznateľné, ale chuť je aj bez pridania mäsa skvelá!

Ďalšie vegetariánske a vegánske inšpirácie


Rastlinný leták

Platnosť od 01.12.2021 do 31.12.2021