Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Adventný kalendár

Nenechajte si ujsť šancu na výhru

Súťažte od 1. do 24. decembra v našom adventnom kalendári. Otvorte denne okienko a hrajte o skvelé ceny. Nezmeškajte svoju príležitosť na výhru a prihláste sa už teraz k odberu newslettera, ktorý vám každý deň pripomenie vašu šancu vyhrať. Spravte si radosť špičkovým televízorom, výkonným MacBookom, moderným iPhonom, hernou konzolou či praktickými domácimi spotrebičmi. Čakajú na vás exkluzívne ceny v celkovej hodnote viac ako 320 000 eur!

Oslovenie

Áno, chcem dostávať denne od 1.12. do 24.12.2019 e-mailom pripomienku k adventnému kalendáru. Súhlasím so získaním, spracovaním a uložením mojich osobných údajov v rozsahu uvedenom v tomto formulári spoločnosťou Kaufland Slovenská republika v.o.s. za podmienok a v súlade so zásadami ochrany údajov, s ktorými som sa dôkladne oboznámil(a). Poskytnuté osobné údaje môžu byť použité len za účelom vybavenia mojej požiadavky. Súhlas môže byť odvolaný písomnou žiadosťou doručenou spoločnosti Kaufland Slovenská republika v.o.s.

Áno, chcem dostávať e-mailom pravidelné informácie o aktuálnych ponukách a akciách a preto sa prihlasujem k odberu noviniek na e-mail.

Pre odoslanie formulára potvrďte pole "Nie som robot" a zodpovedajte zobrazenú otázku.