Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Príbeh vtáčika Kiwiho

Čo bude s jeho zničeným domčekom?

V jeden úplne pokojný večer navštívi domček Kiwiho a jeho rodičov nečakaný, ba priam nechcený hosť. Zemetrasenie, po ktorom nezostal v ich domčeku kameň na kameni. Čo budú teraz Kiwiovci robiť? Bude im mať kto podať pomocné krídlo, kopyto či labku? Pozrite si rozprávku o Kiwim a jeho kamarátoch.

Podporme spoločne rodiny v núdzi

Tak, ako sa zvieratká spojili a dokázali Kiwiovcom opraviť domček, spojme sa aj my a pomôžme rodinám, ktoré našu pomoc najviac potrebujú. Kúpou adventného kalendára v Kauflande podporíte rodiny v núdzi, aby mohli zostať spolu. Adventným kalendárom tak potešíte nielen svoje deti, ale aj deti a ich rodičov, ktorým hrozí, odlúčenie či strata strechy nad hlavou z dôvodu pandémie.

Kúpte tento adventný kalendár a my podporíme neziskovú organizáciu Úsmev ako dar, ktorá už 38 rokov pomáha deťom a ich rodinám, aby zostali spolu. Cena adventného kalendára je 0,99 eur a nájdete ho vo všetkých predajniach Kaufland.

 

Úsmev ako dar
Úsmev ako dar je najstaršou a najväčšou mimovládnou organizáciou pôsobiacou v oblasti náhradnej starostlivosti a pomoci krízovým rodinám. Zameriava sa na podporu detí v detských domovoch, na prácu s ohrozenou rodinou, vzdelávanie a sprevádzanie náhradných rodín a ďalej aj na pomoc mladým dospelým po odchode z detských domovov.

 

 

Spríjemnite si spoločné chvíle, spoločnými aktivitami. Otestujte svoju trpezlivosť, rozhýbte si hlavičky a rozcvičte ručičky. Príjemnú zábavu! 😊