Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/slo/97/12/Asset_2869712.jpg
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Kiwi hľadá domov

Tento rok môžete potešiť adventným kalendárom nielen svoje deti, ale aj deti v detských domovoch. Kúpou adventného kalendára podporíte občianske združenie ÚSMEV AKO DAR, ktoré už 35 rokov pomáha deťom z detských domovov nájsť skutočný domov. Cena adventného kalendára je 0,99 €. Adventný kalendár nájdete od 27.9.2018 vo všetkých predajniach Kaufland.

Úsmev ako dar

...aby každé dieťa malo rodinu

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/slo/98/40/Asset_2869840.jpg

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar je najstaršou a najväčšou mimovládnou organizáciou pôsobiacou v oblasti náhradnej starostlivosti a pomoci krízovým rodinám. Zameriava sa na podporu detí v detských domovoch, na prácu s ohrozenou rodinou, vzdelávanie a sprevádzanie náhradných rodín a ďalej aj na pomoc mladým dospelým po odchode z detských domovov.

Omaľovánka

Kiwi a lesné zvieratká

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/slo/97/76/Asset_2869776.jpg

Kivi je vtáčik, žijúci na Novom Zélande. Ten v našom príbehu má meno Kiwi. Raz poobede si zdriemol na strome, keď konár pod ním nečakane povolil. Spadol rovno do debničky medzi kivi, ktoré priviezli až do Kauflandu. Teraz je tu sám, stratený, bez mamičky a otecka a potrebuje sa dostať na Vianoce domov... Dobrodružstvá o vtáčikovi a jeho priateľoch vám prinesieme na tejto stránke každú adventnú nedeľu.

Skráťte deťom čakanie na príbehy a stiahnite im omaľovánku s Kiwim a jeho priateľmi, lesnými zvieratkami.

Omaľovánka Kiwi a jeho kamaráti (pdf)