Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Oyanda® - Móda na výnimočné chvíle

Oyanda® – perfektný módny spoločník pre trendové ženy v každom veku, ktoré majú svoj vlastný štýl a ktoré uprednostňujú kvalitu a trvalú udržateľnosť pred drahými značkami. Oyanda® ponúka nadčasové kúsky, ležérne voľnočasové oblečenie, pekné doplnky a inšpiratívne sezónne trendy – jednoducho móda na bežné dni aj výnimočné chvíle.


Sortiment

Ležérna, ženská, elegantná

Oyanda® – to je radosť z nakupovania! V pestrom sortimente nájdete nadčasovú, klasickú spodnú bielizeň a pančuchový tovar. Nechýba voľnočasové, dizajnové a trendové oblečenie, v ktorom vždy zažiarite. Oyanda® je synonymom kontrolovanej kvality a skutočne výhodnej ceny. Okrem stále žiadaných a dopĺňaných akciových produktov vám ponúkame sortiment, ktorý nájdete natrvalo v našej ponuke – od nočnej a spodnej bielizne, cez elegantný pančuchový tovar, až po ponožky či pančušky.

Štýlové oblečenie značky Oyanda.
Štýlové oblečenie značky Oyanda.
Štýlové oblečenie značky Oyanda.
Štýlové oblečenie značky Oyanda.
Štýlové oblečenie značky Oyanda.
Štýlové oblečenie značky Oyanda.
Nočná bielizeň značky Oyanda

Nočná bielizeň

Zaspávajte ako v bavlnke
U nás si môžete vybrať. Pravidelne vám ponúkame rozličné modely, ktoré sú synonymom pohody a relaxu. Nočná bielizeň je navyše vyrobená z biobavlny a certifikovaná pečaťou GOTS, aby ste každý večer zaspávali ako v bavlnke.

Jemný pančuchový tovar značky Oyanda

Jemný pančuchový tovar

Vždy dobre oblečená – také je motto našej pančuchovej kolekcie. Obsahuje rozličné modely a veľkosti, ktoré nájdete v našom sortimente. Príďte sa presvedčiť a vyberte si kvalitu za výhodnú cenu.

Spodná bielizeň značky Oyanda

Spodná bielizeň

Bielizeň, v ktorej sa cítite pohodlne
Ponúkame spodnú bielizeň pre dnešné sebavedomé ženy. Vyrobená je z materiálov, ktoré sa príjemne nosia. Takisto presvedčia funkčnosťou a praktickosťou. Bielizeň z našej ponuky sa postará o to, aby ste sa každý deň cítili pohodlne.

Ponožky a pančuchy značky Oyanda

Ponožky a pančuchy

Pri ponožkách a pančuchách kladieme dôraz nielen na špičkový komfort a výzor, ale aj na funkčnosť a kvalitné materiály. Väčšina nášho ponožkového a pančuchového sortimentu je vyrobená z biobavlny s certifikátom GOTS. Ponožky a pančuchy nájdete natrvalo v našom sortimente.


Prísľub kvality

Pekná a dobrá

Oyanda® znamená kontrolovanú kvalitu, vysoký komfort a optimálnu formu. Ak vám pasuje produkt v jednej veľkosti, budú vám sedieť aj ostatné výrobky tej istej veľkosti. Biobavlna s certifikátom GOTS a záväzok „Greenpeace Detox-Commitment“ sú dva príklady toho, ako pri spracovávaní materiálov zabraňujeme vzniku škodlivín a súčasne zabezpečujeme dodržiavanie vysokých ekologických a sociálno-pracovných štandardov:

  • väčšina textílií s certifikátom GOTS
  • výroba z biobavlny a bez škodlivín
  • certifikovaná pečaťou OEKO-TEX®
  • ľahko sa čistí, udržiava a príjemne sa nosí
  • moderná, kvalitná a cenovo výhodná

ženské nohy v teniskách

Vysoká kvalita

Produkty Oyanda® dostanete exkluzívne v Kauflande. Ako výrobca tejto značky stojíme za jej špičkovou kvalitou. Aby bola aj dodržaná, určujeme a kontrolujeme všetky kroky a detaily výrobného procesu – od dizajnu až po balenie.

Žena obzerajúca sa v zrkadle

Veľký výber

Pohodlné oblečenie, pekné, módne i neformálne kombinácie, ako aj šaty na výnimočné príležitosti – množstvo skvelých kúskov značky Oyanda® čaká na vaše objavenie!

Usmievajúca sa žena drží bicykel

Výhodná cena

Stavte na značku Oyanda® a doprajte si špičkovú kvalitu za výhodnú cenu. Ak si spontánne zoberiete módny kúsok navyše, ešte stále zostane vo vašom rozpočte dostatok prostriedkov na iné pekné veci v živote.

Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch Oyanda® alebo máte nezodpovedané otázky? V našej rubrike "Servis" sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky.