Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Kaufland vám praje krásne sviatky

Vianoce sú obdobím dobrých skutkov. Rozhodnúť sa medzi dobrým a zlým nie je vždy jednoduché. Presne tak, ako v galaxii Star Wars, aj v reálnom živote často čelíme vnútornému boju medzi temnou a svetlou stránkou. Je, samozrejme, na nás, rozhodnúť sa správne. To vám chceme ukázať v spolupráci so spoločnosťou Disney v našej novej galaktickej vianočnej kampani, ktorú teraz môžete spoznať a objaviť!

 

 

Vianoce – také dobré, ako nikdy predtým

U nás nájdete všetko potrebné na krásne sviatočné chvíle. Od elegantných dekorácií, cez skvelé mäsové kúsky na pečenie, až po veľký výber ingrediencií na prípravu typických sladkých maškŕt. Vychutnajte si našu štedrú ponuku a užite si najkrajšie sviatky v roku v kruhu svojich najmilších.

Tohtoročné Vianoce budú také dobré, ako nikdy predtým.Recepty

Na sviatky len to najlepšie


Vianočné pečenie

Najlepší recept na Vianoce plné pôžitku: najlepšie prísady

Miešanie, miesenie, maškrtenie: podomácky urobeným koláčikom či sladkostiam sa dá len ťažko odolať. Čo by ste povedali napríklad na naše keksíky, pripravené z kombinácie troch pestrých ciest? Myslíme si, že stoja za vyskúšanie.

Zobraziť pravidlá súťaže

Z 225 g múky, 50 g mletých mandlí, 75 g práškového cukru, 1 balenia vanilkového cukru, 150 g roztopeného masla a 1 vaječného žĺtka vymiešame hladké cesto.

Hotové cesto rozdelíme na tri približne rovnaké časti.

Prvú tretinu cesta zmiešame s matcha práškom (1 PL), posekanými mandľami (50 g), druhú tretinu cesta s kakaovým práškom (1 PL) a nahrubo nastrúhanou čokoládou (50 g). Poslednú tretinu cesta zmiešame s kurkumou (1 PL) a bobuľovými plodmi (50 g). Takto pripravené cestá zvinieme do roliek, obalíme potravinovou fóliou a vložíme aspoň na 1 hodinu do chladničky.

Fóliu odstránime, každú rolku z cesta nakrájame na 20 tenkých plátkov, ktoré rozložíme na dva plechy a v teplovzdušnej rúre predhriatej na 170 °C pečieme 10 minút.

Upečené keksíky môžeme podľa vlastného gusta ozdobiť všakovakými dobrotami.