Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Vytvorte si niečo pekné

Talentus® vám ponúka všetko potrebné na písanie, študovanie, modelovanie, usporiadanie či sprehľadnenie vecí. V našom širokom sortimente nájdete praktické, pekné a cenovo výhodné predmety, vďaka ktorým si zjednodušíte školské úlohy, kancelárske povinnosti alebo domáce práce. Nechýba kopec nápadov a zaujímavých trendov, ktoré rozvíjajú talent a obohacujú voľný čas kreativitou i eleganciou. Vyskúšajte produkty značky Talentus®, objavte solídne, trvácne, funkčné predmety a presvedčte sa, že kvalitu dostanete u nás za výhodnú cenu.


Talentus®

Prísľub značky

Špičková kvalita

Prísne kvalitatívne kontroly a pečate FSC alebo Modrý anjel (Blaue Engel) zohľadňujúce ochranu životného prostredia – produkty Talentus® sú potešením pre užívateľov i prírodu.

Veľký výber

Prehľad a poriadok, študovanie, kreatívne tvorenie – v širokom sortimente značky Talentus® nájdete skvelé tipy do školy, kancelárie, domácnosti a na voľnočasové aktivity.

Výhodná cena

Dobrý pomer ceny a úžitku povyšuje Talentus® na obľúbenú značku pre tých, ktorí si cenia kvalitu, zároveň však za značkový výrobok nechcú priplácať nič navyše.

Stále niečo nové

Písacie potreby na perfektný štart do školy, šikovné kancelárske potreby, ktoré zľahčujú prácu alebo nové kreatívne trendy – výhodné akcie Talentus® sa oplatí mať stále na zreteli.


Kancelária

Uľahčite si pracovné povinnosti

Značka Talentus® uľahčí vaše rozhodovanie pri hľadaní kancelárskych či písacích potrieb na zriadenie domácej pracovne. Sortiment je skutočne pestrý a siaha od ceruzky až po skartovač. U nás nájdete všetko potrebné na produktívnu prácu z domu, ako aj na efektívne riadenie rodinných povinností. Výrobky Talentus® sú prevažne vyrobené z materiálov ohľaduplných k životnému prostrediu. Vyznačujú sa funkčnosťou, kvalitou a výhodnou cenou.

Tipy na organizáciu práce

Vytvorte si viac priestoru

Pravidelnosť sa vypláca. Platí to aj o uprataní písacieho stola a vyselektovaní všetkého nadbytočného. Stačí, ak si na takýto „rituál“ zvyknete vždy na konci pracovného dňa. Upracete si nielen stôl, ale aj myšlienky a vytvoríte priestor na nové výzvy, ktoré na perfektne usporiadanom stole hravo zvládnete.

Prehľad namiesto hľadania

Praktický odkladací systém je ako stvorený na usporiadanie vašich dokumentov. Odkladacie boxy s popisnými štítkami, farebné obaly na spisy, fascikle či stojany – ideálni pomocníci, vďaka ktorým budete mať v dôležitých dokumentoch poriadok a prehľad.

Poriadok v poznámkach

Zapisujete si poznámky, informácie a myšlienkové pochody na lístky, ktoré zhromažďujete na jednom mieste? Vďaka špeciálnej (magnetickej) tabuli je lístočkovému chaosu koniec! Poznámky budete mať na pracovisku usporiadané a prehľadné. Aby to tak aj ostalo, nezabudnite si lístočky pravidelne vytriediť.

 


Kreativita

Vyskúšajte niečo nové

Buďte kreatívni, podporujte alebo rozvíjajte nový talent – so značkou Talentus® to dokážete. Naše výrobky vás presvedčia inšpiratívnymi nápadmi, skvelými materiálmi, solídnou kvalitou a výhodnou cenou. Vyskúšajte niečo nové – odteraz vám to pôjde ľahko.

Zbavte sa nudy na pracovisku

Sú to stále obaly, alebo je to už umenie? S našimi etiketami sa zbavíte nudy na pracovisku! Môžete ich kreovať podľa vlastnej fantázie, následne vytlačiť a prilepiť na obaly, ktorým tak dodáte kúsok vlastného štýlu.


Deti

Dobré pre všetkých

Je úplne jedno, či v škole alebo vo voľnom čase – deti a tínedžeri sa učia stále niečo nové. Ich perfektným spoločníkom je Talentus® – cenovo výhodné produkty v kontrolovanej kvalite. Najlepší predpoklad na rozvíjanie detských schopností a talentu.

Strašidelne zábavné

Talentus® ovládli strašidielka! S našimi kreatívnymi predlohami, ktoré si môžete aj vytlačiť, ozvláštnite menovky na zošitoch strašidelno-zábavným dizajnom. A pokiaľ chcete, môžete si model malého strašidielka vytlačiť, vystrihnúť, poskladať a zlepiť.

 


Časté otázky

Všetko jasné?

Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch TALENTUS® alebo máte nezodpovedané otázky? V našej rubrike "Servis" sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky.