Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa
https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/slo/97/30/Asset_1879730.jpg

Marcin a Kraus: „Najlepšie sa udobruje v Kauflande.“

Toto sa veru podarilo! Známu dvojicu, ktorá sa aj vďaka kultovému seriálu Susedia natrvalo zapísala do kroniky slovenského humoru, sme nemali šancu vidieť spoločne pred kamerou dlhých 10 rokov. Ich cesty sa však pred nedávnom opäť stretli a my máme exkluzívne video, ktoré to jednoznačne dokazuje! Chcete vedieť, čo spojilo kedysi nerozlučných susedov Petra Marcina (alias Františka Stromokocúra) a Andyho Krausa (alias Lászla Komárom) znovu pred kamerami?  Pozrite si naše EXKLUZÍVNE VIDEO. Pretože: „Kto sa dobre naje, ten sa neháda.“


Želáme aj vám Vianoce plné harmónie a dobrého jedla!

Vianoce

Kto sa dobre naje, ten sa neháda.

V novej vianočnej televíznej kampani vás pozývame za jeden stôl.

Poznáte to. Vianoce, tie dlho očakávané sviatky pokoja a radosti, sa každý rok už tradične menia na stres, hektiku a hádky. A hoci harmónia a vianočná pohoda sa kúpiť nedajú, sviatočné dobroty áno. Preto vás v novej vianočnej televíznej kampani pozývame za jeden stôl.

Zabudnite na hádky so svokrou, hoďte za hlavu nedorozumenia v rodine a vychutnajte si, že ste konečne všetci spolu pri dobrom jedle s našou sviatočnou ponukou. Šťastie a radosť idú predsa cez žalúdok. A na Vianoce to platí dvojnásobne!

Pretože - kto sa dobre naje, ten sa neháda.

 

Vianočná pohoda s Družinou: Dnes sa nevraví nie

Páči sa vám hudba z nášho vianočného spotu?

Môžete si ju stiahnuť ako zvonenie do svojho telefónu: